لوئیس پلیس بررسی سه نفر از آخر هفته روز یادبود Carjackings

برای بزرگنمایی کلیک کنید در طول تعطیلات آخر هفته سه جداگانه carjacking حوادث رخ داده در سنت لوئیس. روز یکش

توسط NEWSOULS در 7 خرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید St. Louis cops responded to three separate carjackings over the long weekend. - SCOTT DAVIDSON/FLICKR

در طول تعطیلات آخر هفته سه جداگانه carjacking حوادث رخ داده در سنت لوئیس.

روز یکشنبه در 9:16 بعد از ظهر در 2300 جلوگیری از ایندیانا و خیابان در جنوب شهر McKinley ارتفاعات محله دو مرد در اواسط بیست سالگی نزدیک 70-ماه-پیر مرد و 30 زن در ماشین خود با اشاره اسلحه در آنها و خواست آنها را دریافت کنید, به گفته پلیس شهر.

مظنون سپس سوار کردن در ماشین به سرقت رفته, پلیس می گویند. چند ساعت بعد همان خودرو مطرح در ایست سنت لوئیس که در آن سقوط کرد به یک نیمکت فلزی در تقاطع خیابان Louis خیابان و 24 خیابان KSDK گزارش.

یک موضوع را بازداشت گرفته شده با توجه به ایستگاه. نه از قربانیان carjacking مجروح شدند, مقامات می گویند که. یک تحقیق در حال انجام است.

همان شب به عنوان ایندیانا خیابان stickup دیگر carjacking رخ داده است در گوشه ای از Athlone خیابان و پنروز خیابان در اوفالن محله از شمال شهر, پلیس می گویند. 40-year-old woman پلیس گفت که او پارک شده بود در وسیله نقلیه خود را در حدود 10:30 p. m. هنگامی که یک خاکستری سدان کشیده تا کنار ماشین خود را. دو مرد جوان در اوایل دهه بیست سالگی خود مسلح با سلاح گرم نزدیک و خواستار خروج او پلیس می گویند.

مظنون به فرار از صحنه یکی در ماشین و دیگری خاکستری سدان. پلیس بعد از آن زن اتومبیل در این منطقه از اتحادیه و Bircher بلوارها در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 70 در شمال شهر و در زمان سه مظنون را بازداشت کرده است. زن مجروح شد. یک تحقیق در حال انجام است.

روز دوشنبه ماموران اعزام شدند در 6:15 بعد از ظهر به شمال 11th و گلپر خیابان در لبه هاید پارک محله پس از دریافت یک تماس در مورد یکی دیگر از carjacking. قربانی 26 ساله اظهار داشت: او متوقف شد در علامت توقف و هنگامی که یک خاکستری ماشین زده پشت ماشین خود را. قربانی شدم و مواجه شد و توسط دو مرد جوان. یکی از متهمان به سرقت برده و قربانی کفش و جواهر قبل از ربودن قربانی ماشین پلیس می گویند. دو نفر فرار را قربانی وسیله نقلیه.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب