دنیس کامپوس, محلی, جوانان, رهبر, دریافت کمک مالی از Allstate بنیاد

ماریون رودریگز ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 3:56 AM EDT Jun 5, 2020دنیس کامپوس, پر جنب و جوش رهبر جوان این شهر

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399

دنیس کامپوس, پر جنب و جوش رهبر جوان این شهرستان از Indio جوانان شورای مشورتی (قایق)افزایش بودجه در کنار دیگران برای ایجاد 100 مراقبت از بهداشت بسته برای توزیع به افراد بی خانمان در خیابان های شهرستان از Indio.

کامپوس و همسالان خود بودند به تازگی اعطا 250 دلار کمک مالی توسط بنیاد Allstateکه در رابطه با ما داوطلب در حال حاضر سازمان دارای قدرت جوانان در سراسر کشور با اعطای کمک های مالی برای پروژه های داوطلب است که پرداختن به مسائل اجتماعی در جامعه خود را.

کامپوس, 17, می گوید او و همکلاسی هایش یک چیز مشترک اند: "ما می خواهیم برای ایجاد یک تغییر در جامعه ما هستند و پرشور در مورد کمک به دیگران است."

این Indio قایق ساخته شده است تا یک گروه را انتخاب کنید از دانش آموزان دبیرستانی. این افراد نشستن در کنار اعضای شورای شهر و شرکت در رویدادهای اجتماعی و خدمت به شهر خود را. هیچ کار بیش از حد کوچک است برای این نوجوانان که به طور منظم نگه دارید محله تمیز-یو پی اس و شرکت در توزیع مواد غذایی محلی و خیلی بیشتر در Coachella Valley.

کامپوس برای اولین بار در معرض کمبود محصولات بهداشتی برای بی خانمان جامعه در طول یک قایق محله پاک کردن. "اگر چه شهر Indio می کند تا حد زیادی به کمک به افراد دچار بی خانمانی ما شاهد یک نیاز در جامعه ما و تصمیم به گرفتن ابتکار عمل" او می گوید. "ما دیدیم که مردم با استفاده از جعبه های مقوایی به عنوان پناهگاه و مردم با استفاده از چرخ دستی به مراقبت از تمام وسایل شخصی خود را. به عنوان یک گروه آنچه ما شاهد آن روز با ما گیر کرده. و ما شروع به فکر کردن: "چگونه می تواند به ما کمک کند ؟ چه کنیم؟" و به عنوان یک گروه ما همکاری کرد و به فکر ایده بهداشت کیت."

در حال حاضر وجود دارد بیش از 1000 بی خانمان در Coachella Valley و 65 درصد از تمام افراد در سمت شرقی دره در فقر زندگی می کنند با توجه به Coachella Valley, ماموریت نجات, یک پناهگاه بی خانمان در Indio.

"ما بسیار افتخار از دنیس و هیجان زده شدند که قادر به ارائه کمک های مالی برای کودکان و نوجوانان هستند که واقعا ظاهر متمرکز شده و به دنبال به سمت آینده و کسانی که واقعا از دیدن آنچه در جریان است در جوامع و کمک خواهد کرد" گفت: Allstate نماینده بنیاد تری Stackhouse.

پس از سال 2016 Allstate پایه و اساس ساخته شده است این امکان برای مدارس و گروه های جوانان برای دریافت بیش از 1,350 کمک های مالی از $250 در مجموع بیش از $337,000.

Allstate معتقد است که زمانی که افراد جوان و توانمند هستند با دانش و منابع به گام تا به عنوان رهبران آنها می تواند تحقق بخشیدن به پتانسیل کامل خود و تغییر جهان برای بهتر. که منجر آنها را به همکاری با ما داوطلب در حال حاضر.

"این همیشه در قلب من برای کمک به مردم بی خانمانی زیرا زمانی که من در مکه زندگی می کردند که ما در یک گاراژ و ما تجربه زیادی از جامعه — همه کمک به یکدیگر. ... پدر و مادر من همیشه به من آموخت به عنوان یک بچه که مهم است به مردم کمک کند و آنها را تحت فشار قرار دادند و ما را به یاد [راه] برای ایجاد یک تغییر مثبت در جامعه ما است. این رویای من برای باز کردن یک پناهگاه زنان, جایی که زنان می توانند بروند و قدرت می شود و رشد می کنند."

تا زمان فارغ التحصیلی شما می توانید پیدا کردن کامپوس داوطلبانه با کلیساهای محلی, ابزار جنسی, درایوهای یا توزیع مواد غذایی با خوشحالی در خدمت جامعه خود است. او را تشویق می کند هر کس به "استفاده از صدای خود و ایستادگی در برابر چیزهایی که درست نیست در جهان ما. هر صدا می شمارد."

کامپوس برجسته خواهد شد در ماه اوت در جشن تلویزیونی رویداد سالانه است.

جوانان شورای مشورتی از Indio در حال حاضر پذیرش برنامه های کاربردی شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در indio.org. برای اطلاعات بیشتر در مورد ما داوطلب در حال حاضر سازمان بازدید we.org.

ماریون رودریگز یک روزنامه نگار مستقل و مستقر در جنوب کالیفرنیا. او در حال حاضر می نویسد: در مورد انسان دوستی و غیر انتفاعی و خیریه. او شده است برای نوشتن خورشید صحرا برای دو فصل.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن