به عنوان جمعیت گله خارج از منزل برای آخر هفته روز یادبود مقامات دولتی استرس احتیاط

فدرال مقامات بهداشت عمومی کار می کرد به آمریکایی ها یادآوری جشن آخر هفته روز یادبود از اهمیت حفظ اجتماعی فاصله

توسط NEWSOULS در 5 خرداد 1399

فدرال مقامات بهداشت عمومی کار می کرد به آمریکایی ها یادآوری جشن آخر هفته روز یادبود از اهمیت حفظ اجتماعی فاصله پنج شنبه, برجسته که اگر چه coronavirus بحران به نظر می رسد به تدریج بهبود در بسیاری از مناطق ایالات متحده آمریکا و بسیاری هنوز هم باقی می ماند در معرض خطر عفونت است.

"با این کشور شروع به باز کردن این تعطیلات آخر هفته من دوباره به همه یادآوری است که coronavirus هنوز موجود" استفان هان کمیسر غذا و دارو توییتی. "این است که به هر فرد برای محافظت از خود و جامعه خود. اجتماعی فاصله دست شستن و پوشیدن ماسک محافظت همه ما است."

و در ABC این هفته, دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده همچنین با تاکید بر نیاز به نگه داشتن فضای بین مردم حتی در خارج از منزل.

"اجتماعی فاصله کاملا حیاتی است و اگر شما نمی توانید فاصله اجتماعی و شما در خارج, شما باید پوشیدن یک ماسک" Birx گفت. "اینها مواردی هستند که واقعا مهم برای محافظت از افراد است. ما آموخته زیادی در مورد این ویروس اما ما در حال حاضر نیاز به ترجمه که یادگیری به تغییر رفتار است که باقی می ماند با ما بنابراین ما می تواند همچنان به رانندگی کردن تعدادی از موارد است."

یادآوری آمد به ما Covid-19 مرگ و میر روش 100,000 — و به عنوان گزارش و عکس گردش آنلاین نشان دادن جمعیت زیادی در سواحل و دیگر نقاط تعطیلات برخی از آنها محصور شده است.

با هوای مناطق تفریحی مانند سواحل و پارک های نقشه کشی تعداد زیادی از مردم در سراسر ایالات متحده اجتماعی ایده آل فاصله است که همیشه ممکن نیست. تصویری ویروسی رفت و یکشنبه بسته بندی شده در میسوری وجود دارد و گزارش ها از صف های طولانی و جمعیت در ساحل نیوجرسی و پارک های آب در تگزاس و در سواحل فلوریدا.

"بدون شک این یکی از شلوغ ترین تعطیلات آخر هفته من دیده ام در سال های بسیاری از" Volusia County, ساحل, ایمنی معاون اندرو Ethridge گفت: شهر ساحلی دایتونای اخبار مجله در فلوریدا. "ما 47 مایل از ساحل در Volusia County و هر بیت از این جمعیت."

در بسیاری از عکس ها و ویدئوها معلوم نیست چه نزدیک به هم غریبه ایستاده اما در برخی از تصاویر آن را آشکار است که وجود دارد کمتر از 6 فوت بین غریبه ها و مردم با پوشیدن ماسک.

این است که دلیلی برای نگرانی نیست زیرا بیرون رفتن ذاتا ناامن و یا اینکه استخرها و سواحل خطرناک فضاهای اما به دلیل جمعیت فرصت منحصر به فرد برای عفونت است. به عنوان Vox آلمان لوپز توضیح داده شده است وجود دارد تعدادی از راه هایی برای ایمن ماندن در حالی که در خارج از منزل — مهم ترین آن Birx و هان برجسته: پوشیدن ماسک و دور ماندن از دیگران است. اما:

خطر در اینجا است و تماس طولانی مدت. هل دهنده در حال اجرا توسط شما برای چند ثانیه نیست, پایان جهان است. اما اگر شما در عرض 6 پا از شخص دیگری برای طولانی تر از آن — به خصوص برای ساعت -- از آن می تواند خطرناک باشد.

"این دو متغیر نگرانی ما در مورد این است که فاصله از فرد دیگری که ممکن است بیمار و زمان صرف شده با آنها" کریستال واتسون ارشد پژوهشگر در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت به من گفت.

این امر در خارج از منزل بیش از حد. در حالی که خارج از منزل به طور کلی امن تر از داخل خانه آن را هنوز هم یک ایده خوب برای جلوگیری از بسته بندی پارک ها و یا سواحل است. افرادی که اصلا با هم زندگی می کنند فقط نباید با هم انباشته برای مدت طولانی در هر محیط.

بنابراین اگر شما در حال بیرون رفتن برای غذا خوردن در نظر بگیرید پرش رستوران بسته بندی شده. اگر شما در حال رفتن به یک پارک و یا ساحل به دنبال یک منطقه بدون بیش از حد بسیاری از مردم در اطراف.

Birx خواسته شده بود در مورد این تصاویر از مناطق شلوغ یکشنبه در دیدار با مطبوعاتو گفت: راه وجود دارد "به هم اجتماعی و در عین حال دور." او همچنین تاکید کرد "این تنها کار می کند اگر همه ما به دنبال دستورالعمل و حمایت از یکدیگر است."

و پس از آن دستورالعمل — اقامت 6 فوت از هم جدا و با پوشیدن ماسک — محدودیت های این نوع از تماس طولانی مدت کارشناسان بر این باورند که خطرناک است. با انجام آن کسانی که امید به لذت بردن از یک تعطیلات آخر هفته می توانید انجام دهید در حالی که به حداقل رساندن خطرات ناشی از آلوده شدن و یا آلوده کردن دیگران است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن