بلوز به صورت Canucks در شروع پلی آف پس از رابین دور خشن نمایش

JAIME LEES وقتشه که از جام محافظت کنيم آبی ها هر سه بازی رابین دور خود را از دست دادند؟ بله.به چهارمین دا

توسط NEWSOULS در 23 مرداد 1399
It's time to protect the cup. - JAIME LEES
  • JAIME LEES
  • وقتشه که از جام محافظت کنيم

آبی ها هر سه بازی رابین دور خود را از دست دادند؟ بله.

به چهارمین دانه در بازی های حذفی جام استنلی راه پیدا کردن؟ بله.

اونا، در زمان ها، به نظر ناجور و گم شده مي گردن؟ متاسفانه، بله.

آیا هیچ یک از این موضوع در حال حاضر که دور اول اینجا است و ما در مورد به طور رسمی رها کردن puck در حذفی 2020؟ خوب، شايد. نیمه. -مرتب ا؟ -ميبينيم .

با مزیت یخ خانه به معنای کمی بیش از آخرین تغییر خط، آبی ها هر یک از "بازی در بازی" خود را جدی گرفت؟ مربی کریگ Berube به نظر می رسد فکر می کنم که ممکن است مسئله، به عنوان او به جرمی رادرفورد از ورزشی در طول هفته گفت.

Berube می گوید: «ما در رابین گرد خوب بازی نمی کردیم، دوره های بازی را در اینجا و آنجا، خار های اینجا و آنجا، اما یک تن جوانب مثبت برای ما وجود نداشت، "Berube می گوید. "cons از آن همه -- بازی احتمالا به اندازه کافی معنی نیست ، می دانید؟ و این بهترین روشی است که می توانم آن را بر قرار کنم."

ممکن است بازی ها تا آنجا که یخ خانه می رود به معنای نیست، اما آنها را به دور اول مسابقه-ups. آبی ها می توانست با تیمی که در تمام سال در شیکاگو بلک هاکس تحت سلطه آنها بود روبه رو شود، یا یکی از دو تیم به رهبری بومیان سنت لوئیس در کلایتون کلر در گروه آریزونا Coyotes یا متیو تکاچاک کلگری فلام.

آنچه به جای آن به دست می اییم تیم بسیار جوان و بسیار سریع ونکوور کانوکس است.

در حالی که کانوکس ها ممکن است نتوانند با عمق بلوز مطابقت داشته باشد، اما ممکن است آنها را در استعداد های خط اول ضرب و شتم داشته باشد. ستاره های بالا و آینده Brock Boeser، کوئین هیوز، الیاس پترسون، و بو هورات لنگر یک ترکیب سنگین بالا است که بسیار خطرناک توهین آمیز است.

چهارمین بازی رده بندی قدرت کانوکس ها نیز می تواند مشکلاتی را برای یک تیم بلوز که پانزده مجازات در سه بازی رابین دور خود در نظر گرفته است، به وجود بیاید. آبی ها همچنین در نقطه دیگری که در آن Canucks برتر مبارزه, که در دوره سوم از آن بازی ها به نتیجه 6-0, در حالی که Canucks حریف خود را برتر مینه سوتا وحشی 4-0 در دو بازی نهایی خود را 3-1 سری برنده.

اما اگر آبی ها می توانند سوپراستارهای ونکوور را تعطیل کنند، در راه پیروزی دور اول، اوضاع باید برای آنها به جایی بیفتد.

هنگامی که شما رسیدن به خطوط سوم و چهارم عمق قهرمانی بلوز در سطح واقعا قادر خواهد بود به این سری بیش از. بلوز بچه ها در خط چهارم خود را مانند الکساندر استین و اسکار Sundqvist اسکیت، که می شود بالا شش استعداد اگر آنها با پوشیدن رنگ مخالف. و اگر کسی می تواند سوپراستارها را تعطیل کند، این تیم است که مانند بازی حذفی سال گذشته MVP O'Reilly و همچنین برایدن شنن و جادن شوارتز، به جلو هدایت می شود.

دفاع بلوز نیز باید مشکلات برای Canucks. کاپیتان و نامزد جایزه نورسیس چند ساله الکس پیترآنجلو، با کولتون پارایکو، وینس دان، جاستین فاولک، مارکو اسکاندلا، کارل "بوم بوم" Gunnarsson و رابرت Bortuzzo هیچ بازی واقعی در NHL زمانی که آن را به عمق استعداد می آید. همه آنها بالاتر از حد متوسط به حرکت کننده های نخبه puck، و هیچ کدام خجالتی در مورد گرفتن در بازی تا یخ درگیر.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن