کالیفرنیا سلامت رسمی: بازگشایی کسب و کار هنوز هم ممکن است 5 هفته دور

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:57 PM EDT Jul 21, 2020به عنوان کالیفرنیا نزدیک 400,000-coronavi

توسط NEWSOULS در 1 مرداد 1399

به عنوان کالیفرنیا نزدیک 400,000-coronavirus مورد آستانه مقامات دولتی می گویند ساکنان نباید انتظار بازگشایی بسیاری از خدمات در هر زمان به زودی.

دکتر مارک Ghaly کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که آن را می تواند تا پنج هفته به صورت موردی و بستری برای ایجاد ثبات در نرخ پیروی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را "سوئیچ دیمر" اقدامات است.

و حتی پس از آن, او گفت:, کسب و کار ممکن است نه بازگشت به حالت عادی به عنوان تعطیلی و محدودیت عوامل کلیدی در مورد کنترل.

به "سوئیچ دیمر" اقدامات اشاره به ژوئن 18 ایالت اجباری صورت پوشش سفارش ژوئیه 1 بسته شدن از میله wineries و داخلی عملیات ها و رستوران ها برای شهرستان ها که در آن در مورد رشد خارج از کنترل جولای 13 جهت است که گسترش یافته است که منظور ایالتی و دستور صادر کرد که در همان روز برای مشکل شهرستانهای نزدیک به مراکز ورزشی و اماکن عبادت شخصی, خدمات مو و داخلی مراکز.

Ghaly گفت: نه او و نه فرماندار خواهد ارتکاب به یک تاریخ برای زمانی که دولت ممکن است آماده به رول برخی از کسانی که محدودیت و گفت او نمی "می خواهید برای انجام هر چیزی بیش از حد به زودی."

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب