SNL به ارمغان می آورد بازگشت الک بالدوین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به Covid-19 فارغ التحصیلی سخنرانی هیچ کس می خواست

در آینده هشتم پشت رقیب مانند Axl Rose, قتل, hornets, Elon Musk و Grimes است نوزاد تازه متولد شده و 90 روز نامز

توسط NEWSOULS در 21 اردیبهشت 1399

در آینده هشتم پشت رقیب مانند Axl Rose, قتل, hornets, Elon Musk و Grimes است نوزاد تازه متولد شده و 90 روز نامزد عضو بازیگران جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (با بازی الک بالدوین) انتخاب شد به عنوان فارغ التحصیلی سخنران سنت مری مجدلیه توسط بزرگراه 2020 دبیرستان در روزهای سرد و باز از شنبه شب زنده's فصل 45 آخر.

"تبریک به کلاس Covid-19. من بسیار مفتخرم که خود را validictator," بالدوین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "بسیاری از هیجان انگیز شغل جدید در خارج وجود دارد, مانند فروشگاه مواد غذایی لی لی مخفی سکسی ایوان دزدان دریایی, زن و ذغال سنگ است."

سرد باز طرح خطاب راههای کشور جدید اجتماعی فاصله مورد نیاز را تحت تاثیر دانش آموزان فارغ التحصیل و به عنوان یک داغدار نقد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و coronavirus بیماری همه گیر. با نشان دادن شده از هوا برای هفته طرح کهنه در اشاره ای به رییس جمهور, عجیب و غریب, پیشنهاد به مصرف مواد ضد عفونی کننده ، افزایش نرخ بیکاری و تهمت های اخیر اما تکرار ادعا می کنند که او بیشتر بدرفتاری جمهور از همه زمان.

در حالی که واقعی تهمت برنامه را به یک فرد شروع آدرس وست پوینت تعدادی دیگر از چهره های دولتی از جمله رئیس جمهور سابق باراک اوباما در حال برنامه ریزی به دیجیتال فارغ التحصیلی سخنرانی به عنوان نگرانی جامعه گسترش ساخته شده سنتی فارغ التحصیلی غیر ممکن است.

در این طرح به آدرس بالدوین خطاب خود فارغ التحصیلی کلاس کرد و گفت: "امروز نه در مورد من آن را در مورد شما, اگر چه من باید صرف کمی زمان بر من اول چون من درمان شده بسیار ضعیف و حتی بدتر از آنها تحت درمان لینکلن."

وی افزود: "لینکلن موافقم. او احتمالا خندان تا من از جهنم در حال حاضر."

خود aggrandizing از راه بالدوین تهمت وعده به پایان سخنان خود با برخی از کلمات الهام بخش و تشویق. و برای انجام این کار, او به نقل از خود داستان موفقیت خود را با اشاره به خود را به عنوان "پسر ساده و ثروتمند slumlord" که نمی باید زمان آسان گرفتن به جایی که او در حال حاضر.

"خودتان را احاطه کرده با بدترین افراد شما می توانید به طوری که راه شما همیشه درخشش" بالدوین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "رسیدن به برای ستاره چرا که اگر شما به آنها اجازه دهید شما آن را انجام دهد."

بالدوین و سپس شکست شخصیت و معرفی, نمایش, آخر 45 فصل SNL. این قسمت آخر مشخص قسط سوم از SNL "در خانه" — یک نسخه از نشان دادن شات در اعضای بازیگران " خانه به دلیل پناهگاه در محل بخشنامه در شهر نیویورک است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن