گزارش بی طرفانه سؤالات بی پاسخ را در هپی چیر آشکار می کند

اما شما می توانید داخل هپی چیر های دست ساز خود را از فوم ، ابر و حتی بافت ها و … در همین رابطه نیز باید عنوان

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

اما شما می توانید داخل هپی چیر های دست ساز خود را از فوم ، ابر و حتی بافت ها و … در همین رابطه نیز باید عنوان کنیم که بدنه اصلی این هپی چیر را جنس چرم مصنوعی شکل داده است که قطعا یکی از بادوام ترین و ضخیم ترین نمونه های موجود در بازار می باشد. در همین راستا و در تکمیل این جمله باید به این نکته اشاره کنیم که این هپی چیر از دو رنگ قرمز و ابی شکل گرفته است که به صورت مساوی بخش های مختلف این محصول را تحت الشعاع خود قرار داده اند. نکته مهم دیگر هم شرایط نگهداری از این هپی چیر است که مهم ترین عامل عدم ضربه زدن و سوراخ کردن این هپی چیر بوده و حفاظت درست و اصولی از رویه این محصول می باشد. به جرات می توان گفت مهم ترین نکته در ارتباط با این محصول که می توان صحبت های زیادی را در این مورد مطرح نمود ، نوع طراحی و ارگونومی ساخت این محصول می باشد. از ویژگی های دیگر این مبل هپی چیر می توان به داشتن ضمانت توسط فروشگاه اینتکس اشاره نمود .

شما می توانید با مراجعه به سایت تهران اینتکس از دیگر محصولات سایت دیدن کرده و برای خرید مبل شنی توپی از تولیدی مبل شنی با تلفن های این مرکز تماس بگیرید . اما این محصول به غیر از محصولات مبل های هپی چیر دارای یک پشتی می باشد تا کمر شما هنگام نشستن دارای تکیه گاهی باشد و به راحتی از آن استفاده کنید . هم چنین این هپی چیر مناسب برای استفاده یک نفر بوده و تحمل وزن بالایی را هم داراست. هپی چیر یکی از محصولاتی است که قابلیت استفاده در داخل منزل ، محیط کار و هر فضای دیگری را داراست و در واقع همین ویژگی سبب شده تا بتوانید به زیباترین شکل ممکن یک کالای لوکس با کیفیت بالا را در اختیار داشته باشید. علاوه بر این ها رنگ این محصول ساخته شده از دو نوع زرد و ابی می باشد که دقیقا شبیه سازی شده از ظاهر توپ بوده و زیبایی و جلوه فوق العاده ای را به منزل و یا محل کار شما می بخشد.  This a rt icle was w᠎ritt en with G​SA Conte nt Gen erator Dem ov​ersion.

شما میتوانید با هر رنگی این محصول را از سایت اینتکس شو سفارش دهید و با توجه به سلیقه خود منزل یا محل کار خود را دیزاین کنید. این عوامل سبب می شود تا با خیال راحت بتوانید سالیان سال از این محصول استفاده کرده و بدون هیچ گونه افت کیفیت از ان استفاده کنید. این بدنه به گونه ای طراحی شده که در صورت فرو نکردن اجسام نوک تیز به داخل ان تا سالیان سال می توانید از ان استفاده نمایید. شرکت تولید کننده این هپی چیر یعنی تهران اینتکس سعی کرده تا این محصول را به بهترین شکل ممکن طراحی کرده و ان را به صورت اماده استفاده روانه بازارکند. هم چنین وزن این مبل تنها 5 کیلو گرم است که باعث شده تا به سادگی بتوانید ان را حمل و نقل کرده و در مکان مناسب از ان استفاده نمایید. همین عامل نیز باعث شده تا شما از این نظر نیاز به راه اندازی ، نصب و یا از این قبیل موارد در خصوص این هپی چیر نداشته باشید و تنها پس از خارج کردن این محصول از بسته بندی ان را در فضای مربوطه و مد نظر خود قرار داده و از ان به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

لازم به ذکر است که هر تکه بایستی به یک اندازه برش داده شود تا در هنگام دوخت بدنه فرم بدی را نگیرد . مبل شنی برای این موضوع بسیار مناسب است، به دلیل ارتفاع و همچنین حالت پذیری که این مبل ها دارند میتواند آن را به یک گزینه مناسب برای خرید تبدیل کند. این مبل ها به دلیل انعطافی که دارند به راحتی تغییر حالت می دهند و به صندلی لمی و درازکش تبدیل می شوند. برای ایجاد تصویر منحصر به فرد از اتاق، می توانید از صندلی بین بگ چهنت نشستن و حتی به عنوان زیر پایی جهت استراحت طولانی، با جنس بافتنی یا روکش پارچه ای به رنگ کوسن استفاده کنید. بین بگ امروزه یکی از محبوب ترین مبل راحتی بین ایرانی ها تبدیل شده ،بین بگ ها به نام مبل شنی نیز شناخته میشوند و بیشتر خانواده های ایرانی بین بگ را جزیی از زندگی خود میدانند. مبل هپی چیر توپی دو رنگ از سری مبل های شنی با بدنه انعطاف پذیر و قابلیت تبدیل به حالت های مختلف که برای سنین نوجوانان و کودکان تولید و عرضه شده است.

آخرین مطالب