ایالات متحده آمریکا Pickleball مسابقات قهرمانی ملی لغو شد به علت فقر همه گیر

Andrew L. جان پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 8:29 PM EDT Jun 29, 2020ادامه coronavirus همه گیر در ادامه به

توسط NEWSOULS در 10 تیر 1399

ادامه coronavirus همه گیر در ادامه به تعطیل رویدادهای ملی در Coachella Valley و فراتر از آن.

سازمان از Margaritaville ایالات متحده آمریکا Pickleball مسابقات قهرمانی ملی روز دوشنبه اعلام کرد که این رویداد را سال لغو شده است و نمی خواهد دوباره. این رویداد برنامه ریزی شده بود برگزار شد Oct. 31 طریق Nov. 8, 2020 در Indian Wells Tennis Garden.

BNP Paribas Open, بزرگ, تنیس, مسابقات, بازی های برگزار شده سالانه در Indian Wells Tennis Garden, عمده بود ملی رویداد ورزشی به لغو و به خاطر سلامت عمومی به عنوان coronavirus رسید. آن برنامه ریزی شده بود به توان مارس 9-22 و سازمان کشیده پلاگین شب قبل از این رویداد بود برای شروع.

ایالات متحده آمریکا Pickleball مسابقات قهرمانی ملی ساخته شده که اولین آن در صحرا در سال 2018 رسم هزاران نفر از بازیکنان از سراسر کشور است. سازمان امیدوار است که این رویداد خواهد شد در Coachella Valley در 2021.

بیشتر: اطلاعات کامل: کارت, مجموعه پروتکل های در محل برای جولای 24, بازگشت بوکس در فانتزی چشمه

بیشتر: Coronavirus و ورزشی: آخرین به روز رسانی در زمانی که ورزش می تواند رزومه

"ما در حال نا امید است که مسابقات قهرمانی ملی برگزار خواهد شد در Indian Wells Tennis Garden در این سال" گفت: USAPA مدیر اجرایی جاستین معلوف "اما سلامت و ایمنی بازیکنان ما طرفداران کارکنان و حامیان اولویت ما است."

معلوف افزود: "ما مشتاقانه منتظر استقبال از pickleball جامعه به برگزاری یک رویداد فوق العاده در 2021."

اندرو جان را پوشش می دهد, ورزشی برای خورشید صحرا و ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. پیدا کردن او را در توییتر: @Andrew_L_John. ایمیل او را در andrew.john@desertsun.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن