هزاران نفر خواهد شد بیمه در Covid-19 شیوع این دلیل که جمهوری خواهان را رد کرد و مدیکید گسترش

جمهوری خواه به رهبری ایالات متحده برای سال حاضر به گسترش مدیکید واجد شرایط بودن برای بسیاری از فقیرترین ساکنان

توسط NEWSOULS در 17 اردیبهشت 1399

جمهوری خواه به رهبری ایالات متحده برای سال حاضر به گسترش مدیکید واجد شرایط بودن برای بسیاری از فقیرترین ساکنان و در حال حاضر در میان coronavirus همه گیر و بی سابقه بحران اقتصادی هزاران نفر بر هزار نفر از آمریکایی ها سقوط خواهد کرد از طریق این سوراخ در امنیت شبکه و در نهایت ایجاد.

این بود که به طور کامل قابل اجتناب.

قانون مراقبت مقرون به صرفه طراحی شده برای گسترش پوشش مدیکید به همه زندگی می کنند و یا در نزدیکی فقر است. اما جمهوریخواهان مقاومت به قانون مراقبت های بهداشتی خود را فعال کنید توسط یک 2012 حکم از دادگاه عالی ایالات متحده مانع دید که از تبدیل شدن به یک واقعیت است. امروز, 14 متحده را گسترش نمی پزشکی دسترسی داشته باشید. مردم فقیر — به خصوص آمریکایی های سیاه و سفید زندگی در جنوب — در حال حاضر شده است برای پرداخت قیمت که انسداد برای سال.

اما امروز در وسط coronavirus شیوع بسیاری از هزاران نفر دیگر در حال رفتن به کشف واقعیت تلخ است که ایالات متحده نتوانسته است به اندازه کافی محافظت از فقیرترین شهروندان از تباهی مالی در یک اورژانس پزشکی است.

تخمین های جدید از موسسه شهری ارائه یک درک کاملتری از هزینه از کسانی که تصمیم گیری در طول Covid-19 بحران است. با رکورد بیکاری بر ما موسسه محققان پیش بینی می کنند که بین 25 میلیون و 43 میلیون آمریکایی خود را از دست بدهند و حمایت کارفرما پوشش بهداشت و درمان همراه با کار خود را. در 36 متحده (به علاوه واشنگتن دی سی) است که باید گسترش مدیکید از طریق ACA, کمتر از یک چهارم از این افراد انتظار می رود برای تبدیل شدن به بیمه. بسیاری از آنها انتظار می رود برای پایان دادن به در پزشکی به عنوان در نظر گرفته شده.

اما در 14 متحده که هنوز هم حاضر به گسترش مدیکید کامل دهه پس از Obamacare به قانون تبدیل شد حدود 40 درصد از افرادی که از دست دادن شغل خود و سلامت خود را بیمه تا پایان با خواهد شد بدون پوشش در همه.

شهری موسسه/بنیاد رابرت وود جانسون

کسانی که به تازگی بیمه مردم خواهد شد کمتر احتمال دارد به دنبال مراقبت های پزشکی لازم است در دسترس تحقیقات به ما می گوید و بیشتر احتمال دارد به صورت های مالی فاجعه اگر آنها یک اورژانس پزشکی — coronavirus مربوط و یا در غیر این صورت. برچسب قیمت برای درمان Covid-19 اگر یک بیمار به پایان می رسد تا در بیمارستان بستری است در هر نقطه از $10,000 به شمال $20,000. و این خواهد بود افرادی که فقط خود را از دست داده و در نتیجه درآمد خود را. افزایش مزایای بیکاری در حال رفتن به پوشش $15,000 صورتحساب بیمارستان.

از آن بدتر می شود. بیمارستان های روستایی در ایالات متحده است که حاضر به گسترش مدیکید در حال حاضر بیشتر در معرض خطر بسته شدن از بیمارستان در ایالات متحده است که آیا گسترش دهد. در حال حاضر آنها را مجبور به انصراف از اعمال جراحی الکتیو های مالی حیاتی برای هر بیمارستان هل دادن آنها را حتی نزدیک به بسته شدن.

ده ها هزار نفر بیمه, بیمارستان ها در آستانه ورشکستگی همه میان ویرانگر بیماری همه گیر. آن را ندارد به این راه.

قوی کوکتل بداهه وضع کوچک-c محافظه کار است و حزبی obstinance فرستاده ایالات متحده آبشاری کردن یک مسیر است که به پایان می رسد با بسیاری از مردم قادر به پوشش بهداشت و درمان در طول شیوع کروناویروس.

در سال 2009 زمانی که دموکرات ها بودند بحث چه شد قانون مراقبت مقرون به صرفه آنها به دنبال یک تعادل بين راه اندازی جدید بازار که در آن مردم می توانند خرید بیمه خصوصی (با کمک یارانه های دولتی) و گسترش مدیکید واجد شرایط بودن برای یک درهم آمیخته از دولت فدرال و برنامه هایی که تحت پوشش طور کلی فقیر و افراد مسن کودکان و پدر و مادر اما هنوز بسیاری از عقیم بزرگسالان است.

فشار برای حفظ کردن دفتر بودجه کنگره را پیش بینی هزینه و دیدار با رئیس جمهور باراک اوباما وعده داده است که بهداشت و درمان قانون خواهد بود کسری-خنثی انگیزه دموکرات به قرار دادن تعداد زیادی از مردم در پزشکی به دلیل عمومی برنامه شد ارزان تر از یارانه های دولتی و خصوصی تحت پوشش. برای اطمینان از انطباق از کشور که وظیفه به طور مشترک مالی را به عنوان به خوبی به عنوان در واقع تجویز مزایای پزشکی, کنگره نوشت: به قانون است که آنها باید با گسترش این برنامه واجد شرایط تا 133 درصد سطح فقر فدرال و یا دیگری در خطر از دست دادن بودجه فدرال برای خود سنتی پزشکی برنامه.

که به معنی باد یک سوراخ بزرگ در بودجه دولت است. این یک پیشنهاد متحده نمی تواند منطقی رد. و این چیزی است که من Obamacare مشکل با دیوان عالی کشور است.

در سال 2012 در حالی که قاضی جان رابرتز و لیبرال ائتلاف در دادگاه اعلام کرد این قانون می تواند ایستادن به طور کلی قضات نیز حکومت در قریب به اتفاق تصمیم (7-2 با لیبرال ها Stephen Breyer و النا کاگان پیوستن به محافظه کاران) که پزشکی گسترش ارائه بیش از حد سخت بود. آن را یک "تفنگ به سر" از دولت به عنوان رابرتز قرار داده و آن را در او حاکم است.

به جای متحده را انتخاب اینکه آیا یا نه برای گسترش مدیکید. و بسیاری از جمهوری خواه به رهبری متحده به سرعت اعلام کرد که آنها نمی خواهد به یک توافق مرکزی ارائه یک قانون است که آنها در حال حاضر سه سال وقت صرف بدنام کردن به عنوان حمله به آزادی است. مهم نبود که گسترش مدیکید بود, برای, متحده معامله باور نکردنی. دولت فدرال را پوشش 100 درصد از این برنامه را هزینه برای سه سال اول و پس از آن 90 درصد در ابد.

برای توجیه تبدیل کردن میلیاردها دلار در فدرال کمک های اولیه کمک خواهد کرد که به برخی از آنها آسیب پذیرترین شهروندان جمهوری خواه مقامات دولتی باید اتمام حجت چند الکی بهانه. برخی از آنها گفت: فدرال می تواند دبه در وعده خود را برای مطابقت با 90 درصد از هزینه های. (تا به امروز این اتفاق رخ نداده و در واقع در طول Covid-19 شیوع فدرال را آغاز کرده اند چیدن و حتی بیشتر از این برگه برای مدیکید ثبت نام.) دیگران گفت که گسترش مدیکید ناخواسته اولویت سفت بزرگسالان بیش از افراد مسن و یا معلول (صحبت کردن در یک نقطه من موقع توجه کرد در طول Talking Points Memo; در کوتاه مدت وجود دارد هیچ مدرکی وجود داشته است و هیچ نمونه متحده برش مزایای آن جمعیت به دلیل گسترش مدیکید.) گاهی اوقات جمهوری خواهان گفت که آنها به سادگی نمی تواند استطاعت برای پوشش 10 درصد از گسترش مدیکید هزینه ها (هرگز از ذهن است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شد بیش از تمایل به کمک به پرداخت سهم دولت اگر آن را به معنای برداشت میلیاردها فدرال دلار).

در طول زمان برخی از جمهوری خواه به رهبری متحده در حال تغییر از قلب است. آنها به دنبال چشم پوشی از دولت اوباما به اضافه کردن برخی از محافظه کار-سیاست دوستانه — مانند اسمی حق بیمه برای گسترش مدیکید ثبت نام — به عنوان یک برگ انجیر خود را برای تبدیل. حتی مایک پنس و سپس فرماندار ایندیانا در بر داشت معده برای پذیرش این کلید Obamacare برنامه.

و در برخی از کشورها این موضوع قرار داده بود قبل از رای دهندگان و آنها را به شدت در آغوش پزشکی گسترش است. در سال 2018 جامد-قرمز دولت سه نفر از آیداهو, نبراسکا و یوتا رای دادند از طریق رای گیری طرح به گسترش مدیکید.

تا به امروز بیش از 15 میلیون نفر شده اند تحت پوشش مدیکید گسترش است. این ACA امضا داستان موفقیت. اما دستاوردهای آن نشده اند متوجه شدم در همه جا.

جنوب خاص بوده و سدی در برابر گسترش مدیکید. هیچ ایالت های جنوبی صرفه جویی در آرکانزاس و لوئیزیانا گرفته اند سخاوتمندانه معامله ارائه شده توسط Obamacare. تقریبا همه از 2.3 میلیون نفر که بوده ام در سمت چپ ایجاد آنجا که دولت خود را نمی خواهد گسترش مدیکید در جنوب زندگی می کنند و نیمی از آنها در تگزاس و فلوریدا به تنهایی.

و با توجه به جمعیت این کشورها آن است که به طور نامتناسبی فقیر سیاه پوست و اسپانیایی تبار که برای پرداخت قیمت برای تصمیم گیری ساخته شده توسط غالبا سفید و سیاستمداران ثروتمند. کسانی که انتخاب کرده اند عواقب زمانی که مردم در حال مرگ هستند از Covid-19 در نرخ بالاتر از خود را سفید ،

بنیاد خانواده کایسر

فعالان سعی کرده اند به تاخت و تاز در این کشورها که برخی از آنها را ندارد و رای گیری طرح های ماندگار مسیر برای سیاستگذاری. Roy کوپر دموکراتیک فرماندار کارولینای شمالی قفل شده در یک نبرد با دولت جمهوری مقننه بر سر این موضوع. داستان گسترش مدیکید هنوز تمام نشده است. از آن شده است به آرامی اما به طور پیوسته گسترش رسیدن به خود را بیش از گذشته 10 سال بیشتر از افرادی که قرار بود برای کمک به.

اما کار کامل نیست و برای بسیاری از 30 میلیون آمریکایی که از دست داده اند کار خود را در ماه گذشته از آن خیلی دیر است. آنها خواهد شد در سمت چپ را انتخاب کنید تا تب اگر خدای ناکرده آنها و یا کسی که بستگی به آنها بیمار می شود.

این تحقیقات به ما می گوید که جان هزاران نفر را نجات داد توسط پزشکی گسترش است. ما می توانیم در حال حاضر تنها امید زندگی می کند که نمی توان از دست داد چرا که جمهوری خواهان در آن یافت غیرقابل دفاع به خود حزبی غرور آورد و کمک به موکلین خود که مورد نیاز است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن