کالیفرنیا صنعت کشاورزی می تواند از دست دادن $8.6 میلیارد دلار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

علامت Olalde پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 2:36 PM EDT Jun 24, 2020کالیفرنیا, کشاورزی, صنعت, بزرگترین کشور

توسط NEWSOULS در 5 تیر 1399

کالیفرنیا, کشاورزی, صنعت, بزرگترین کشور در حال حاضر از دست داد 2 میلیارد دلار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و می ایستد به دست در حدود 8.6 میلیارد دلار در سال جاری با توجه به یک گزارش جدید به سفارش کالیفرنیا مزرعه اداره فدراسیون و دیگران سه شنبه منتشر شد.

این گزارش مورد مطالعه 15 بخش های مختلف کشاورزی و صنعت با استفاده از داده ها از طریق اوایل ممکن است. لبنی تعجب است انتظار می رود برای دیدن بزرگترین مجموع از دست دادن — جایی بین $1.4 میلیارد و 2.3 میلیارد دلار — آن را به عنوان حساب برای نزدیک به یک پنجم از دولت 50 میلیارد دلار در صنعت کشاورزی. دوم در لیست انگور می تواند بیش از 1.5 میلیارد دلار ضرر به دنبال گل در بیش از $660 میلیون.

جیمی یوهانسون رییس فدراسیون — و مرکبات و زیتون رشد در شمال کالیفرنیا و در بیانیه ای اعلام کرد این گزارش وی از دولت برای جلوگیری از نوشتن مقررات جدید که بیشتر استرس اقتصاد کشاورزی.

"کالیفرنیا کشاورزان و دامداران و کارکنان خود را ادامه داد و این کار ضروری و مورد نیاز به نگه داشتن خانواده های آمریکایی تغذیه, اما این کار آمده است با قربانی" جوهانسون گفت. "تاثیر است که احساس در جوامع روستایی در سراسر کشور است که با تکیه بر کشاورزی برای ساکنان خود را' معیشت."

گزارش تولید شده توسط عصر اقتصاد با اشاره به ثبات بازار و به سرعت در حال تغییر رفتارهای خرید به عنوان اصلی رانندگان در پشت دست در مزرعه درآمد. در مورد برخی محصولات مانند گوشت خوک, ویروس, شیوع بیماری در بسته بندی گیاهان ایجاد تنگناها در زنجیره تامین کشاورزان را مجبور به کشتن دیسک و یا در غیر این صورت خود را از بین ببرد حیوانات و محصولات کشاورزی.

مثل بقیه دولت های محلی کشاورزان کار بزرگ عصری ک در شرق Coachella دره و دره امپریال گرفته اند همه گیر در چانه و در برخی موارد مجبور شده اند به شعبه در جستجوی بازارهای جدید است.

کاهو و سایر سبزی های برگ دار هستند به طور معمول $2.5 میلیارد دلار در بخش گلدن استیت با Imperial County حسابداری برای دومین بخش از کاهو تولید. اما همه گیر آمار در حالی که کسانی که محصولات در حال برداشت شده است.

"شرکت های باربری قرار است که صنعت دچار فوری اثرات است که منجر به ریخته محصول و زمینه های که برداشت" با توجه به گزارش. "چند دره امپریال تولید کنندگان مصاحبه در این مطالعه گزارش از دست دادن کل محصولات زراعی بالغ بر میلیون ها دلار در محصول است."

در حالی که محصولات سر به فروشگاه های مواد غذایی باید به طور کلی دیده می شود پایدار و فروش و کسانی که متکی به رستوران ها و سایر خدمات مواد غذایی بودند در خطر است.

در این گزارش ذکر شده داده ها از OpenTable یک پلت فرم آنلاین برای رستوران رزرو که نشان داد چگونه اضطراری سفارشات در سراسر کشور به طور کامل از بین برود ناهار خوردن در کسب و کار در اواسط ماه مارس. در ماه ژوئن ناهار خوردن در کسب و کار در سراسر کشور تا به حال تنها افزایش یافته است به حدود 20 درصد آنچه در آن بود قبل از اینکه این ویروس در ایالات متحده آمریکا فرود آمد

با وجود داشتن مواد غذایی در دسترس برای تحویل و یا انتخاب کنید تا رستوران ها در زمان یک ضربه بزرگ در ابتدای ماه مارس است. در ضمن اندکی چشم انداز مثبت در فروش در فروشگاه های مواد غذایی نمی دهند تفاوت.

یک روند مشابه در اشتغال اعداد که در آن تعداد افراد مشغول به کار در کالیفرنیا مزارع کاهش یافته است 23 درصد بین آوریل 2019 و 2020. اشتغال در دولت کافه ها و رستوران ها کاهش 46 ٪ در همان زمان در حالی که فروشگاه های مواد غذایی استخدام فقط 1% بیشتر کارگران است.

کریس Zanobini, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Ag انجمن مدیریت خدمات نیز به سفارش این گزارش گفت: از دست فروش مرکب افزایش هزینه های مرتبط با مبارزه با ویروس.

"همراه با از دست دادن بازارهای کلیدی با توجه به خدمات مواد غذایی ناپدید شدن یک شبه و یا مغازه های گل و مراکز باغ نیست که مجاز به کار در برخی از مناطق ما در حال حاضر در حال تطبیق قابل توجهی افزایش هزینه های عملیاتی است که بسیاری از کشاورزان کالیفرنیا هرگز جبران," او گفت:.

اما طرفداران مخالفت با این صنعت شکایت و استدلال می کنند که بیشتر نه کمتر باید انجام شود به امن تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران مزرعه که اغلب زندگی در شرایط که در آن virus است به احتمال زیاد به گسترش است.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در molalde@gannett.com و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن