نخل کویر دوار جوایز رکورد تعداد بورس های تحصیلی به نخل کویر سالمندان

Amaray D. Alvarez پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 3:56 AM EDT Jun 5, 2020این نخل کویر, باشگاه روتاری اعلام ک

توسط NEWSOULS در 16 خرداد 1399

این نخل کویر, باشگاه روتاری اعلام کرد یک رکورد تعداد جوایز کمک هزینه تحصیلی خواهد بود که با توجه به 39 نخل کویر سالمندان دبیرستان.

اعلام $33,000 در جوایز ساخته شد مه 26 در سازمان در نشست هفتگی. اعضای باشگاه و دانش آموزان شرکت کننده در این نشست از طریق وب سایت کنفرانس به عنوان یک راه برای دنبال کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات که منع اجتماعات بزرگ.

از آغاز برنامه پنج سال پیش این باشگاه اعطا کرده در اطراف $20,000 به حدود 20 نفر از دانش آموزان در سال است. بورس تحصیلی مقادیر معمولا در محدوده از $300 به $2,500 هر دانش آموز. در این سال جایزه شد بزرگترین و هر دو monetarily و در شرایط چگونه بسیاری از سالمندان داده شد و کمک هزینه تحصیلی.

"یکی از پالم دزرت باشگاه روتاری در اولویت است به آموزش و پرورش بیشتر در میان دانش آموزان در جامعه ما بنابراین ما همکاری با دبیرستان" گفت: Dennis گیلموررئیس باشگاه کمیته بورس در آزادی مطبوعات. "Lynette Wohlmuthبالا مشاور مدرسه شده است بخشی کلیدی از موفقیت های ما و او شروع به کل فرایند در اواسط ژانویه با درخواست علاقه مند سالمندان به ارائه برنامه های خود را. در این سال ما تا به حال 140 متقاضیان است."

این جوایز کمک هزینه تحصیلی مبتنی بر شایستگی شهروندی نیاز به فعالیت و سابقه تحصیلی. دانش آموزان نیز خواست تا به ارائه نامه از مرجع و خلاصه مقاله با توجه به گیلمور.

دانش آموزان اوراق بهادار در حال بررسی توسط کمیته دوار اعضای باشگاه و سپس به دنبال مصاحبه های شخصی با فینالیست. باشگاه کمیته بورس در این سال شامل Gilmore, Tim Martin, جیم Miringoff, Neil راث و کارول وینستون.

"این سال ما تا به حال برای انطباق به دلیل اجتماعی فاصله," گیلمور گفت. "ما سعی در" جلسات مجازی " اما ما نیست راضی بنابراین ما به دنبال تا با رسمی تلفن و چت با نامزد."

روتاری بورسیه ها توسط بودجه کمک های مالی باشگاه رویدادهای مالی مانند روتاری را شهروند از سال و درآمد حاصل از بهره از کف کویر دوار بنیاد موقوفه.

باشگاه روتاری بین المللی است که با این نسخهها کار به عمل و کمک به جوامع خود. ماموریت خود را با توجه به وب سایت خود را به "ارائه خدمات به دیگران ترویج یکپارچگی و پیشرفت جهان درک حسن نیت و صلح از طریق یاران ما از کسب و کار حرفه ای و رهبران جامعه."

2020 باشگاه روتاری بورس awardees ها: ایزابلا Agras, Darla Alcauter, مالایا بالدوین, Esteffania باتیستا, Adriana Canizales کروز, والری Choi, جیک DiBello, Dzana Dlakic, کاترین Dolan, دافنه Vhin Driza, مایا, Duenas, پائولا اسپرزا, Alexia Estrada, Yahaira گارسیا, Harrison گیلروی, Chloe Holt, کارولینای Aymen, Seaera Jaurez, آنا Knall, الکساندر Maltbie-Mangen, Mya Montero, Maxine Namusaazi, میگوئل Olivas, Stephanie Perez-Ocaranza, Xitlaly Rodriguez, Eleazar رودریگز Lang, Javier Rojo, الیاس سانچز, ادنا Salcin, Akeshdeep Singh, Charlize استین, ملیسا, Zamora, Bannon, Clark, میرا McQuown, John Mitchell, Aison Oakley, Kyna هوانگ, ناتالی Hushaw و سوفی قهوه ای.

Amaray آلوارز در یک کارآموز در خورشید صحرا. شما ممکن است به او در amaray.alvarez@desertsun.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب