تاریخچه راز به پایان می رسد در زنای با محارم و اثر شلیک گلوله به عنوان Vox باشگاه کتاب را انتخاب کنید ممکن است تساوی به نزدیک

و بنابراین ما به پایان تاریخ محرمانه — اما نه به پایان بحث ما! هفته آینده خواهیم بود جلسه در زوم برای ما ممکن

توسط NEWSOULS در 2 خرداد 1399

و بنابراین ما به پایان تاریخ محرمانه — اما نه به پایان بحث ما! هفته آینده خواهیم بود جلسه در زوم برای ما ممکن است رویداد زندگی می کنند.

"اما کنستانس" به شما می گویند "آنچه که احتمالا می تواند بالا مارس رویداد با N. K. Jemisin? مطمئنا شما در میانهی شب فرود آمد دانا Tartt خودش را?"

هیچ من نمی نسیم تا حدی خوان; Donna Tartt انجام نمی دهد حوادث. اما ما باید یافت می شود کسی که ما فکر می کنم کامل خواهد بود برای بحث در این کتاب ،

روز شنبه, مارس 28 در ساعت 5 بعد از ظهر من حلق آویز کردن در زوم با ملکه اینترنت خودش نیکول Cliffe, به بحث در مورد تاریخچه راز. ما خیلی دوست دارم برای دیدن شما وجود دارد و شما می توانید در اینجا پاسخ دهید.

نیکول Cliffe تاسیس نان برشته.k.یک. تنها وب سایت خوب در اینترنت, Vox به استثنای. او در حال حاضر یک مقاله نویس برای تخته سنگ و او نیز نوشته شده برای نگهبان است و یک قاضی سابق اخبار صبح' مسابقات از کتاب. او بررسی تاریخچه راز برای درفش در سال 2012. من طرح می شود بسیار starstruck ،

در ضمن ما باید فصل 8 و خاتمه از تاریخچه راز از طریق با خود زانی با محارم نشان می دهد, قلب شکستن پس از مرگ نامه و نهایی قتل. اجازه دهید آن را دریافت کنید.

اینجا در پایان کتاب آن دسته از بچه ها که loafed در اطراف خانه کشور به نقل از زباله زمین در هر یک از دیگر به نظر می رسد بسیار دور است. اما مشکل این است که آنها نابود شده و یا خراب شده: این که دولت از بی گناهی آنها به نظر می رسید برای زندگی پس از آن هرگز واقعا وجود داشته است.

حتی زمانی که ریچارد فکر هیچ چیز اشتباه بود قبل از اسم حیوان دست اموز به قتل قبل از کشاورز قبل از همه که این دنیای فاسد بود. دوقلوها خواب بودند و چارلز صدمه زدن به Camilla. فرانسیس بود و حسرت پس از چارلز و برنامه ریزی زندگی خود را از مستور پنهان کاری. و هنری و ریچارد هست.

"شما نمی احساس یک معامله بزرگ از احساسات برای افراد دیگر انجام می دهید ، هنری می پرسد ریچارد در این بخش اضافه کرد: "من نمی دهد." ریچارد تظاهرات که او احساس احساسات برای افراد دیگر اما هنری را باور نمی کند و من نمی دانم اگر من یا.

ریچارد کل چیز است که یکی از ابهامات در تاریخچه راز. او شروع می شود که ما خود قرار دادن این سودا خیال باف که در ساحل غربی است که از پایین طبقه متوسط و دارای یک تراشه بر روی شانه خود را در مورد آن متناسب با تمام این انگلستان snobs که سرگرم کننده را از او هنگامی که او با استفاده از عبارات مانند "کاملا عجیب و غریب است."

اما پس از آن ریچارد می اندازد در بسیاری خود را با قاتلان تا به سرعت. و او صرف مقدار زیادی از زمان خود را در یک تخدیر کردن مه به شدت در تلاش برای انکار خود را به تعدادی از چیزهایی است که به نظر می رسد بسیار روشن از این زاویه (که او در عشق با فرانسیس برای یکی). تلاش برای تجزیه کردن انگیزه برای چرا او آنچه او می کند این است که تقریبا غیر ممکن است و هنری پیشنهاد که شاید او فقط یک مخالف به نظر می رسد به عنوان محتمل به هر.

هنری در آخرین تحولات در این آخرین فصل به طور کامل شوم شکل یکی از آنها حتی ریچارد است که در حال حاضر بیشتر از ترس از از برای. این کمک می کند که از آن شروع به نگاه بسیاری مانند هنری برنامه ریزی شده بود به پین اسم حیوان دست اموز قتل ریچارد اگر آن آمد که (به یاد داشته باشید زمانی که هنری نمی خواهد اجازه دهید ریچارد همان بهانه که چهار هسته با استفاده از?). اما پس از آن ما نیز هنری گفتن چیزهایی مانند "زندگی من برای بیشتر قسمت ها شده است بسیار کهنه و بی رنگ. مرده من چیست. ... اما پس از آن تغییر کرده است. شب من کشته که مرد" و "در حال حاضر من می دانم که من می توانم هر چیزی را که من می خواهم" re اکتشافات خود را پس از قتل مذکور و می شود آن را کاملا غیر ممکن است برای ریچارد برای عبور از این همه خونریزی به عنوان یک سری از حسن نیت حوادث است.

اما چه هنری تصمیم می گیرد برای انجام این کار در پایان آنچه که احتمالا او تصمیم می گیرد او می خواهد به انجام است که خود را به کشتن. پس گفت: او می خواهم ویسکی خیس مسئولیت است که چارلز به ناپدید می شوند از این سیاره و پس از چارلز تلاش می کند برای کشتن او هنری به پایان می رسد تا خود را عکسبرداری با چارلز تفنگ.

ریچارد نتیجه این است که هنری خودکشی نهایی خود را ادای احترام به جولیان و قهرمانانه آرمان های Julian یونانی کلاس: وظیفه تقوا و وفاداری فداکاری. اما کسانی که آرمان های هنری است که تا کنون به نظر می رسید به خصوص علاقه مند در. چه هنری می خواستم برای فرار از ذهن خود را به از دست دادن خود را در چیزی بزرگتر. و او به نظر می رسد به این نتیجه رسیده اند, در پایان, که آنچه که او می تواند از دست دادن خود را در این پر و شکسته ، او را کشته و خود را در خدمت به آنها.

در این بخش من به جمع ولگرد افکار و سوالات من در مورد فصل 8 و خاتمه از تاریخچه راز. شما می توانید با استفاده از آنها به عنوان راهنمای خود را برای گفتگو در بخش نظرات و یا در جامعه خود را. و یا شروع کردن با سوالات خود را! لطفا فقط علامت خود را اخلال گران و می تواند به خوبی به یکدیگر است.

  1. فرانسیس ذکر شده است که او خود را از دست داده حس بویایی به علت عفونت سینوس. آیا فرانسیس — یک مرد جلوتر از زمان خود را در راه های بسیاری — دارای rona?
  2. آیا شما فکر می کنم هنری واقعا در تلاش بود به قاب ریچارد? چرا ؟
  3. شما چه فکر میکنید هنری زمزمه به Camilla درست قبل از او به ضرب گلوله خود را ؟
  4. ریچارد می اندازد هنری یکی از آخرین شرلوک هلمز مرجع با این پیشنهاد که شاید او واقعا مرده و پس از آن ریچارد به پایان می رسد تا با دیدن هنری در های عجیب و غریب که رویا از کلیساها. فکر می کنید چه می گذرد ؟
  5. جولیان می یابد در مورد قتل در این بخش پس از او دریافت که دلخراش حرف نهایی از اسم حیوان دست اموز. و هنگامی که ریچارد می بیند جولیان واکنش او ذهنی reclassifies میلادی به عنوان دیگر "پدر و مادر خوب" اما کسی که "مبهم اخلاقی خنثی که جذاب مظاهر پنهان بودن ناظر, هوس باز و بی عاطفه." است ریچارد اساسا تبدیل میلادی به یک خدای یونانی ،
  6. صحبت از اسم حیوان دست اموز نامه پود می کند که یک صدمه دیده است. آیا شما فکر می کنم اسم حیوان دست اموز واقعا اعتقاد بقیه کلاسیک کودکان و نوجوانان بودند و قصد کشتن او ؟
  7. است ریچارد lowkey بیشتر ناراحت است که او از دست دادن دوره از اعتبارات مورد قتل?
  8. خاتمه می بیند ریچارد واحد در کالیفرنیا یک الکلی چارلز shacked با یک زن در تگزاس, Camilla به دنبال پس از سالمند و فرانسیس خودکشی و مشغول به یک زن او متنفر است. چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد این سرنوشت نهایی? آنها درست به نظر می رسد به شما ؟
  9. راز تاریخچه F/M/K. وجود دارد که یک جواب درست و استادانه درست شده در آن را در نظرات.

صدا کردن در نظرات زیر و یا هر کجا که شما می خواهم به صحبت و ملاقات با ما را در اینجا در هفته آینده برای ما زنده رویداد. و مطمئن شوید که شما را از دست ندهید هر چیزی, ثبت نام برای خبرنامه ما!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب