شهر ریخته گری شیپور خاموشی تحسین آشپز جرارد صنایع دستی و تیم آشپزی به عنوان مدیر

جنیفر SILVERBERG جرارد صنایع دستی و تیم خود را در تو رفتگی در دیوار گروه مواد غذایی آوردن ثروت از تجربه

توسط NEWSOULS در 25 اردیبهشت 1399
Gerard Craft and his team at Niche Food Group bring a wealth of culinary experience to City Foundry. - JENNIFER SILVERBERG
  • جنیفر SILVERBERG
  • جرارد صنایع دستی و تیم خود را در تو رفتگی در دیوار گروه مواد غذایی آوردن ثروت از تجربه آشپزی به شهر ریخته گری.

دیروز شهر ریخته گری اعلام کرد عمده توسعه در تلاش خود را برای آوردن به سنت لوئیس برتر تجربه آشپزی: آینده مواد غذایی و سالن چند منظوره مجموعه شنود گذاشته آشپز جرارد صنایع دستی و تیم خود را در تو رفتگی در دیوار گروه مواد غذایی به عنوان آن آشپزی مدیر.

در یک اطلاعیه مطبوعاتی اعلام مشارکت صنایع دستی تأکید این فرصت را می بیند در شهر ریخته گری به عنوان بسیار بیشتر از مجموعه ای از eateries اما به عنوان یک راه برای اتصال شهرستان.

"ما فکر می کنیم که شهر ریخته گری بسیار مهمی است و قطعه پازل برای اتصال شهرستان با هم" هنر و صنعت می گوید. "از مرکز شهر و Midtown به پایان غرب مرکزی و قشر شهرستان ریخته گری این فرصت را به همه کسانی که جوامع با یکدیگر است. ما پتانسیل بسیار با پروژه ای است که ما می خواستم به بخشی از ساخت آن موفق شوند."

برای اولین بار اعلام کرد در سال 2016 شهر ریخته گری بلند پروازانه توسعه رهبری استیو اسمیت و مالکیت خود را در گروه FoPa Partners, LLC و لارنس گروه است که شامل استفاده از مخلوط خرده فروشی, اتاق ناهار خوری و سرگرمی پیچیده است. به سالن غذا خواهد شد که ریخته گری محور است که پس از مدل مشابه مفاهیم در نیویورک و فیلادلفیا و تبلیغ به عنوان یک جشن محلی در صنعت مهمان نوازی است که "تعریف فعلی فرهنگ و منحصر به فرد از شهرستان ما است."

پس از سال 2016 شهر ریخته گری مواد غذایی دارای سالن تولید قابل توجهی وزوز آورده و در هیئت مدیره محلی بسیاری از سرآشپزها و رستوران به عنوان مستاجر. به عنوان Riverfront Times' لیز میلر گزارش شده در فوریه, شهرستان, ریخته گری تلاش کرده است برای حفظ شتاب به دلایل مختلف از جمله تاخیر و افزایش هزینه ها و ضعف ارتباطات است که منجر شده برخی از مفاهیم اصلی آن فهرست به عقب.

در هنر و صنعت اسمیت یک فرصت برای به دست آوردن مقدار قابل توجهی از وزوز برای این پروژه است. یک جیمز ریش بنیاد برنده جایزه, جشن رستوران و رهبر صنعت, هنر و صنعت دارای پتانسیل به شهر ریخته گری به جهت آن بود همیشه می خواستم برای رفتن -- و پس از آن برخی از.

"اول از همه استخوان های ساختمان آنقدر سرد خیلی فضا در حال حاضر یک داستان می گوید اما ما فرصت را به رنگ یک تصویر بزرگتر در مورد تمام چیزهایی که لمس رستوران جهان" پیشه وری می گوید. "مواد غذایی سالن در ایالات متحده به طور سنتی شده است صرفا متمرکز بر مصرف مواد غذایی, اما ما یک جمعی چشم انداز برای شهر ریخته گری STL دیده می شود که بیش از یک سالن غذا بلکه به عنوان یک بازار عمومی جایی است که پشتیبانی از غذا متمرکز کارآفرینان. در علاوه بر این به ظهور رستوران مفاهیم ما می خواهیم به جشن افرادی که کمک کرده اند اتصال ما به مواد غذایی – کشاورزان و قصاب تامین کنندگان پاتر که باعث می شود رستوران ها' صفحات و یا شاید حتی یک کتاب آشپزی ایستاده یا تدریس آشپزخانه که الهام بخش سرآشپزها."

هر چند شهر ریخته گری وب سایت یادداشت های یک بهار سال 2020 پیش بینی شده تاریخ افتتاح این پروژه به تاخیر افتاده است نیست حداقل دلیل بودن COVID-19 بیماری همه گیر. بحران شده است از زمان تلاش برای توسعه و رستوران ها و آشپز آن امید به همکاری با اما اسمیت امیدوار است که وقتی آن را باز شهر ریخته گری را به عنوان یک منبع امید و الهام بخش برای یک صنعت است که نیاز به بازسازی.

"امید ما این است که شهر ریخته گری می تواند یک مکان برای ایده های جوجه کشی و رشد را به یک کسب و کار ماندگار; جایی که در آن مفاهیم جدید خواهد بود احاطه شده توسط رهبران صنعت از یادگیری و موفقیت" اسمیت می گوید.

ما همیشه گرسنه برای راهنمایی و بازخورد. ایمیل نویسنده در cheryl.baehr@riverfronttimes.com.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب