چگونه کارکنان بیمارستان در حال دست و پنجه نرم کردن با یک بیماری همه گیر است که "به طور کامل تغییر' مراقبت از بیمار

نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 5:24 PM EDT 22 مه سال 2020سالن اندود شده با چشمک زدن IV ماشین که

توسط NEWSOULS در 3 خرداد 1399

سالن اندود شده با چشمک زدن IV ماشین که نشسته در خارج از اتاق بیمار. تخت بیمارستان دیگر در صورت خارج پنجره — آنها تبدیل به نگاه را از طریق داخلی دیوار شیشه ای اجازه می دهد پرستاران به راحتی نظارت بر بیماران بدون ورود به اتاق.

واحد مراقبت های ویژه در آیزنهاور سلامت در رانچو مایراج نیست نگاه مانند آن را یک بار انجام داد. در حال حاضر آن را مورد استفاده برای درمان COVID-19 بيمار.

خط چهارم پمپ و فن است "ضد شهودی" به عمل پرستاری می گوید: Christina Wallum, مدیر پرستاری مراقبت ويژه و دياليز. در حالی که کارکنان درمانی معمولا ارائه ثابت بالین مراقبت در حال حاضر پرستاران انجام نظارت بیشتر از خارج از اتاق و "شست" را به عنوان آنها توسط راه رفتن, او گفت:.

وجود دارد در حال حاضر 15 coronavirus بیماران دریافت کننده مراقبت در آیزنهاور بهداشت گفت: Lee برنج سخنگوی بیمارستان. در حالی که آن را می توانید تغییر دهید و روز به روز تعداد خانه COVID-19 بيمار است ثابت باقی مانده است. حدود 90 کارکنان بیمارستان صرفا اختصاص داده شده به COVID-19 مراقبت.

ماشین آلات پوشش سالن اشاره در نوآوری پزشکی — IV پمپ های با پسوند لوله شد "واقعی تعویض بازی" — اما آنها همچنین ایجاد "بصری سر و صدا" است که "افزایش آگاهی و اضطراب برای کارکنان" Wallum گفت.

این فقط یک یادآوری است که پزشکان و پرستاران و کادر پزشکی در Coachella Valley در حال کار در طول زمان فوق العاده ای. یک روز در زندگی از آیزنهاور را COVID-19 واحد نه تنها ارائه چالش های روزانه در پرداختن به سرعت در حال تغییر مراقبت از بیمار بلکه در مقابله با سنگینی مقدم چگونه در مقابل بقیه جهان در حال تجربه این بیماری همه گیر.

دکتر شهریار توکلی آیزنهاور بهداشت مراقبت بحرانی پزشکی, مدیر, تلاش می کند به ماندن مثبت است. او از خواب بیدار اوایل هر روز صبح به ورزش را یک ویتامین و خوردن یک صبحانه سالم. او باعث می شود آن را یک نقطه به نقطه "لبخند وقتی که من رفتن به محل کار."

حتی در زیر ماسک, آن را آسان به می دانم که زمانی که توکلی است که لبخند زدن با همکاری کارگران می گویند.

"همه گیر شده است به طور کامل تغییر چگونه ما با ارائه مراقبت های پرستاری" توکلی گفت. "معمولا اگر ما یک ICU بیمار که در حال انجام است تا به خوبی به پرستار ICU است که همیشه در سمت راست وجود دارد به عنوان یک اطمینان فرد و تمام ابزار برای مراقبت به طور معمول حق با تخت.

"در حال حاضر وجود دارد یک راهرو پر از مانیتور است و این بسیار نامطلوب برای دیدن."

7 صبح: "ما قادر به فقط عجله به اتاق و کمک'

خود 12 ساعت در روز شروع به شدت در 7 صبح خورشید است که در حال حاضر به عنوان آنها رانندگی به کار می کنند. آنها را تغییر دهید به مالش و گوش دادن به روز رسانی جزئیات آنچه اتفاق افتاده است در حالی که آنها خواب بودند. سپس آنها سر به COVID-19 واحد.

پس از توکلی است تا یک شبه بیمار پذیرش کند و او را دور با اقامت پزشکان و همراهان در ساعت 9 صبح اگر هر گونه درمان های اضافی مورد نیاز برای یک بیمار, پرستاران, هشدار پزشکان.

پرستاران اغلب ترین چهره به چهره تعامل با بیماران در طول روز است. به طور معمول, آنها یک ثابت در اتاق بیمار ارائه لمس درمانی و ایجاد یک قوی, رابطه شخصی — یک بخش حیاتی از بازیابی Wallum گفت.

حتی اگر بیمار در یک ونتیلاتور دانستن است که یک پرستار است که در حال حاضر می تواند اطمینان بخش و احساس اعتماد.

"این همیشه سخت است برای دیدن مردم مبارزه, اما آن را سخت به خصوص در حال حاضر گفت:" الی رز واحد مراقبت های ویژه واکنش سریع ، "ما قادر به فقط عجله به اتاق و کمک به کسی که مانند ما به طور معمول است. شما باید مطمئن شوید که شما وقت خود را برای قرار دادن در خود (personal protective equipment) و است که می تواند احساس می کنید خسته کننده است. ما استفاده می شود برای شارژ و تعمیر همه چیز."

به طور معمول اعضای خانواده که همچنین ارائه بالین اطمینان و شرکت در برنامه ریزی مراقبت هستند بازیکنان کلیدی در یک بیمار بهبود است. اما بیمارستان بازدید کنندگان در حال حاضر مجاز به خصوص در COVID-19 واحد.

Coronavirus: کالیفرنیا بازی گرفتن در تماس با ردیابی به عنوان شهرستانهای فشار برای بازگشایی

نحوه درخواست: Riverside County, برنامه ای برای استخدام تا 200 تماس با ردیاب

اما یک اهدا کننده ارائه 130 iPads ها به بیمارستان — در حال حاضر هر بیمار یکی در اتاق خود را. آنها می توانند مکالمات خصوصی با اعضای خانواده و یا آنها می توانند با دعوت از خانواده خود را به شرکت در گفتگو با پزشکان و پرستاران.

"البته این موضوع در مورد ملاقات می آید که ما در حال ارائه پایان زندگی مراقبت از" توکلی گفت. "از آن شده است بسیار دشوار است. هنگامی که آن را به نقطه که در آن من می توانم ارائه هر گونه درمان های جایگزین و من باید انتقال به خانواده وجود دارد و نه هر چیز دیگری من می تواند ارائه دهد کسانی که برخی از ما سخت ترین زمان از آنجا که بیمار می میرند بدون خانواده خود را در اطراف. خانواده نمی آیند و از دیدن عزیزان خود را. آن بوده است بسیار دشوار برای ما به رسیدگی است."

ظهر: پشتیبانی در اشکال مختلف می آید

پرستاران بخشهای مراقبت ويژه شوخی که آنها در "COVID رژیم غذایی" با توجه به مقادیر انبوه از مواد غذایی اهدا شده توسط جامعه Wallum گفت.

"هر روز مردم با من تماس برای اهدای ناهار یا شام و آن بدست به نقطه ای که من آن را یک صفحه گسترده در حال حاضر به سازماندهی آن همه" Wallum ادامه داد. "ما سپاسگزار برای آن."

در حالی که پرستاران در رابطه با بیمار تعامل مديران پرستاری مانند Wallum صرف روز خود را به نگرانی در اگر پرستاران خود را احساس می کنید پشتیبانی می کند.

این مواد غذایی را می توان در اتاق استراحت که در آن وجود دارد سه تابلوهای اعلانات اختصاص داده شده به ارائه یک مهلت از عوامل استرس زا از COVID-19 واحد. وجود دارد یکی از برجسته مردم را در باغ دیگری با عکس از خانواده خود را, و یک سوم آن پر شده است با تشکر از شما یادداشت از بیمار و خانواده.

"تمام تیم کل بیمارستان همه ما تبدیل شده اند بسیار نزدیک است" گفت: Racheal Smallwood, یک, سفر, پرستار, از Alabama.

Riverside County: طرفداران می خواهند COVID-19 تست برای بی خانمان ها در خیابان

تجزیه و تحلیل: کالیفرنیا آماده نیست و با خیال راحت به بازگشایی شده است. تست سطح ناکافی

Smallwood در کالیفرنیا وارد شده در ژانویه هرگز در انتظار به یکی از پرستاران که در نهایت مراقبت از COVID-19 بيمار در آیزنهاور سلامت.

"(نزدیکی) شامل همه پرستاران و پزشکان و مدیران تنفسی درمانگران آزمایشگاه techs هر کس" Smallwood گفت. "ما همه تبدیل به یک واحد منسجم. زمانی که همه چیز بد ما خواهد شد مراقبت از یکدیگر. ما مطمئن شوید که دیگران را می شکند. ما وجود دارد برای هر یک از دیگر."

اواخر بعد از ظهر: مبارزه با یک نوع جدید از ویروس

در شروع این بیماری همه گیر هر روز تحت فشار قرار دادند و مراقبت های بهداشتی کارگران به سرزمین های جدید است. Coronavirus یک نوع بسیار متفاوت از بیماری تنفسی از آنها می خواهم قبل از دیده می شود. آنها دائما در حال یادگیری چیزهای جدید در مورد چگونگی گسترش بیماری از طریق بدن و, چگونه آن را پاسخ به درمان است.

"ریه ها رفتار متفاوت از چگونه ریه ها رفتار در ذات الریه یا آنفلوآنزا" رز گفت. "ما باید برای استفاده های مختلف ونتیلاتور درمان از ما به طور معمول انجام دهد."

SARS-CoV-2 ویروس عامل این بیماری COVID-19 حملات تنفسی فوقانی سیستم مسیر است که اجازه می دهد تا هوا را به سفر در داخل و خارج از ریه ها. Coronaviruses دارای یک ویژگی خاص است که آنها را جدا از ویروس های دیگر مانند آنفولانزا. آنها خود را غلط گیری سیستم است که کمک می کند تا حد اشتباه در کد ژنتیکی خود را شناخته شده به عنوان جهش مگان فریمن یک virologist و متخصص در بیماریهای عفونی کودکان در UPMC بیمارستان کودکان پیتزبورگ گفت: Milwaukee Journal Sentinel.

این بیماری تاثیر می گذارد اندام ها در راه های غیر معمول و بیش از حد Smallwood گفت. این ویروس می تواند علت های مختلف پاسخ های ایمنی مختلف ریتم قلب و تاثیر ارگان مستقل از یکدیگر. در برابر این ویروس باعث شده است که نارسایی کلیه او اضافه شده است.

بیمار می تواند پایدار یک دقیقه و سپس یک دقیقه بعد بود کاملا بی ثبات Smallwood گفت: ساخت این ویروس می تواند احساس بسیار غیر قابل پیش بینی در زمان.

اما هر دو Smallwood و رز گفت: آنها شادی بزرگ در تماشای بهبود, به ویژه هنگامی که آن را غیر منتظره است.

"من تا به حال یک بیمار که شد تا بیمار بهبود می یابند به اندازه کافی است که ما قادر به دریافت این خانواده در FaceTime به عنوان بيمار انجام فیزیوتراپی" Smallwood گفت. "دیدن این واکنش از خانواده در پیشرفت آنها با گریه و خنده و همه چیز.

"آن لحظه را به شما احساس می کنید مانند این است که فوق العاده در این لحظات ما نیاز داریم."

COVID-19 تست: چگونه به کتاب قرار ملاقات

بیشتر: من تست شده برای کوروناویروس. در اینجا چیزی است که انتظار می رود

رز تماشای یک مرد و زن بودند که هر دو به شدت بیمار با COVID-19, دوباره بجای اول برگشتن و رفتن به خانه با هم خندان.

و توکلی صحبت می کرد با افتخار از یک جوان COVID-19 بیمار که تا به حال کامل نارسایی تنفسی و از طریق رفت و هر ویروس عارضه در حالی که در آیزنهاور ICU.

"هنگامی که (بیمار) خاموش کردم ونتیلاتور و قادر به نقل مکان از ICU به بخش پزشکی طبقه, من بسیار خوشحال بود," او گفت:. "این فقط یه روز من ساخته شده. این یکی از آن دسته از بیماران من (نه) فکر می کنم که قرار بود به آن را."

متناوبا همه تا به حال سهم خود را از ضرر و زیان به عنوان به خوبی.

"تماشای اعضای خانواده بیمار بگویید که آن را خوب است برای تصویب دور بیش از FaceTime که سخت است" Smallwood گفت. "شنیدن آنها می گویند:" این خوب است اگر شما نیاز به رفتن که سخت است."

7 p. m.: خروج از آن در بیمارستان

در پایان روز, تابلو اعلانات, عکس از خانه باغ ها و کودکان دیگر یادآور آرام اما واقعیت آن است که پرستاران و پزشکان می تواند بازگشت.

کارکنان خود را تغییر لباس های خود را ترک مالش به طور متمرکز در محل کار. آنها با قرار دادن تلفن های خود را و هر گونه اموال است که می تواند شده اند در معرض COVID-19 ذرات از طریق یک اشعه ماورای بنفش ضد عفونی دستگاه قبل از رفتن به خانه — در نظر گرفتن مراقبت های بیشتری به ارمغان بیاورد هر چیزی که می تواند خود را در معرض اعضای خانواده.

توکلی رود خانه به همسر خود و مرد سالخورده که او اغلب موقعی داشتن تصویری با هم با دوستان.

Wallum حرکت و جدید, دوچرخه سواری, سرگرمی. او اغلب "نیاز به دریافت و اجرا کنید (یا افزایش) کردن انرژی" از بی احساس از اضطراب او کار می کنند.

گل رز به دنبال آرامش در باغ سبزی و همینطور نوه ها از خانه خود را.

Smallwood چک در با خانواده اش در آلاباما. بچه ها او را به تازگی بسته در خرید املاک و مستغلات و مادر او خیلی بد است اما او نمیخواهد به خانه پرواز در روز و به طور بالقوه در معرض خانواده اش به COVID-19.

او معمولا خوانده شده و به تماشای تلویزیون نشان می دهد — وزن ذهنی و جسمی خستگی خسته کننده است — اما دیگر روز او را برای یک پیاده روی.

"مردم درک نمی کنند که استرس آن را در آمریکا برای مقابله با چیزهایی که ما می بینیم هر روز" Smallwood گفت. "و نیاز به محافظت از اطلاعات بیمار ما نمی توانیم بحث در مورد جزئیات با خانواده ما اغلب من نگه داشتن همه چیز را دید درون من."

آفتاب صحرا خبرنگار نیکول هیدن پوشش بهداشت در Coachella Valley. او را می توان در رسید Nicole.Hayden@desertsun.com یا (760) 778-4623. او در توییتر دنبال کنید @Nicole_A_Hayden.

این Milwaukee Journal Sentinel کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن