دانشگاه کالیفرنیا تایید اقدام مثبت اندازه گیری

آسوشیتد پرس منتشر شده 5:25 PM EDT Jun 15, 2020دانشگاه کالیفرنیا مدیره حاکم رای دادند دوشنبه به اتفاق آرا حمایت

توسط NEWSOULS در 27 خرداد 1399

دانشگاه کالیفرنیا مدیره حاکم رای دادند دوشنبه به اتفاق آرا حمایت از یک اندازه گیری برای بازگرداندن اقدام مثبت برنامه ها و لغو یک بحث برانگیز ایالت بان کی مون که به متهم شده است که کاهش تنوع در دانشگاه های معتبر سیستم.

رای گیری در یک جلسه ویژه هیئت رجنت معنی UC تایید یک پیشنهاد است که می پرسند رای دهندگان در ماه نوامبر به لغو گزاره 209 1996 رای دهندگان مورد تایید قانون است که ممنوع "درمان ترجیحی" برای گروه های اقلیت درخواست خود را به کالج های دولتی و مشاغل دولتی.

پیشنهاد اصلاحیه به دولت در قانون اساسی که حمایت هفته گذشته توسط دولت و مجلس هنوز هم باید با تصویب مجلس سنا دولت قبل از آن را می توانید در Nov. 3 ایالت رای گیری.

"گناه اصلی این کشور است به خطاب گفت:" نایب السلطنه الی Ortiz Oakley که همراه با دیگر رجنت صحبت های عاشقانه در مورد نیاز به ارسال یک پیام قدرتمند در میان در سراسر کشور تظاهرات حدود نژادی و بی عدالتی و نابرابری. "این است که ما فرصت به حق تاریخی اشتباه است."

رئیس جمهور UC جانت ناپولیتانو همه 10 پردیس روسا و بدن حاکم برای دانشکده در مقطع کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی باید حمایت های اندازه گیری.

بیشتر: 'نوع حقیقی': La Quinta بالا فارغ التحصیل را بدست آورده و کامل بورس تحصیلی به دانشگاه استنفورد

بیشتر: عکس: Indio دبیرستان جشن سالمندان با درایو از طریق فارغ التحصیلی در طول coronavirus

در جلسه برگزار شده توسط تلفنی ناپولیتانو گفت که پس از عبور از گزاره 209 "بسیاری از ما را با ترس و تا حد زیادی دست گره خورده به تعداد دانش آموزان در گروه کمتر در دانشگاه کاهش یافته است و plateaued."

"چهره به دانشگاه تبدیل به یکی که نمی تواند به طور کامل نشان دهنده تنوع غنی از دولت ما. که مخل به UC و آن را مخل به کالیفرنیا" ناپولیتانو گفت. "در حال حاضر کشور ما یک فرصت به یک مسیر متفاوت است."

در دانشگاه کالیفرنیا در سیستم که در آن 285,200 دانش آموزان در سراسر 10 دانشگاه بین نژادهای حساب 33 درصد در مقطع کارشناسی و دانشجوی کارشناسی ارشد جمعیت و به دنبال آن سفید پوستان در 21%, Latinos در 22 درصد و در 4 درصد.

UC بدن دانش آموز منعکس نمی کند جمعیت کالیفرنیا و نشان می دهد که UC نیاز به انجام بیشتر برای اطمینان از فرصت های برابر و پردیس تنوع چند رجنت گفت. در کالیفرنیا, Latinos حساب برای 39 درصد از ساکنان دولت 15% هستند آسیایی, آمریکایی, 37% سفید هستند و 6 درصد آمریکایی آفریقایی تبار است. Latinos پیشی سفیده در سال 2015 به عنوان کالیفرنیا تنها بزرگترین گروه قومی.

در مقابل در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در این کشور چهار سال دانشگاه دولتی با 23 دانشگاه و نزدیک به 482,000 دانش آموزان دارای یک بدنه دانشجویی است که نزدیک به 75 درصد از مردم از رنگ.

این نشست به آدرس نیست جزئیات چگونگی اقدام مثبت سیاست ممکن است مطرح شود اگر اندازه گیری منتقل می شود.

بیشتر: کالیفرنیا مدارس رئیس جزئیات طرح برای بازگشایی

بیشتر: کلیسای جامع شهر فارغ التحصیل دادخواست به مدرسه پال خواستار قطع بودجه دولت از منابع افسران در مدرسه منطقهtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de