Aldi فروشگاه های مواد غذایی در حال حاضر ارائه ارزان-باسن منظقه وانت در سنت لوئیس

برای بزرگنمایی کلیک کنید تصویر ارائه شده توسط Aldi منظقه مواد غذایی فقط ارزان تر است. واقعا وجود دارد

توسط NEWSOULS در 30 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Curbside groceries just got cheaper. - IMAGE PROVIDED BY ALDI
  • تصویر ارائه شده توسط Aldi
  • منظقه مواد غذایی فقط ارزان تر است.

واقعا وجود دارد هیچ دلیلی برای همیشه وارد یک فروشگاه مواد غذایی دوباره. با مقدار تحویل خدمات و منظقه انتخاب کنید تا گزینه های موجود در طول زمان از COVID-19 چیزهای به شما می آید.

و آره قیمت خدمات تحویل می توانید به سرعت اضافه کنید به خصوص اگر شما در حال اوج و همچنین شما باید در طول یک بیماری همه گیر.

اما در حال حاضر همه مشکلات شما حل شده است چرا که تخفیف مواد غذایی زنجیره ای آلدی است در روند گسترش آن منظقه خدمات تحویل. که به معنی شما می توانید تمام کسانی که مواد غذایی شیرین تخفیف (و همه کسانی که فوق العاده Aldi-فقط می یابد) در دستور آورده و حق را به ماشین خود را برای شما. شما فقط نیاز به سفارش 10 دلار از محصولات خود را به واجد شرایط برای منظقه ،

Aldi خواهد شد با ارائه این خدمات در نزدیک به 600 فروشگاه در سراسر کشور اما یک تور سریع از فروشگاه.آلدی.ما نشان می دهد که آن را در حال حاضر در دسترس در سنت لوئیس.

این سایت به نظر می رسد درست مثل بسیاری از دیگر مواد غذایی-سایت های خرید با یک عکس از هر یک از آیتم ها و گزینه ای برای اضافه کردن آن به سبد خرید خود و یا ذخیره آن به عنوان یک "مورد علاقه" برای دفعه بعد که شما فروشگاه.

شما می توانید جستجو توسط بخش هم با گزینه های برای دیدن بخش از جمله تنها گیاهی, محصولات, تنها, گلوتن رایگان محصولات و یا فقط الکل. آره آنها ارائه الکل بیش از حد, بنابراین بدون نیاز به ایجاد یک اجرا به liquor store یا.

ما بازی در اطراف با تحویل و وانت بار به ببینید که چگونه در دسترس این سرویس در کوتاه توجه کنید. یک جستجو از کیرکوود محل در حدود 2:30 بعد از ظهر را نشان وانت اسلات در دسترس است به عنوان اوایل به عنوان 5 p. m. و یا تحویل به خانه خود را از طریق Instacart در عرض دو ساعت.

در اینجا آنچه در آن مانند به نظر می رسد:

برای بزرگنمایی کلیک کنید Nice. - SCREENGRAB FROM SHOP.ALDI.US

این Aldi سایت ارائه تحویل رایگان برای سفارش اول خود را بیش از حد, اگر شما سفارش در عرض دوازده ساعت پس از ثبت نام برای یک حساب کاربری جدید. پس ما در وسط یک جهانی همه گیر و همه چیز سرد انجام می شود به نگاهی که پول شما را نجات داد در تحویل و اضافه کردن آن به این نکته شما در حال دادن به هر کس به ارمغان می آورد غارت را به ماشین خود را و یا آستان.

مبارک, خرید, تخفیف مشتریان. فراموش نکنید که برای گرفتن خود را ضد شورش ،

ایمیل نویسنده در jaime.lees@riverfronttimes.com

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن