کالیفرنیا مجلس به دیدار نادر کمیته به بحث بودجه

آدم پرتو آسوشیتد پرسمنتشر شده 2:57 PM EDT 26 مه سال 2020ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — کالیفرنیا مجلس تنظیم شده

توسط NEWSOULS در 6 خرداد 1399

ساکرامنتو, کالیفرنیا. (AP) — کالیفرنیا مجلس تنظیم شده است برای برگزاری یک جلسه فوق العاده روز سه شنبه به سوال Gov. گاوین Newsom دولت در مورد طرح خود را برای پر کردن حدود 54.3 میلیارد دلار کسری بودجه ایجاد شده توسط اثر جدید کروناویروس.

از آن خواهد شد اولین بار در 25 سال که مجلس جمع آوری خواهد شد به عنوان یک "کمیته ای از کل است." به طور معمول, هنگامی که آن را با هیچ کس مجاز به صحبت می کنند به جز قانونگذاران. این بار نمایندگان مجلس را بشنود شهادت از Newsom مقامات دولت و از آنها سوال بپرسید.

دولت قوه مقننه احتمالا در تاریخ 16 مارس به دلیل coronavirus اول آن برنامه ریزی کار توقف در 158 سال است. قانونگذاران از دست رفته نزدیک به دو ماه از کار و بار آنها را به طور معمول صرف بررسی صلاحیت فرماندار صرف پیشنهاد.

از آن پس دولت شده است تحت اقامت اجباری در خانه که بسته شده است کسب و کار و ایجاد بیش از 5 میلیون نفر به فایل برای مزایای بیکاری. درآمد دولت را ناموفق mr ایجاد حدود 54.3 میلیارد دلار کسری بودجه در مقایسه با هزینه های پیشنهاد Newsom برای اولین بار در ماه ژانویه منتشر شد.

نقطه کور: لابی پشت کالیفرنیا coronavirus قرارداد می ماندن راز

Coronavirus: کالیفرنیا بازی گرفتن در تماس با ردیابی به عنوان شهرستانهای فشار برای بازگشایی

زمانی که قانونگذاران بازگشت به کار در اوایل این ماه آنها دست کاملا جدید بودجه که شامل میلیاردها دلار به کاهش هزینه های عمومی آموزش و پرورش, بهداشت و محیط زیست حمایت.

بودجه های فرعی معمولا نگه دارید تا به ده جلسات عمومی به دامپزشک فرماندار پیشنهادات. در این زمان هر یک از آنها یکی شاید دو جلسه. این یک فرایند است که دموکرات مجلس دیوید چیو از سان فرانسیسکو به نام "سرعت دوستیابی رویکرد به روند بودجه."

مجمع سخنران آنتونی رندن یک دموکرات از Lakewood گفت: جدول زمانی فشرده است که چرا او تصمیم گرفت به تماس همه با هم برای یک غول جلسه روز سه شنبه.

"این نوع به هر کس یک فرصت برای به دست آوردن یک دسته از اطلاعات را در همان اتاق و همچنین به نوع یادگیری از یک دیگر," او گفت:. "اگر شما در حال پرسیدن یک سوال و من از شنیدن پاسخ من از او یاد بگیریم."

یکی از نمایندگان مجلس که مایل به یادگیری بیشتر است مجلس بودجه کمیته صندلی فیل تینگ. آن را شغل خود را به سادگی مجمع نسخه از بودجه دولت هر سال است. که به معنی دانستن چگونه اکثریت نمایندگان مجلس با رای خواهد داد برای نوشتن یک لایحه که تصویب خواهد شد.

تینگ می گوید آن را یک خیلی سخت تر انجام دهید که در این سال به دلیل فاصله فیزیکی.

"به طور معمول من می توانید ببینید که من و همکاران و دریافت بازخورد. آنها می توانید به من بگویید به (من) در صورت" او گفت:. "در حال حاضر که ما فقط در دفاتر ما و من آنها را نمی بینم به جز در کمیته و معمولا پس از آن ما بسیار دور از هم آن را دشوار است به درک روشنی از آن همه است."

دولت سنا نیز برگزاری کمتری بودجه جلسات. سنا بودجه کمیته در نظر دارد به پرده آن نسخه از بودجه در روز پنج شنبه. قانونگذاران از سنا و مجلس باید توافق بر سر بودجه پیشنهادی ژوئن 15. اگر آنها نمی, آنها را برانند حقوق و دستمزد خود را.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب