به عنوان Newsom شل معیارهای رودخانه شهرستان می تواند در موقعیت مطلوب تر' به بازگشایی مقامات می گویند

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:40 PM EDT مارس 18 سال 2020Riverside County, رئیس هیئت مدیره V.

توسط NEWSOULS در 30 اردیبهشت 1399

Riverside County, رئیس هیئت مدیره V. مانوئل پرز معتقد است که کنار رودخانه شهرستان دیدار خواهد کرد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را اصلاح معیارهای اجازه می دهد تا بیشتر بخش از اقتصاد برای بازگشایی, اما county health مقامات هنوز در حال انتظار برای دولت عزم خود را بازگشایی درخواست.

Newsom در روز دوشنبه آرام شهرستان بازگشایی معیار در میان بیماری همه گیر کوروناویروس یک حرکت او گفت: اجازه خواهد داد که بسیاری از دولت 58 شهرستانهای شروع به رستوران ناهار خوری و سایر خدمات است.

"تماشای خود اعلام آن به نظر می رسد این شهرستان می تواند در یک موقعیت مطلوب تر به عنوان ما به جلو حرکت می کند گفت:" خوزه Arballo رودخانه شهرستان سخنگوی.

Newsom را اعلام به شرح زیر نامه ای توسط یک ائتلاف از جنوب کالیفرنیا مقامات از جمله پرز به دنبال در نظر گرفتن معیارهای به شهری شهرستانهای واجد شرایط برای واریانس منطقه ای

"این است که امیدوار و اخبار مثبت برای کسب و کارهای محلی در شهرستان ریورساید" پرز گفت: در یک بیانیه صادر دوشنبه. "Riverside County افتخار بود برای نشان دادن موفقیت های ما در حمایت از کارگران ضروری و جمعیت های آسیب پذیر بودن یک رهبر را در آزمایش در حال گسترش تماس با ردیابی ارائه برای افزایش ظرفیت در سیستم مراقبت های بهداشتی و شناسایی محرک برای تغییرات است."

Riverside County روز دوشنبه اعلام کرد راه اندازی دو اضافی COVID-19 تست سایت — یکی در کلیسای جامع شهر و دیگری در Moreno Valley. آزمون رایگان و در دسترس برای همه ساکنان حتی اگر آنها علائم. یک وقت نیاز به رزرو جلوتر از زمان.

اطلاعات بیشتر در مورد بازگشایی خواهد آمد بعد از این هفته پرز گفت.

تجزیه و تحلیل: کالیفرنیا آماده نیست و با خیال راحت به بازگشایی شده است. تست سطح ناکافی

Coronavirus: شهرستان تصویب و جایگزین دستورالعمل بازگشایی

بیشتر: این شهرستان با هم متحد پیشنهاد جایگزین دستورالعمل بازگشایی

جدید معیارهای مشخص شده توسط فرماندار امر به نواحی که می خواهید برای بازگشایی سریع تر از دولت است. در حالی که خرده فروشی ممکن است برای منظقه وانت ایالت محدودیت در ناهار خوری در رستوران ها و سایر خدمات هنوز در محل در سراسر ایالت. استان ها می تواند حرکت سریع تر اگر آنها دریافت تایید دولت.

این به این معنی است که پرده هنوز نشده برداشته شده است برای همه استان ها; با این حال حرکت در حال حاضر باعث می شود آن را آسان تر را به نفع خود است که تصویب.

"خط پایین این است: مردم می توانند با سرعت خود را دارند و ما توانمند سازی محلی ما سلامت مدیران و مسئولان شهرستان است که درک خود را به جوامع محلی و شرایط" Newsom گفت.

در نزدیکی San Bernardino County, مقامات برنامه ریزی در گرفتن نگاه نزدیک در تعداد آنها و معیارهای قبل از اعلام هر گونه برنامه های جدید علنا سخنگوی دیوید ورت روز دوشنبه گفت:.

معیار جدید برای حرکت به فاز دو از "مرحله 2" از دولت بازگشایی طرح حذف نیاز است که یک شهرستان باید صفر مرگ و میر و بیش از بیش از یک مورد در هر 10000 نفر ساکنان بیش از یک دوره دو هفته ای. به جای شهرستانهای استان باید بیش از 25 مورد در هر 100,000 ساکنان و یا بالاتر از 8% مثبت رای در میان مردم تست برای coronavirus. آنها همچنین باید بالاتر از 5% افزایش در بستری شدن در بیمارستان بیش از هفت روز یا کمتر از 20 بستری شدن در بیمارستان در مجموع بیش از 14 روز است. دومی را تضمین کوچک شهرستانهای آیا دریافت جریمه فقط برای یک یا دو فوق العاده بستری شدن در بیمارستان.

اما Newsom اعلام متوقف نمی وجود دارد. او گفت: در استان ها به زودی قادر خواهد بود به همچنین اجازه می دهد خرید در فروشگاه ها و سالن مو برای بازگشایی شده است. او همچنین پیشنهاد کرد ورزش حرفه ای می تواند شروع در ماه ژوئن بدون تماشاگر. او گفت: "بازگشایی کلیساها شروع می تواند در عرض چند هفته.

برای پیشبرد به "مرحله 3" و بازگشایی حتی بیشتر بخش های اقتصاد Newsom طرح قبلا مورد نیاز شهرستانهای رکورد صفر و میر و تنها یک مورد در هر 10000 نفر از ساکنان برای 14 روز. بیست و چهار شهرستان در بیشتر مناطق روستایی شمال کالیفرنیا قبلا OK تحت این هدایت است.

مقامات شهرستان از جنوب کالیفرنیا که ناراحت بودند با دولت را مرحله به مرحله بازگشایی طرح پیوست با هم برای ایجاد یک جایگزین چشم انداز برای بازگشایی.

پرز (Riverside County), Greg کاکس (San Diego County) خوب Hagman (سن برناردینو کانتی) و همین واگنر (اورنج کانتی) در هفته گذشته به رهبری تلاش ها برای چهار شهرستان به ارسال نامه ای مشترک به Newsom درخواست نشست "شناسایی استراتژی برای دستیابی به امن و مناسب و پایدار بازگشایی اقتصاد ما در هماهنگی با دولت" را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

مشترک شهرستانهای نشده بود هنوز مشخص چه کسانی استراتژی خواهد بود.

اما برای بزرگ شهری استان ها مانند آنهایی که آنها نشان دهنده پرز و واگنر هر دو گفت: معیارهای غیر واقعی بود.

  • به عنوان جمعه شهرستان ریورساید تا به حال مورد آزمایش قرار 78,939 افراد برای coronavirus گزارش 5,440 تایید موارد coronavirus و 235 مرگ و میر. شهرستان گزارش شده 86 جدید مرگ و میر و 63 نفر از هر 100 ، 000 ساکنان بیش از گذشته 14 روز.
  • اورنج کانتی تا به حال مورد آزمایش قرار 61,619 افراد گزارش 3,968 مورد تأیید و 84 مرگ و میر. شهرستان گزارش شده 34 جدید مرگ و میر و 62 مورد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از گذشته 14 روز.
  • San Bernardino County, تا به حال آزمایش 35,798 افراد گزارش 3,311 مورد تأیید و 150 مرگ و میر. شهرستان گزارش شده 56 جدید مرگ و میر و 55 مورد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از گذشته 14 روز.
  • San Diego County, تا به حال آزمایش 92,095 افراد گزارش 5,391 مورد تأیید و 200 مرگ و میر. شهرستان گزارش شده 74 جدید مرگ و میر و 54 مورد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از گذشته 14 روز.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید در @Nicole_A_Hayden.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن