امریکا را شکست به آزمون ردیابی و جداسازی توضیح داد

سه کلمه توضیح دهد که چرا بسیاری از کشورهای توسعه یافته موجود خود را coronavirus شیوع موفقیت بیش از ایالات متحد

توسط NEWSOULS در 9 مرداد 1399

سه کلمه توضیح دهد که چرا بسیاری از کشورهای توسعه یافته موجود خود را coronavirus شیوع موفقیت بیش از ایالات متحده: آزمون ردیابی و منزوی.

موثر ترین استراتژی مهار شامل تست مردم به اندازه کافی برای شناسایی موارد جدید ردیابی تمام پتانسیل خود را به مخاطبین و جدا کردن افرادی که ممکن است در معرض قبل از آنها می تواند گسترش ویروس به هر کس دیگری. اما امروز شش ماه به همه گیر امریکا هنوز هم در تلاش برای ایستادن این ویژگی های اساسی موثر بهداشت عمومی پاسخ.

در کشورهای که در آن عفونت منفجر شد و در ماه گذشته مقامات می گویند که شیوع بیش از حد بزرگ هستند به هر گونه امید ردیابی تمام پتانسیل مخاطبین از مردم تست مثبت برای Covid-19. حتی در صورتی که مورد اعداد پایین آمده, آنها می گویند که آنها در حال برخورد با تکنولوژی کهنه و کمبود نیروی انسانی است که آن را دشوار برای پیگیری عفونت های جدید و جلوگیری از شیوع بیماری های جدید از خیره کننده. بهداشت عمومی کارگران در مناطق پایین تر Covid-19 گسترش به من گفت که آنها فقط در حال حاضر رسیدن به یک نقطه که در آن آنها احساس اعتماد به نفس در توانایی های خود برای انجام مناسب تماس ردیابی و آنها نگران آنها می تواند به سرعت تبدیل به ضعف اگر گسترش شتاب دوباره.

دولت فدرال نگرش تماس با ردیابی شده است در بهترین حالت بی تفاوتی و در بدترین حالت فعال مقاومت است. مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید نیز تلاش برای جلوگیری از هر گونه بودجه جدید برای تست و تماس با ردیابی در آخرین Covid-19 امداد قوانین هر چند که رد توسط کنگره است.

و ساخت بدتر مقامات بهداشت عمومی به من گفت که نتایج آزمون شده اند مصرف یک هفته یا بیشتر به عقب آمده از آزمایشگاه به شدت محدود سودمندی خود را در عنوان کردن شیوع بیماری های جدید.

"اگر شما نمی توانید آزمون و با آزمون به سرعت شما می توانید تماس های ردیابی در یک دوره از زمان است که حس می کند. شما نمی توانید تعداد این موارد در شرایط از آنچه در حال انجام در زمان واقعی" دیوید هاروی, مدیر اجرایی " ائتلاف ملی STD مدیران که اعضای آن اجرا تماس با ردیابی برنامه به من گفت. "این است که چرا ما در حال شکست."

ایالات متحده در حال رفتن به قادر خواهید بود با خیال راحت به بازگشایی مدارس و کسب و کار کافی بدون آزمون-ردیابی-منزوی کردن برنامه ها در محل. اما عمق بحران این کشور به نظر می رسد هنوز هم به مراتب پشت سر آن اقتصادی همسالان در ایجاد این قابلیت.

امریکا coronavirus تست در ادامه به سقوط کوتاه نسبت به اندازه ما شیوع.

در سراسر کشور 8.3 درصد از آزمایش های در حال انجام در حال بازگشت مثبت است. کارشناسان گفته اند که این تست مثبت رای دادن باید 5 درصد یا کمتر در سفارش برای مقامات بهداشت عمومی به احساس اعتماد به نفس آنها در حال ردیابی ترین عفونت. در غیر این صورت این خطر وجود دارد که این ویروس را ادامه خواهد داد به گسترش کشف نشده و جدید خوشه ور.

اکثر کشورهای اروپایی در مقایسه با شاهد کمتر از 3 درصد از آنها آمده تست مثبت است. رفتن توسط تعدادی از تست های انجام شده برای هر مورد تایید شده دیگری متریک تست اشباع نسبی به اندازه شیوع آمریکا نیز مسیرهای بسیاری از ما اقتصادی همسالان در اروپا است.

این وضعیت به خصوص وخیم در دولت در حال تجربه بدترین شیوع کروناویروس در حال حاضر. در فلوریدا برای مثال تست مثبت نرخ 19 درصد اساسا بدون تغییر بیش از دو هفته گذشته. در تگزاس 12 درصد از آزمون به آینده مثبت از آزمایشگاه; که کمی پایین از دو هفته پیش اما هنوز هم به خوبی از آنچه کارشناسان می گویند لازم است به طور موثر پیگیری این ویروس را گسترش. دیگر نقطه داغ متحده Alabama, آریزونا و جورجیا و کارولینای جنوبی نیز تست مثبت نرخ بالای 10 درصد است.

"حتی اگر ما با موفقیت ردیابی هر شناخته شده تماس بر اساس درصد مثبت شدن تست ما در حال از دست رفته زیادی" کیتلین ولف بهداشت عمومی دکترا دانشجو انجام داده است که تماس با ردیابی کار در فلوریدا به من گفت. "اگر ما در حال تست به اندازه کافی ما در حال رفتن به ردیابی کافی است."

و تعدادی از آزمایشات در حال انجام است تنها مشکل. آزمایشگاه همچنین باید قادر به نوبه خود در اطراف نتایج آزمون در موقع اما آنها با تلاش برای انجام این کار به طور مداوم. تلاش تشخیص یکی از عمده تجاری آزمایشگاه شرکت در بیانیه ای گفت که "مداوم تقاضای بالا تیره و تار است آزمایش ما ظرفیت و تمدید تاخیر نتایج آزمون." آنها در حال حاضر در حال چرخش به اطراف و در نتیجه در هفت روز برای بسیاری از بیماران است. آن را کمتر مورد دو روز برای بستری بیماران و افراد دیگر به عنوان یک اولویت است. LabCorp, یکی دیگر از عمده آزمایشگاه گفت: آنها در حال گرفتن نتایج در دو تا سه روز.

بهداشت عمومی سازمان در فلوریدا و تگزاس گزارش داد انتظار تا زمانی که 10 روز برای نتایج به آمده به عقب. این تاخیر طولانی در سخت ترین ضربه متحده منعکس امریکا را شکست به ایجاد یک ملی استراتژی تست. ولف به من گفت که در حالی که تماس با ردیابی کارگران وجود دارد انتظار یک هفته یا بیشتر برای نتایج آزمون او می دانست که یک کارگر بهداشت در کنتیکت که در آن شیوع در حال حاضر خیلی بیشتر موجود که گروه با استفاده از آزمون است که ارائه نتایج در کمتر از 15 دقیقه. مقامات محلی در ایالت واشنگتن نیز دیدن اندکی فروکش در Covid-19 گسترش نیز گزارش داد بهتر بار چرخش از کشورهای در حال حاضر بیشتر نیاز دارند.

"این یک مشکل بزرگ در گرفتن نتایج" فیل هوانگ, Dallas County بهداشت و خدمات انسانی مدیر به من گفت. "که از 8 به 10 روز زمان چرخش است و نه مفید."

هوانگ گفت که گروه او درخواست شده است که دولت فدرال به ارائه آنها را با مواد شیمیایی تجهیزات لازم برای اجرای آزمون در شهرستان آزمایشگاه و به طور بالقوه دریافت نتایج بسیار سریعتر به جای تکیه بر تلاش و LabCorp.

اما تا کنون این درخواست بدون پاسخ مانده اند. "ما درخواست شده است که برای هفته حداقل," او گفت:.

در بالا از آن تست مشکلات coronavirus در حال حاضر بیش از حد گسترده در فلوریدا و تگزاس عمومی سازمان بهداشت و درمان به واقع انتظار آنها قادر خواهید بود برای ردیابی ممکن است هر Covid-19 تماس بگیرید. آنها با تمرکز در حال حاضر بر روی پتانسیل های خوشه مانند در خانه های سالمندان و یا گیاهان پردازش مواد غذایی, در حالی که انتظار برای به طور کلی اعداد به پایین آمدن به پایین سطح به اندازه کافی که آنها می تواند امید برای رسیدن به گوشیهای تماس با ردیابی.

اما از آن خواهد شد یک چالش برای حفظ این قابلیت ها با توجه به تعداد مطلق از عفونت فقدان رهبری سیاسی است که تربیت بی اعتمادی نسبت به این کار از تماس با ردیابی و این خطر وجود دارد که نمی توان بودجه کافی برای نیروی انسانی و منابع لازم برای انجام این کار به طور موثر.

"طرح شد: آن را به اعداد است که شما می توانید مدیریت. سپس هنگامی که یک مورد بالا میآید شما می توانید پرش بر روی آن و خاموش شدن آن را" هوانگ گفت. "اما در حال حاضر ما در مورد اعداد است که در سطح رکورد."

هوانگ بخش در حال توسعه یک تماس ردیابی طرح که پیش بینی روزانه تعداد موارد جدید خواهد بالا در حدود 200 مورد. در عوض آنها را دیدم 18 روز متوالی از 1000 مورد و یا بیشتر.

این یک مشکل سراسری: با توجه به NPR بررسی انجام شده در ماه گذشته اکثر متحده در حال استخدام نمی به اندازه کافی تماس با ردیابی کارگران برای دیدار با انتظار خود را نیاز دارید. دانشگاه جانز هاپکینز محققان برآورد ما باید حداقل 100000 نفر برای انجام تماس ردیابی کار می کنند. همانطور که از ماه گذشته با توجه به NPR واقعی تعداد استخدام های کمتر از 40,000. دیگر موقعیت های مهم برای تماس با ردیابی مانند بیماری مداخله متخصصان پزشکی و اپیدیولوژی نیز underfilled هاروی گفت.

ادارات بهداشت محلی بوده است تلاش برای راه اندازی برنامه های که به طور خودکار برخی از تماس با ردیابی کار می کنند. در دالاس برای مثال بیمارانی که تست مثبت برای Covid-19 ارسال یک نظر سنجی آنلاین برای پر کردن که در آن آنها شناسایی افراد ممکن است آنها را در معرض و ارائه اطلاعات تماس خود را. این افراد سپس با ارسال یک پیام خودکار ترغیب آنها به خود قرنطینه و تست شده است. حدود 40 درصد از مردم با پر کردن نظر سنجی هوانگ گفت که نوع مشارکت کاهش caseload برای تماس با ردیابی کارگران است.

که یک توسعه مثبت یک مثال از اینکه چگونه مقامات محلی شده اند قادر به بهبود توانایی های خود را پس از همه گیر آغاز شده است. اما آنها هنوز هم به طور معمول اجرا به مشکلات ساختاری است که آنها را آهسته: به عنوان مثال هوانگ گفت که گروه او هنوز هم متکی به فکس از دفاتر پزشکان برای مطلع شدن از جدید Covid-19 موارد است.

دیگر چالش ها از یک بیشتر اجتماعی, طبیعت, با, تماس, ردیابی کارگران پیدا کردن برخی از افراد بی اعتقاد که یک نماینده از دولت آنها را خواستار و می پرسد برای اطلاعات شخصی. تماس با دیجیتال ردیابی نرم افزار که با استفاده از یک گوشی هوشمند بلوتوث فن آوری به صورت ناشناس آهنگ یک فرد بالقوه تماس شده اند scuttled در آمریکا به دلیل, عمیق, عمومی, شک و تردید در مورد حفظ حریم خصوصی خود را حمایت.

"من صحبت کردم به افرادی که می گویند, 'چگونه شما پیدا کردن اطلاعات ؟ به همین دلیل است که دولت خواستار من است ؟ چرا دولت می خواهید به صحبت کردن با من؟'" ولف گفت. "سطح بی اعتمادی در دولت بسیار بالا است. کسانی هستند مانند " من قصد ندارم به دولت اطلاعات من.'"

برخی از کارشناسان صحبت من با سرزنش در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خصومت نسبت به بهداشت عمومی کار برای برخی از این مقاومت است. کاخ سفید گزارش می خواستم برای جلوگیری از هر گونه بودجه جدید برای تست و تماس با ردیابی در Covid-19 تسکین قانون اما جمهوری خواهان مجلس سنا اعتراض و وارد 16 میلیارد دلار برای کسانی که برنامه را به نسخه خود را از این لایحه.

"بدون یک قوی, ملی طرح, ملی رهبری در سراسر تست و تماس با ردیابی دیده ایم مقاومت به تماس با ردیابی توسط برخی از جوامع و برخی از حوزه های قضایی" هاروی گفت. "اگر ما تا به حال رهبری ملی ما می تواند شکستن برخی از این موانع است."

"این است که ذهن ترا درهم میشکنند است که وجود دارد بحث در مورد اینکه آیا وجود دارد نیاز به پول بیشتر" او ادامه داد. "این یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. ما نیاز به این وجوه است."

آخرین مرحله در این بیماری همه گیر پاسخ راهکار است جدا. هنگامی که یک فرد دارای آزمایش مثبت و مخاطبین خود را شناسایی شده اند که مردم نیاز به اطلاع از توانایی های بالقوه قرار گرفتن در معرض و خواسته به قرنطینه خود را برای جلوگیری از آلوده کردن افراد دیگر است. تحقیقات نشان می دهد که سه جانبه استراتژی موثر ترین راه برای سرکوب Covid-19.

با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله لانست در ماه گذشته, نوشته شده توسط محققان از لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری: "استراتژی است که در ترکیب جداسازی علامتی موارد با ردیابی و قرنطینه از مخاطبین خود را کاهش می یابد [Covid-19 پخش] بیش از توده تست و یا خود به تنهایی و انزوا."

کشورهای دیگر ramped تا خود را از انزوا پروتکل ماه پیش. به عنوان علمی آمریکا گزارش داد کره جنوبی بازسازی موجود دولتی و خصوصی تسهیلات به طوری که افرادی که نیاز به قرنطینه به دلیل Covid-19 قرار گرفتن در معرض می تواند حرکت در. آنها دریافت چک آپ منظم از سلامت عمومی کارگران و امکانات رفاهی مانند مواد غذایی و تحویل است که کمک به آن را آسان تر برای آنها را به ماندن جدا شده است.

ما حوزه های قضایی باید در نهایت شروع به راه اندازی همان نوع از برنامه های. در دالاس هوانگ گفت: این شهرستان مشغول به کار شده است برای شناسایی جایگزین مسکن برای مردم به قرنطینه در. مت Golden King County Washington, بهداشت عمومی, رسمی به من گفت که گروه او در حال کار با Safeway به ارائه مواد غذایی برای افرادی که quarantining; آنها دریافت کد از دولت و استفاده از آن به منظور تحویل آنلاین.

"بهترین سیستم یکی است که به مردم دریافت مواد غذایی بیشتر و گزینه های شامل حداقل لمس توسط کارکنان ما," او گفت:. King County سلامت کارگران همچنین ارسال پیام های متنی به افرادی که خواسته شده است برای منزوی کردن ترغیب آنها به ماندن در قرنطینه.

آمریکا غیر قابل انکار آن بهبود یافته آزمون-ردیابی-قابلیت جدا از بهار. هنگامی که و اگر مورد اعداد پایین آمدن به سطح قابل کنترل مقامات محلی صحبت کردم صدا با اعتماد به نفس آنها خواهد بود قادر به ردیابی بالقوه Covid-19 مخاطبین در منطقه خود است. اما آن را نیاز به پایدار سرمایه گذاری وجود دارد و ادامه خواهد داد به چالش به عنوان طولانی به عنوان نتایج آزمون با تاخیر و آمریکایی ها باقی می ماند مشکوک در مورد تماس با ردیابی.

این استراتژی این است که چگونه کشورهای دیگر موفق به بازگشایی بیشتر از اقتصاد خود را بدون ناتوان کننده سنبله در مورد ایالات متحده آمریکا تجربه کرده است. توانایی ما برای جلوگیری از coronavirus است مشروط بر ساخت این برنامه. که دشوار خواهد بود به انجام این کار در وسط بحران, اما آن را تنها انتخاب ما نیست.

"ما کاملا پرواز این هواپیما به عنوان ما آن را ساخت" ولف گفت. "شاید ما در حال حاضر ساخته شده از شیشه بنابراین ما می توانید ببینید که چه در حال آمدن است. اما ما به طور کامل روکشی."

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب