برایان استیونسون چگونه آمریکا می تواند التیام

چه آن را برای امریکا به زخم التیام یابد ؟ به این کشور این ادعا می باشد ؟ این سوال این است که متحرک برایان است

توسط NEWSOULS در 30 تیر 1399

چه آن را برای امریکا به زخم التیام یابد ؟ به این کشور این ادعا می باشد ؟

این سوال این است که متحرک برایان استیونسون حرفه ای. استیونسون بنیانگذار و مدیر اجرایی برابر عدالت ابتکار یک استاد بالینی در دانشگاه نیویورک یک مک آرتور "نابغه" و نویسنده این کتاب قابل توجه فقط رحمت — که به تازگی تبدیل به یک فیلم سینمایی که در آن استیونسون شده توسط Michael B. Jordan.

من تحسین استیونسون فوق العاده. او دارای یک زندگی اختصاص داده شده به عدالت — عدالت برای افراد (برخی از آنها او را نجات از اعدام) و عدالت برای جامعه زندگی می کند. او یکی از نسبتا تعداد کمی از مردم من با یک دیدگاه برای چگونه آمریکا می تواند پیدا کردن عدالت در ساحل دور خود تاریخ است. که چشم انداز است که به ویژه مورد نیاز در حال حاضر و بنابراین از من خواست او را به بازگشت به این Ezra Klein نشان می دهد آن را به اشتراک بگذارید. به شوق من او موافقت کرد.

این گفتگو در مورد حقیقت و آشتی در امریکا — و در مورد اینکه آیا حقیقت امر در واقع منجر به آشتی در امریکا است. آن را در مورد آنچه که فرایند حساب با ما گناهان گذشته و در حال حاضر زخم خواهد نگاه و احساس و صدا مانند. آن را در مورد آنچه که ما می توانند یاد بگیرند که از کشورهایی مانند آلمان و آفریقای جنوبی که راه می رفت بیشتر در این راه از ما. و آن را در مورد کشور و جامعه است که می تواند دروغ در طرف دیگر از این رویارویی.

یک ویرایش متن از مکالمه ما به شرح زیر است. کامل مکالمه شنیده می شود در این Ezra Klein نشان می دهد.


Ezra Klein

آنچه که در یک رابطه سالم را برای جامعه به خود ،

برایان استیونسون

شناخت واقعی تاریخ است. اگر شما نمی دانید که تاریخ خود را, شما نمی توانید واقعا شروع به درک آنچه که تعهدات خود را در حال, چه مسئولیت های خود هستند و آنچه شما باید, ترس, آنچه شما باید در جشن, چه محترم و آنچه را محترم نیست.

مشکل بزرگ ما در ایالات متحده است که ما در واقع نمی دانند که تاریخ ما است. ما نمی دانیم که در حدود قرن نژادی و بی عدالتی است. ما نمی دانیم که در مورد بومی ایران است. به شما می گویند "بومی نسل کشی" و مردم هیچ نظری ندارم آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد. آنها فکر می کنم شما می گویید چیزی رادیکال.

هنگامی که شما می دانید که شما شروع به فکر می کنم متفاوت در مورد که ما که هستیم. ما رو راحت با ایجاد یک قانون اساسی است که مذاکرات در مورد برابری و عدالت برای همه, اما نمی, درخواست میلیون ها نفر از مردم بومی که در این سرزمین است. و بنابراین تا زمانی که شما را در درک که شما نمی توانید شروع به فکر کردن در مورد آنچه که مسئولیت های خود را در حال حاضر ؟ چه هستند تعهدات خود را در حال حاضر ؟ چه آن را برای بازیابی از این نوع از خشونت که نوع تخریب است که ما را به میلیون ها نفر از مردم بومی?

و البته که عدم اذعان کرد که تاریخ چیزی است که باعث می شود ما آسیب پذیر به دو و نیم قرن از برده داری است که به دنبال. ما سرمایه گذاری زیادی از زمان در ایجاد نادرست روایات در مورد برده داری در مورد enslavers, در مورد, جنوب, حدود شمال در مورد رهایی, در مورد اطناب — بسیاری از آنها باور نمی کند در برده داری بلکه باور نمی کند در برابری نژادی. و میراث است که بسیار متفاوت از میراث ما آموزش داده شده است.

بنابراین برای من, آن آغاز می شود با صداقت. اگر شما به انجام کاری اشتباه به شخص دیگری است و شما واقعا نمی دانید که آنچه شما انجام داده ام اشتباه شما در حال رفتن به قادر به به طور کامل آشتی با آن شخص. شما در حال رفتن به قادر به اندازه کافی عذرخواهی می کنیم. شما در حال رفتن به قادر به گفتن چیزهایی که شما نیاز به می گویند برای ایجاد یک مسیر به سمت بهبود است. شما باید بدانید که آنچه شما انجام است. و هنگامی که شما را در درک آنچه شما انجام, شما سپس می توانید شروع به کالیبره کردن همه چیز است که اتفاق می افتد را برای شما به سعی کنید برای ایجاد صلح. برای شما به بهبود می یابند. برای ایجاد یاران دوباره.

ما خودمان متعهد در این کشور به سکوت در مورد تاریخ ما به جهل در مورد تاریخ ما به انکار تاریخ ما است. و این اولین قسمت از این رابطه است که به تعمیر. ما رو به مایل در حال حاضر به بحث صادقانه در مورد که ما که هستیم و چگونه ما به اینجا رسیدیم.

Ezra Klein

یک کلمه شما استفاده می شود چند بار وجود دارد "ما". اما زمانی که ما شروع به داشتن این گفتگو در مورد ما تاریخ مشترک هویت ملی است که می شود برای اعطا گرفته در زمینه های دیگر شروع به حل بسیار سریع است. پس از 9/11 و یا پس از پیروزی در جنگ جهانی دوم و یا در طول انتخابات با مردم بحث در مورد آمریکایی ها به عنوان یک "ما" بدون توجه به زمانی که اجداد خود به اینجا رسیدیم. آنها تمایل به ارتباط خود با آن تاسیس آن دودمان آن پیروزی.

اما سپس شما را به آن از گناهان خود بی عدالتی آن گناهان و ایده وجود دارد که "ما" در اینجا بسیار دشوار است برای مردم. مردم می گویند چیزهایی مانند "خوب من در اینجا. من نمی انجام هر یک از آن. پدربزرگ و مادربزرگ من آمد در اینجا از ایرلند در سال 1942."

چگونه شما مقابله با ضمایر در این گفتگو ؟ که صحبت کردن در مورد ؟ که گوش دادن ؟ که مدیون چه و به چه کسی ؟

برایان استیونسون

من فکر می کنم شما دقیقا درست است. این تمایل وجود دارد وقتی که می آید به اشتباهات سوء, سوء استفاده, به جدا کردن خودتان از کسانی که همه چیز در حالی که در حال اجرا را در آغوش هر جنبه ای از دستاورد. "ما موفق به کسب بیشترین مدال در ایالات متحده آمریکا در بازی های المپیک است." خوب شما برنده نیست, هر, مدال, اما ما به استناد مالکیت.

بنابراین به اعتقاد من این مهم است برای هر کسی که برای شناسایی به عنوان یک آمریکایی به عنوان یک شهروند این کشور به سادگی در آغوش همه چیز در مورد تاریخ آمریکا که ما فکر می کنیم با شکوه و فوق العاده اما به همچنین تصدیق و پذیرفتن چیزهایی که در مورد تاریخ ما که در حال غم انگیز و ویرانگر است.

چه جالب برای من وقتی که من در تجربه آمریکایی های آفریقایی تبار به ویژه مردم سیاه و سفید شده اند و بنابراین متعهد به این کشور بوده و بنابراین متعهد به هویت امریکا که متعهد به برابری و عدالت است.

در 250 سال از اسارت است که در آن مردم سیاه و سفید را تحمل ربوده شده را در, زنجیر, نایلون, جامعه, نوجوانی raped — وجود دارد روزانه تحقیر و تخریب خشونت برده داری. این نوع از سوء استفاده و بدرفتاری در نهایت به پایان می رسد در سال 1865 پس از جنگ داخلی پس از تصویب 13th متمم. و به جای اینکه به دنبال انتقام و یا قصاص و یا خشونت علیه کسانی که آنها را به بردگی کشانده آزاد مردم سیاه و سفید گفت: "ما قصد داریم برای ایجاد صلح در اینجا. ما در حال رفتن به جامعه در اینجا. ما قصد داریم برای ارتکاب به آموزش و پرورش است. ما قصد داریم برای ارتکاب به رای گیری. ما در حال رفتن به تبدیل شدن به ایده آل شهروندان آمریکایی است."

هنگامی که شما فکر می کنم در مورد همه وحشیگری و خشونت و سوء استفاده که مردم رنج می برد و آنها هنوز هم مایل به زندگی در هماهنگی با کسانی که تا به حال آزار آنها آن چیزی را می گوید قابل توجه در مورد قدرت "ما". آنها معتقد بودند در آمریکا و آنها هیچ اعتباری برای آن است. آنچه که آنها به جای آن بیشتر بود ، وجود بیش از 2000 lynchings بین سال های 1865 و 1877. یکی از خشونت بار ترین دوره در تاریخ آمریکا است.

و در عین حال برای 100 سال آنها هنوز هم معتقد به اندازه کافی در آمریکا ایده که آنها خواهد ادامه پیدا کردن راه هایی برای کمک. شما را دیدم کسانی که سهم را در جنگ جهانی اول جنگ جهانی دوم و جنگ کره. و سپس هنگامی که آنها از جنگ آنها می شود هدفمند برای خشونت با supremacists که می ترسید خود را در سرویس های نظامی آمریکا ممکن است باعث شود آنها را به این باور است که آنها یک برابر است. آنچه دکتر شاه و رزا پارک ها و دیگران را در 1950s و '60s است تا ریشه در تعهد به آمریکا هویت.

به نظر من مدلی که آفریقایی آمریکایی ها ایجاد کرده اند با این کشور است که حتی زمانی که همه چیز خوب نیست ما به استناد این ایده از یک آمریکایی هویت. این بدان معنی است که ما کاملا باید مایل به اذعان چیزهایی که مضر هستند که مضر در آمریکای جنوبی. کل آمریکای جنوبی بهره مند از نهاد برده داری — کل ایالات متحده انجام داد. خطوط راه آهن که مجاز این شرکت ها در شمال برای تبدیل شدن به صنعتگران صنایع که باعث به تمام این رشد در طول نیمه اول قرن 20 — همه از آن ریشه در این کار اجباری به سرقت رفته از بدن.

ما باید درک کنند که واقعا صادقانه باشد. هیچ راهی وجود دارد گفت: "آنها این کار را." اگر ما در حال رفتن به ادعای تابعیت آمریکایی و آمریکایی هویت وجود دارد به تمایل به می گویند "ما" فقط مانند وجود دارد که تمایل به می گویند "ما" زمانی که یک آمریکایی چیزی بزرگ است.

Ezra Klein

در مصاحبه شما را در MOMA در سال 2015 به شما این خط که من شده اند قادر به متوقف کردن فکر کردن در مورد پس: "ما نیاز به تعامل با همه در یک مکالمه معنادار در مورد آنچه که آن را برای پاک کردن خودمان از میراث برده داری."

زمانی که من برای اولین بار شنیده ام که من فکر کردم آن بود آشکار است. و سپس متوجه شدم که تقریبا هر کلمه ای که در جمله می تواند یک عمر را به باز کردن. ما شروع با اولین کلمه ای که در جمله: "ما." اما به من اجازه رفتن به یکی از تکه های بعدی از آن است که "تعامل با همه."

مکالمات ما در این کشور به حدی ما آنها را در همه حال قطبی و شکسته. پس چگونه ما در تعامل با همه در یک گفتگو در مورد امریکا بنیادی در زندگی چیست ؟

برایان استیونسون

من فکر می کنم آن آغاز می شود با درک درستی از آنچه که در واقع اتفاق افتاده است. درست بد از آمریکا برده داری نبود خدمت اجباری یا بیگاری. آن نبود ، شر واقعی از برده داری ایدئولوژی است که ما ایجاد شده که مردم کمتر مستحق کمتر شایسته انسان کمتر کمتر تکامل یافته است.

اگر شما را در درک که درست است مشکل از برده داری و سپس آن را می شود آسان تر به درک چگونه ما واقعا به پایان برده داری با عبور از 13th متمم. در سال 1865 به نظر من این است که برده داری پایان نیست — فقط آن را تکامل می یابد. چون ما هرگز در مقابله با بنیادی شخصیت ساخته شده است که اسارت آنقدر وحشتناک است که این ایدئولوژی سفید برتری.

هنگامی که شما را در درک که, پس از آن شما می توانید در ادامه مشاهده کنید که میراث بازی در محرومیت و محرومیت از مردم سیاه و سفید از مشاغل در شمال و غرب در 1950s. زمانی که بانک ها نمی دهد مردم سیاه وام وام مسکن آنها کمک نمی جانبازان که سیاه حرکت به طبقه متوسط است. شما شروع به آن را ببینید در '70s و 80s در زمانی که ما اعلام کرد این جنگ با مواد مخدر و هدف ما از جوامع سیاه. شما ببینید آن را در راه است که در آن خشونت پلیس خود را آشکار.

و هنگامی که شما را در درک که شما شروع به درک که شما در حال دخیل در این داستان است. شما دخیل در این لحظه ای که ما زندگی می کنند در جایی که دود ایجاد شده توسط ما سابقه نژادی و بی عدالتی است که هنوز هم در هوا و ما هنوز تنفس آن را در و آن را فساد ما را در جهان درست مانند آن خراب شده مشاهده جهان از مردم قبل از ما. پس از آن آغاز خواهد شد که با درک.

Ezra Klein

چه که نامزدی در واقع نگاه مانند? چه ساختار که در آن مردم در حال کشیده به این گفتگو به طوری که آنها می تواند به این درک ؟

برایان استیونسون

من فکر می کنم آن را محلی. آن را صمیمی. این فاميلی آن جمعی. آن را در سطح ایالت. آن را در سراسر کشور. من فکر می کنم هر نهاد و هر موسسه متعهد به این روند از حقیقت گفتن.

من فکر می کنم این واقعا مهم است که مردم درک کنند که اگر شما واقعا درگیر و دوره نقاهت بعد از نقض حقوق بشر شما باید متعهد به حقیقت گویی برای اولین بار است. شما نمی توانید پرش به آشتی. شما نمی توانید پرش به جبران خسارت و یا مرمت تا زمانی که شما حقیقت را بگویید. تا زمانی که شما می دانید ماهیت صدمات شما در واقع نمی تواند صحبت می کنند به نوعی از درمان است که در حال رفتن به لازم است.

برای من که بسیار فوری. من اعتقاد دارم که کالج ها و دانشگاه ها نیاز به خود را دارند حقیقت گفتن فرایند به سند راه های که در آن آنها کمک به سابقه نژادی و نابرابری تاریخچه سفید برتری. اگر شما یک کالج و دانشگاه عملکرد در نیمه اول قرن 20 وجود دارد چیزهایی که شما باید اذعان کرد شما را برای حفظ نژادی و نابرابری. شرکت ها و بانک ها و شرکت های بیمه تمام نقش مهمی در اجازه می دهد نژادی و بی عدالتی و سفید برتری غالب در طول قرن 20th.

شما لازم نیست برای رفتن به خارج از خود نهاد. شما می توانید شروع با خود حقیقت گفتن. شما می توانید داستان خود را در مورد راه های که در آن شما در حال همدست. برای من که رو به راه آن کار می کند.

وجود دارد در آمریکای جنوبی است که باید به آدرس چیزهایی که منحصر به فرد این منطقه است. ما اجازه نمی دهد مردم را به رای دادن در بسیاری از کشورهای آمریکای جنوبی برای یک قرن. در آن زمان خون و خشونت و فدرال آمريکا و کنگره اعمال فقط به مردم از حق خود برای رای دادن. و هیچ شرم در مورد انکار مردم از حق خود برای رای دادن.

شمالی برنده جنگ داخلی و جنوب برنده روایت جنگ چرا که نه تنها آنها عذرخواهی نیست, آنها در واقع دو پایین و می گویند آنچه که ما با به بردگی مردم و تشکیل این کنفدراسیون شد نجیب و با شکوه و بزرگوار. و وقتی که طرز فکر شما, شما نمی توانید به جای حق. که اتفاق نمی افتد زمانی که مجازات می شود کمتر برجسته در 1950s. این اتفاق نمی افتد در دهه 1960 پس از عبور از حقوق مدنی ، از آن زمان اتفاق افتاده است.

بنابراین من می خواهم برای گفتن به ایالت آلاباما: آیا شما روی چیزی حساب کردن با تاریخ خود را از بردگی و تاریخ خود را از مجازات خود سابقه تبعیض نژادی? آیا شما رفتن به می گویند ؟ چه چیزی شما را بازشناخت ؟

در سال 1965 ما باید گفت: اگر شما واقعا متاسفم در مورد همه این سوء استفاده و محرومیت, اگر شما واقعا می خواهید به انجام کاری برای بهبود یافتن از یک قرن از محرومیت این ایالت آلاباما باید به می گویند: "ما قصد داریم برای ثبت نام هر فرد سیاه و سفید هنگامی که آنها به نوبه خود 18. ما دیگر نمی خواهید بار می شود در افرادی که دلسرد شده اند و مورد آزار قرار گرفته و تبدیل به دور و تحقیر و تهدید برای تلاش به رای دادن. ما در حال رفتن به که بار. ما قصد داریم برای ثبت نام هر فرد سیاه و سفید."

ما در حال رفتن به می گویند به دانشگاه آلاباما دانشگاه گرجستان و برخی از این مدارس بودند که شدیدا مخالف ادغام کسانی که اگر دانشگاه واقعا می خواهید به حساب پس شاید آنها در حال رفتن به می گویند "ما نمی فکر می کنم سیاه و افرادی که ساکنان این دولت باید به پرداخت شهریه. ما فکر می کنم ما باید نگاهی که به عنوان یک راه از دوره نقاهت در پاسخ به این تاریخ خروج."

بانک می تواند تفکر بسیار متفاوت در مورد آنچه آنها را مدیون آمریکایی های آفریقایی تبار در این کشور زمانی که آنها روی چیزی حساب کردن با تاریخ خروج. نظامی می تواند فکر کردن در مورد آنچه که آن را مدیون به جانبازان هنگامی که آن را مجاز بانک ها و موسسات آمریکایی به نوبه خود جانبازان دور به دلیل رنگ پوست خود را. شرکت کرده اند که همان مسئولیت است. دولت که همان مسئولیت است.

اما برای من آن شروع می شود با این حقیقت گفتن چون زمانی که شما شروع به گفتن حقیقت شما را تشخیص همه چیز. برای من سوال این است: چه چیزی حقیقت است از نهاد ما آن را به عنوان مربوط به تاریخ نژادی و نابرابری ؟ از این بتن می باشد. چگونه ما قاب رسیدگی به حقیقت از تاریخ ما است ؟ آنچه که حقیقت است از تاریخ ما است ؟ آنچه که ما موسسات' نقش ؟ آنچه که جامعه ما را در اجازه دادن به این چشم انداز ایجاد می شود که پس از شکسته توسط نژادی و بی عدالتی و سفید برتری?

Ezra Klein

باربارا لی اخیرا پیشنهاد یک حقیقت شفا نژادی و تحول کمیسیون. آیا شما فکر می کنم که یک مدل است که می تواند در اینجا کار می کنند و چگونه شما آن را تصور کنید به دنبال ؟ و برای کسانی که نمی دانم, شما می توانید بحث در مورد حقیقت و آشتی فرایند به طور کلی ؟

برایان استیونسون

کشورهایی هستند که درگیر در یک تلاش ملی از حقیقت گفتن. ما دیدیم که در آفریقای جنوبی پس از فروپاشی آپارتاید. حقیقت و آشتی فرایند وجود دارد بسیار قدرتمند است. قربانیان آپارتاید تا به حال فرصت را به داستان خود را. عاملان نیز نیاز به صحبت می کنند به نقش خود. این یک فرایند مهم است.

ما آن را دیده ام در رواندا که در آن قربانیان نسل کشی شده اند دعوت به صدای خود را به درد و رنج خود را از دست دادن. زندانها پر شد با عاملان آن خشونت وجود دارد و یک حساب در اطراف آن است.

بدیهی است که در آلمان ما شاهد یک تحول چشمگیر در این کشور را در چشم انداز به طوری که شما در حال حاضر سنگ دارند و نمادها و بناهای تاریخی و, بناهای تاریخی در سراسر شهرستانها مانند برلین. وجود دارد یک بنای یادبود هولوکاست در مرکز برلین. هر دانشجو در آلمان به عنوان یک مدرسه ابتدایی دانش آموز مورد نیاز است برای رفتن به هولوکاست خاطرات و یاد بگیرند که تاریخ است. افسران پلیس مورد نیاز هستند که به مطالعه تاریخ است. و بنابراین می توان آن را موثر در سطح ملی است.

من بسیار حمایت از نماینده لی کمیسیون. اما من می خواهم به احتیاط است که تفاوت بین آفریقای جنوبی و رواندا و آلمان و ایالات متحده است که انتقال قدرت در هر یک از این کشورها. سیاه آفریقای جنوبی در زمان بیش آفریقای جنوبی هنگامی که آنها تا به حال رای دادن — آن را یک کشور با اکثریت. در رواندا قربانیان نسل کشی در نهایت دوباره قدرت از طریق مداخله نظامی. بنابراین در هر مورد پارامترهای که حقیقت گویی شکل گرفته بودند افرادی که قربانی شده. در آلمان و نازی ها در جنگ. ما نمی بینیم که همه از پیکرنگاری گرامیداشت قربانیان هولوکاست در برلین به حال نازی ها غالب شد.

که با انتقال قدرت ما تا به حال این فرصت را به انجام برخی از چیزهایی که ما لازم نیست در این کشور است. این مردم بودند که عاملان خیلی از این تعصب و خشونت هنوز در قدرت است. هیچ انتقال قدرت پس از جنگ داخلی پس از دوران مجازات و حتی پس از جنبش حقوق مدنی. و از آنجا که آن را به به بسیار مؤثری. من فکر می کنم ما باید یک ملی حقیقت گفتن کمیسیون اما این نمی تواند بهانه ای برای بانک ها و مدارس و شرکت ها و صنایع و ادارات پلیس و محلات از درگیر شدن در خود حقیقت گفتن.

من فکر می کنم ما باید سعی کنید برای رسیدن مردم به درک کنند که هنگامی که ما با این تاریخ ما لازم نیست به ترس از مجازات است. من وکیل هستم. من دفاع از افرادی که باید انجام چیزهایی که وحشتناک است. و من متقاعد کرد که هر یک از ما بیش از بدترین چیزی که ما تا کنون انجام داده است.

از آنجا که من می خواهم به بحث در مورد این تاریخچه از اسارت و بومی نسل کشی و مجازات و تبعیض نیست چون من علاقه مند هستم در مجازات امریکا است. من می خواهم برای آزادی ما. من واقعا معتقدم چیزی است که وجود دارد بهتر است در انتظار ما است. من فکر می کنم وجود دارد چیزی است که احساس می کند بیشتر شبیه به آزادی است. وجود دارد چیزی است که احساس می کند بیشتر شبیه به برابری. وجود دارد چیزی است که احساس می کند بیشتر شبیه به عدالت است که ما هنوز به تجربه در این کشور است.

و اگر ما متعهد به این ایده از امریکا, اگر ما معتقدیم در این ایده از امریکا پس ما باید به شکل از چگونه ما در حال رفتن برای رسیدن به آن وعده که ما رد شده است چرا که ما شده اند و تمایلی به اذعان گذشته است. این زیبایی است که انتظار ما اگر ما در حال حاضر به این مرحله.

ما باز این یادبود که اختصاص داده شده است به هزاران نفر از قربانیان نژادی ترور lynchings. و برای من این بوده است تصدیق به دیدن مردم می آیند به آن فضا است. سیاه و سفید افراد بسیاری از آنها در اشک. بسیاری از آنها را با قرار دادن سلاح های خود را در اطراف بناهای تاریخی است که نشان دهنده جوامع که در آنها از یک نیاز به دیدن آنها گریه. اما از طریق آن درد وجود دارد زیبایی است که پدیدار می شود. شما شروع به دیدن امکان ترمیم.

اما تا زمانی که ما حقیقت را بگویید ما خودمان را انکار فرصت برای زیبایی. عدالت می تواند زیبا باشد. آشتی های زیبا می باشد. تعمیر و زیبا می باشد. این قدرتمند به واقع تجربه رستگاری است. و ما خودمان را انکار است که زمانی که ما اصرار بر انکار شکسته ما گذشته ما زشت گذشته ما نژادپرست گذشته زمانی که ما اصرار بر اجتناب از حقیقت است.

و چون وجود ندارد مداخله نظامی چون ما یک اکثریت در این کشور به دلیل وجود ندارد امیدوارم برخی از جنگ است که انتقال قدرت ما در حال رفتن به مجبور کردن مردم, مردم فشار مردم برای دیدن زیبایی است که می آید با حقیقت گفتن و روابط شخصی.

شما نمی توانید غلبه بر سوء استفاده, شما نمی توانید غلبه بر خشونت و شما نمی توانید غلبه بر قربانی اگر شما تمایلی به روی چیزی حساب کردن با همه است که شما را رنج می برد. و این تنها قدرت ما دارای وقتی که می آید به سوق دادن این کشور است. هیچ چیز خوب تا به حال آمده از چیزهایی که آسان است. به انجام سخت چیزهایی که شما باید به مقابله با آنها. و بنابراین هیچ راهی وجود دارد به جلو در این لحظه در تاریخ ما نیست که شامل برخی از ناراحتی نیست و شامل برخی از ناراحتی. و شما فقط باید برای پیدا کردن ظرفیت و شجاعت را در آغوش آن است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de