علامت و پاتریشیا McCloskey شارژ برای کشیدن اسلحه بر روی معترضان

برای بزرگنمایی کلیک کنید تئو وللینگ پاتریشیا و علامت McCloskey مقابله با معترضان در ژوئن 28. علامت و

توسط NEWSOULS در 31 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید Patricia and Mark McCloskey confront protesters on June 28. - THEO WELLING
  • تئو وللینگ
  • پاتریشیا و علامت McCloskey مقابله با معترضان در ژوئن 28.

علامت و پاتریشیا McCloskey تفنگ-دارای حق اعمال وکلای مرکزی West End شده به اتهام جنایت برای کشیدن سلاح بر روی معترضان که در راهپیمایی های گذشته خود عمارت ماه گذشته.

St. Louis مدار وکیل کیم گاردنر در بعد از ظهر دوشنبه ظ اتهام استفاده غیر قانونی از سلاح – برگزاری نمایشگاه.

"آن را غیر قانونی است به موج سلاح در صورت تهدید در آن شرکت در بدون خشونت اعتراض و در حالی که ما خوش شانس این وضعیت نه به تشدید نیروی مرگبار, این نوع رفتار غیر قابل قبول است در سنت لوئیس" گاردنر در بیانیه ای گفت.

در تاریخ 28 ژوئن McCloskeys مواجه معترضان بودند که راه رفتن در پورتلند محل و پیاده رو در راه خود را برای نشان دادن در مقابل شهردار Lyda Krewson خانه یک زن و شوهر از بلوک دور.

به عنوان اولین چند معترضان وارد دردار محله مسلح علامت McCloskey فریاد زد: آنها را به ترک.

"جهنم از محله من!" او فریاد زد از زن و شوهر را افزایش پاسیو.

تصویری از برخورد را نشان می دهد 63 ساله وکیل صدمه شخصی برگزاری یک تفنگ نیمه اتوماتیک. پاتریشیا McCloskey, 61 پس از آن به نظر می رسد بر روی چمن با یک تفنگ دستی نیمه اتوماتیک.

هر دو McCloskeys اشاره کرد و اسلحه در این تظاهرات گفت که پلیس آنها به ویژه نگران پاتریشیا با توجه به "انگشت روی ماشه همراه با او هیجان زده رفتار" با توجه به یک علت احتمالی بیانیه.

حرکت به تعقیب زن و شوهر است که مطمئن شوید که بسیار خشمگین به جناح راست سیاستمداران تمام راه را تا به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. از رئیس جمهور حمایت McCloskeys در جنگ با پلیس تظاهرات در آغوش زن و شوهر را روایت است که آنها تحت حمله حتی اگر تصویری را نشان می دهد علامت McCloskey آغاز رویارویی است.

پس مغلوب ساختن پیشی جستن منجر میسوری فرماندار مایک پرشن وعده داده شده در طول یک مصاحبه رادیویی بیش از آخر هفته به عفو و شوهر باید آنها را محکوم کرد. هفته گذشته وزیر بهداشت ، جاش هالی پرسید که دادستان کل ایالات متحده ویلیام Barr برای باز کردن یک حقوق مدنی تحقیق گاردنر خشم که او را حتی بررسی McCloskeys' تفنگ-نوسانی پاسخ. هالی را به عنوان جانشین دولت دادستان کل اریک اشمیت, بارها لعنتی گاردنر فاکس نیوز.

و McCloskeys داده اند مصاحبه های متعدد این ادعا آنها به قتل رسیده اند با حیوانات خانگی خود را و خانه خود را به آتش کشیدند تا به حال با آنها مواجه نمی کردن "اراذل و اوباش" شد. شایان ذکر است که هیچ یک از همسایگان خود خانه و یا هر کسی که در طول مسیر در طول قبلی 90 دقیقه از اعتراض به قتل رسیدند و یا به خانه های خود سوخته است. حیوانات خانگی خود را صدمه نمی شد یا نه.

در بیانیه ای گاردنر گفت: این تصمیم را به اتهام McCloskeys ساخته شده بود پس از "یک تحقیق کامل" با لوئیس پلیس. در آشکار نود به انتقاد از حزب جمهوری خواه politicos او اشاره کرد که او نیز به اتهام معترضان در هفته های اخیر از جمله یک مرد که به صورتتان ضد معترضان در طول یک تظاهرات در مقابل پادشاه لویی نهم مجسمه روز قبل از McCloskeys مرکزی پایان غرب مرحله نهایی مسابقات.

"ما باید حفاظت از حق اعتراض مسالمت آمیز و هر گونه تلاش برای خنک آن را از طریق ارعاب تحمل نخواهد شد" گاردنر گفت: در انتشار اخبار.

او اضافه کرد که او خواهد بود به با توجه به McCloskeys برای انحراف برنامه است که می تواند "کاهش دخالت های غیر ضروری با دادگاه است."

این McCloskeys صادر خواهد شد احضار در دادگاه, که بدان معنی است که آنها نمی باید دستگیر و رزرو.

ما ضمن استقبال از راهنمایی و پیشنهادات و انتقادات. ایمیل نویسنده در doyle.murphy@riverfronttimes.com و یا در توییتر دنبال کنید در @DoyleMurphy.

  • ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما به دریافت آخرین اخبار همه چیز برای انجام و مکان برای غذا خوردن در حال تحویل به صندوق پستی خود را.
  • ما را دنبال کنید در Facebook, Twitter و Instagram.

علامت McCloskey شارژ اسناد توسط دویل مورفی در Scribd

پاتریشیا McCloskey شارژ اسناد توسط دویل مورفی در Scribdtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن