تورس مارتینز ضایعات طرح 8,400-تخت زندان در نزدیکی Salton Sea

Autism_today آماندا اولریش و علامت Olalde پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:22 PM EDT Jul 23, 2020یک بومی آم

توسط NEWSOULS در 3 مرداد 1399

یک بومی آمریکایی قبیله پیشنهاد برای ساخت یک 8,400-تخت زندان در آن از راه دور رزرو در نزدیکی Salton Sea در حال حرکت است به جلو حداقل در حال حاضر.

توماس Tortez جونیور رئیس تورس مارتینز کویر Cahuilla Indians تایید کرد به خورشید صحرا پنج شنبه که اعضای قبیله ای نمی خواهد رای در این طرح در طول آن به طور کلی عضویت در جلسه روز سه شنبه به عنوان او قبلا پیش بینی. قبیله ای شورای اسلامی گفت: مشخص وجود دارد "عدم نیاز" به این موضوع به رای از آنجا بود که "به اندازه کافی بهره" در این پیشنهاد در میان اعضای.

پرسید: اگر قبیله بود اجازه این پروژه مرگ Tortez گفت: "بله."

بر اساس این طرح این بود که با این نسخهها کار برای سال, قبیله را ساخته شده است 2 میلیارد دلار از متوسط به زندان امنیتی تبدیل شدن به بزرگترین در کشور و یکی از بزرگترین در کشور است. قبیله خود و شرکای کسب و کار امیدوار وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی خواهد اجرا تسهیلات و پرداخت قبیله سالانه اجاره نزدیک به 175 میلیون دلار.

قبیله گفت: انگیزه اصلی برای زندان پروژه برای بازگرداندن Salton Sea با پمپاژ صدها نفر از هزاران نفر از فاضلاب تصفيه شده به خشک شدن دریاچه است. همچنین امیدوار است این طرح خواهد بود مزیت اقتصادی برای پول نقد-فقیر قبیله و مناطق اطراف آن.

اما پیشنهاد پروژه به نظر می رسد به غرفه سال گذشته تا قبیله را به طور کلی عضویت در سپتامبر تصمیم به تمدید قرارداد خود را با قبیله ای سازمان ملل توانبخشی و اصلاحات یک شرکت خصوصی است که بوده است اجاره زمین برای تسهیلات ارائه شده از سال 2012. بسیاری از اعضای این قبیله گفت: آنها فکر می کردند این طرح به پایان رسید و پس از آن تصمیم است.

Tortez ادامه داد: دفاع از پروژه, اما, تبادل ایده به قانونگذاران و کارکنان مقامات طول بهار و تابستان — که برخی از اعضای گفت: آنها تنها در مورد آموخته پس از صحرا خورشید گزارش داد تلاش های خود را.

Tortez هفته گذشته گفت که او می خواهد سعی کنید به این موضوع به رای گیری به طور کلی در یک عضویت نشست در جولای 25. او امیدوار بود برای دریافت بازخورد در مورد اینکه آیا قبیله ای بودند هنوز هم علاقه مند در یک زندان دیگر و یا در مقیاس بزرگ تسهیلات مانند یک مدرسه یا مرکز آموزشی است که می تواند خانه هزاران نفر از مردم.

اما این رای را نمی خواهد اتفاق می افتد در این آخر هفته — و نه برای بقیه سال, او گفت:.

"اجماع است که آن را به صدای کلی عضویت سال گذشته زمانی که آنها نادیده گرفته و فرایند تجدید اجاره نامه" Tortez گفت. "پس از آن یک ماده از احترام است که صدای آن را نه یک ماده است که می تواند به ارمغان آورد برای رای دادن دوباره — مگر اینکه شما می دانید کسی به ارمغان می آورد تا یک حرکت دوباره."

پروژه بررسی اجمالی: تورس مارتینز قبیله قصد دارد برای ساخت 8,400-تخت زندان

بیشتر: اعضای قبیله ای فکر طرح 'مرده' حتی به عنوان رئیس تحت فشار قرار دادند به جلو

Tortez, که گفت که او تا به حال سفر به ساکرامنتو "چند صد بار" به دفاع از این پروژه قاب تصمیم به رای دادن در زندان پیشنهاد به عنوان یک فرصت برای کشف جدید و فرصت های درآمد برای قبیله. این قبیله در حال حاضر دارای یک کازینو در حرارتی و عمل یک سفر مرکز در نزدیکی Salton Sea.

"در حال حاضر ما تغییر مسیر به دیگر اقتصادی, سرمایه گذاری," او گفت:. او برجسته چند ایده ها از جمله یک دانشگاه در بیمارستان و یا دیگر "عمده زیرساخت ها" پروژه.

Tortez اضافه شده که tribal council انتخابات برگزار خواهد شد در پایان این سال است. اگر او رای برای چهار سال مدت او گفت: رئیس جدید را در اولویت لیست می تواند متفاوت باشد. اما یک صندلی جدید همچنین می تواند یک حرکت را دوباره پروژه, او گفت:.

"همین دلیل است که این فقط یکی از آخرین تلاش به ارمغان می آورد این در حالی که من اینجا هستم" Tortez گفت. "از آنجا که دولت بعدی ممکن است بخواهید برای سرگرم کردن آن را در همه."

پرسید: اگر او می خواهم به اطلاع همکاران قبیله ای سازمان ملل توانبخشی و اصلاحات از تصمیم شورای امنیت به رای گیری در مورد این پیشنهاد Tortez گفت: "آنها می دانند که آن را در هر نقطه بیشتر برای بقیه سال."

در حالی که این تصمیم اذعان توسط شورای قبیله ای که پیشنهاد نمی به اندازه کافی پشتیبانی از عضویت در آن پروژه نیز فاقد پشتوانه بسیاری از دولت و یا مقامات محلی. کارشناسان همچنین گفت: خورشید کویر که یکی از قبیله اصلی ادعا می کند که این پروژه کمک خواهد کرد که بازگرداندن Salton Sea — آب نگه ندارد.

پیشنهاد مواجه آینده نامشخص

قبیله پیشنهاد مواجه نامشخص آینده حتی قبل از روز رای گیری نامیده می شد ،

قبیله و شرکای آن پیشنهاد ساخت یک نزدیک به 3 میلیون فوت مربع تسهیلات در حدود 760 هکتار از قبایل زمین در نزدیکی ساحل شمال غربی از Salton Sea با توجه به پیش نویس یک اجاره نامه به دست آمده توسط خورشید صحرا.

آنها تاکید کرد که این پروژه به عنوان یک توانبخشی و آموزش و پرورش مرکز را جایگزین برخی از ایالت قدیمی ترین و ویران زندان — به جای به سادگی اضافه کردن ظرفیت.

آنها تن به تن این پروژه به عنوان یک راه برای بازگرداندن مرگ Salton Sea, 11,000 هکتار که شامل زمین های خود را. آب می توان از یک سفره آب زیر رزرو به عرضه زندان و هزاران نفر از زندانیان; صدها نفر از هزاران گالن در فاضلاب را فیلتر و پمپ به دریا.

این پروژه همچنین می تواند حداقل 2000 شغل و بیشتر امنیت مالی به قبیله آنها گفت.

اداره آمار ایالات متحده تخمین زده می شود که کل جمعیت در تورس مارتینز رزرو و رزرو اعتماد زمین بود 2,511 135 نفر از آنها شناسایی شده به عنوان سرخپوستان آمریکایی یا بومی آلاسکا تنها با توجه به 2014-18 جامعه آمریکا بررسی.

حتی قبل از coronavirus بررسی تخمین زده است که متوسط درآمد خانوار برای تورس مارتینز بود $17,006 یک سال است. نزدیک به 48 درصد از تمام ساکنان یک درآمد زیر خط فقر.

Tortez و همکاران خود گفت: در اوایل این ماه که آنها نیاز به یک یادداشت تفاهم و یک نامه ای از قصد از وزارت امور خارجه از اصلاحات به جلو حرکت کند با ساخت و ساز از امکانات است.

اما دانا Simas یک سخنگوی اصلاحات بخش گفت: خورشید صحرا که "هیچ پیشنهاد در دست بررسی در این زمان برای ساخت و یا قرارداد جدید correctional facilities."

و یک سخنگوی رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت علاقه مند بود در حرکت رو به جلو با این پیشنهاد.

"ما با دریافت این قبیله را پیشنهاد و در حالی که ما درک قبیله تمایل به دنبال کردن پروژه های توسعه دولت شده است روشن پس که وجود دارد این است که هیچ تمایلی در این مرحله برای دولت به قرارداد برای هر اضافی زندان ظرفیت" دبیر مطبوعاتی ویکی آب در بیانیه ای گفت.

این پروژه تا به حال مخالفان درون قبیله ،

"ما بسیار نزدیک به یک فقیر قبیله بنابراین ما به دنبال چیزی برای ما اتفاق نمی افتد گفت:" قبایل عضو و رئیس سابق مریم Belardo. "اما من فکر نمی کنم ساخت یک زندان است."

این مفهوم به نظر نمی رسد "محکم حمایت" با عضویت در کل او گفت:.

"تمام چیزهایی که ما می تواند انجام شود چرا که ما می خواهیم برای ساخت یک زندان ؟" او گفت:.

برخی از رهبران محلی مخالف زندان پیشنهاد

تورس مارتینز قبیله یک کشور مستقل به معنای آن است که قدرت به تصمیمات استفاده از زمین در آن رزرو با برخی از هشدارهای. چند رهبران محلی گفت: آنها احترام قبیله استقلال و می خواستم برای دیدن این قبیله موفقیت مالی, اما نمی تواند پشتیبانی یک پیشنهاد است که با تکیه بر حبس برای توسعه اقتصادی است.

"من درک می کنم که هدف این است که برای جمع آوری پول برای قبیله" Riverside County سرپرست V. مانوئل پرز گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. "اجازه دهید بفهمند که چگونه به انجام این کار در حالی که ما از حقوق خود محروم و باید یک فرصت است."

او پیشنهاد ساخت مدرسه و درمانگاه مرکز تفریح و سرگرمی و یا یک سایت برای هنگام ورود دوباره خدمات برای کسانی که در حال منتشر شد از correctional facilities.

Coachella شهردار استیون هرناندز به توافق رسیدند. او به خصوص مخالف با این ایده گفت: از آنجا که مردم از رنگ زندانی هستند در نامتناسب نرخ. حدود 98% از شهرستان کوچلا را تقریبا 45,000 ساکنان لاتین.

"من باور نمی کنم که قبیله باید به دنبال و سرگرم کننده حبس سیستم و فراخوانی آن در توسعه اقتصادی" او گفت:.

Coachella عضو شورای مگان Beaman جکینتو همچنین گفت که او نمی تواند پشت این ایده.

"شغل به عنوان یک هدف هرگز نمی تواند بیشتر از نمایشگاه و فقط درمان انسان," او گفت:.

Indio عضو شورای شهر Lupe راموس Amith اما گفت که او "نگرانی" در مورد اندازه از امکانات او را تحسین قبیله برای تلاش های خود را.

"به طور کلی من بسیار حمایت از امکانات برای حبس که آیا آنها محلی و ایالتی یا فدرال برای منافع آنها را به این منطقه با زیرساخت های اشتغال و افزایش, اقتصاد,," او گفت:.

در حالی که نه حمایت و یا مخالفت با این پیشنهاد رابرت پرز استادیار بومی آمریکایی مطالعات در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید اشاره کرد که قبایل در سراسر کشور بوده است صالح توسط دولت فدرال و مقررات و در عین حال هنوز هم باید برای پیدا کردن راه هایی برای حمایت خود را.

زمانی که از لحاظ اقتصادی محروم قبایل در ایالات متحده برای اولین بار شروع به باز کردن سالن یکنوع بازی شبیه لوتو و بازی پوکر در اواخر دهه 1970 به عنوان مثال وجود یک نوع مشابه از مقاومت مواجه از هر دو دولت و عموم مردم.

"این استدلال همیشه" خوب شما بچه ها باید خودکفا,'" گفت: پرز که Lipan آپاچی. "اما تنظیم و کنترل توسط دولت فدرال شده اند به طوری طاقت فرسا."

به طور کلی وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا یک قبیله نمی تواند باز کردن یک مرکز تادیبی مانند یک تن به تن, او گفت:.

"اگر متحده می تواند (ساخت یک زندان) و دولت فدرال می توانید آن را انجام قبایل قطعا می تواند استدلال که آنها می توانند بیش از حد" او گفت:.

زندان خواهد تاثیر کمی در Salton Sea

همراه با فقدان حمایت سیاسی در دولت و یا در سطح محلی این پروژه اظهار داشت: هدف اصلی — برای صرفه جویی در Salton Sea سپرده فاضلاب تصفیه شده به سرعت در حال ناپدید شدن دریاچه — با واقعیت با توجه به چند تن از کارشناسان.

"این پیشنهاد اجازه خواهد داد که قبیله را به منظور جلب آب از سفره های آب زیر آن هند سرزمین به خدمات و امکانات" Tortez نوشت: در مارس سال 2018 نامه به اسکات Kernan و سپس وزیر امور خارجه وزارت اصلاحات است. خورشید صحرا به دست آمده مکاتبات از طریق کالیفرنیا پرونده های عمومی عمل می کنند.

در مورد 640,000 گالن آب تصفیه شده از این امکانات پس از آن منتشر می شود به Salton Sea هر روز رئیس پیش بینی شده است.

The Salton Sea, که به صورت دوره ای پر از آب را در طول تاریخ طولانی خود اخیرا تشکیل شده که رودخانه کلرادو نقض یک کانال در سال 1905 و جریان را به یک افسردگی است. سطح آب شروع به سرعت در حال کاهش پس از یک سال 2003 انتقال آب توافقنامه چپ به طور قابل توجهی کمتر جریان آب از دره امپریال این زمینه به دریا.

در حالی که زندان طرح شامل تصفيه آب, قبیله هرگز تصمیم گرفت که چگونه آن را دریافت آب به دریاچه. وجود دارد هیچ تفاسیر از یک انتقال آب و سیستم هیچ هزینه پیش بینی شده برای این پروژه Tortez گفت.

"که مفهومی" او اذعان پنج شنبه.

اما کارشناسان از جمله مایکل کوهن ارشد کاردانی در اقیانوس آرام موسسه مستقر در کالیفرنیا اتاق فکر گفت: مقدار آب است که جریان را از زندان به دریاچه خواهد عملا هیچ تاثیر است.

تقریبا 1 میلیون هکتار فوت آب در هر سال در حال حاضر جریان به Salton Sea از چندین رودخانه های کوچک و رواناب کشاورزی. زندان تنها کمپرسی در حدود 750 فوت هکتار در سال است.

"این حتی سر و صدا" کوهن گفت.

آن را نیز به نظر نمی رسد که این قبیله تا به حال مشورت با سازمان های مربوطه و تخته برای دریافت تایید برای این ایده.

یک نقشه از زمین های تحت مالکیت و در اطراف Salton Sea یک درهم آمیخته از شسته و رفته, 1 مایل مربع متعلق به سازمان های مختلف: اداره احیای شاهنشاهی آبیاری منطقه, اداره زمین مدیریت خدمات شیلات و حیات وحش این Coachella Valley آب منطقه ایالت کالیفرنیا و قبیله.

نه قبیله و نه کالیفرنیا قبیله ای اتحاد کسب و کار ارائه جزئیات در مورد دقیقا چگونه از آب انتقال طرح کار می کنند بنابراین خورشید صحرا خواسته هر یک از این مالکان که آیا قبیله تا به حال شروع یک فرایند اجازه و یا تماس با آنها را در مورد این طرح است. کارکنان در احیای این BLM, CVWD و IID گفت: همه قبیله هرگز در تماس باشید. نمایندگان سازمان های دیگر نشنیده بودم از این طرح یا اما هنوز تحقیق در مورد سوال است.

IID سخنگوی باب Schettler گفت: او فقط یاد گرفته در مورد پروژه چرا تولید نسل با خواندن روزنامه و آن را به سختی هر گونه سود به دریاچه "اما IID به نظر می رسد به جلو به یادگیری بیشتر در مورد این پروژه آن را به عنوان پیشرفت."

Autism_today گزارش مهاجرت برای خورشید صحرا. رسیدن به او را در rebecca.plevin@desertsun.com. او در توییتر دنبال کنید در @rebeccaplevin.

آماندا اولریش پوشش بومی آمریکایی مسائل در جنوب کالیفرنیا برای خورشید صحرا. او همچنین یک گزارش برای امریکا سپاه عضو. او را می توان در رسید amanda.ulrich@desertsun.com.

علامت Olalde را پوشش می دهد و محیط را برای خورشید صحرا. در تماس گرفتن در molalde@gannett.com و او را دنبال کنید در توییتر @MarkOlalde.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن