گرمای شدید یکشنبه ادامه دارد; به هیچ عنوان قطع برق نورد انتظار می رود

ملیسا دانیلزنخل اسپرینگز صحرا خورشید منتشر شده در 9:00 صبح EDT اوت 16, 2020حرارت شدید یکشنبه در دره Coachella

توسط NEWSOULS در 26 مرداد 1399

حرارت شدید یکشنبه در دره Coachella به عنوان برق در تلاش های دولت تحت تقاضای برق ادامه دارد.

هشدار گرمابیش از حد که در ظهر جمعه به کار رفت از طریق 10 بعد از ظهر چهارشنبه برای دره Coachella تمدید شد. به گزارش سرویس ملی آب و هوا، ارتفاع منطقه تا چهارشنبه تا روز چهارشنبه بالاتر از 115 باقی می ماند.

یکشنبه آفتابی و گرم خواهد بود، با ارتفاع نزدیک به 114، با توجه به خدمات آب و هوا.

شنبه در کوه های نزدیک ایدیل ویلد، سرویس آب و هوا گزارش داد که پالم اسپرینگز روز جمعه به ۱۲۰ درجه رسید و رکورد قبلی ۱۱۷ درجه تعیین شده در سال ۲۰۱۹ را در هم شکست.

سایر رکوردهای گرمایی در اطراف ایالت تنظیم شده بودند: دمای هوا در مرکز شهر سان فرانسیسکو به ۹۰ درجه رسید، چهار درجه بالاتر از آخرین رکورد تعیین شده در سال ۱۹۹۵. سالیناس ۱۰۲، ۱۸ درجه بالاتر از رکورد ثبت شده در سال ۲۰۱۹ رسید.

- دیگر از قطع برق نورد انتظار نمی رود

یک موج گرمایی که کالیفرنیا را در دمای سه رقمی پخت می کرد، روز شنبه سیستم الکتریکی را فشار داد.

اما بعد از ظهر شنبه، اپراتور سیستم مستقل کالیفرنیا (کالیفرنیا ایزو) که مدیریت شبکه برق را بر عهده دارد، گفت که نیازی به سفارش قطع برق نیست زیرا شبکه قادر به رسیدگی به تقاضای مصرف کننده است.

کالیفرنیا ایزو دستور داد اولین قطع نورد در نزدیک به 20 سال در روز جمعه هنگامی که آن را هدایت تاسیسات در اطراف دولت به ریختن بارهای قدرت خود را.

سه بزرگترین تاسیسات دولتی - گاز و برق اقیانوس آرام، جنوب کالیفرنیا ادیسون و سان دیگو گاز و برق - برق را خاموش به بیش از 410،000 خانه ها و کسب و کار برای حدود یک ساعت در یک زمان تا اعلام اضطراری به پایان رسید 3 1/2 ساعت بعد.

این حرکت در شرایطی صورت گرفت که دمای اطراف ایالت در بسیاری از مناطق به ارقام سه گانه می خورد و استفاده از تهویه مطبوع افزایش یافت.

شبکه برق بیشتر در طول اواخر بعد از ظهر و اوایل عصر به دلیل تقاضا بالاتر و انرژی خورشیدی تولید سقوط تاکید کرد. دولت تلاش کرد تا با اصرار به حفظ و تلاش برای خرید برق بیشتر، برای افزایش مورد انتظار در استفاده از برق آماده شود. اما یک ساختمان سیستم فشار بالا بر ایالت های غربی به این معنی بود که کمتر در دسترس است

دولت باقی مانده توسط موج گرما شنبه، با چندین رکورد یا گره خورده و یا شکسته، با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

آخرین باری که دولت دستور داد که در سال 2001 در جریان بحران انرژی قرار گرفته بود. سیاهی چند بار از ژانویه تا مه رخ داد، از جمله یکی که بیش از 1.5 میلیون مشتری را تحت تاثیر قرار داد. علت آن ترکیبی از کمبود انرژی و دستکاری بازار توسط عمده فروشان انرژی بود، که به طور بدنامی شامل انرون کورپ می شد.

شهرستان ها بالا و پایین ایالت گزارش قطع پراکنده، اگر چه شهرستان لس آنجلس، که دارای سیستم تولید قدرت خود را، تحت تاثیر قرار نمی شد.

موج گرما دمای بالا را وحشیانه به ارمغان آورد, افزایش خطر آتش سوزی و ترس از گسترش coronavirus به عنوان مردم گله به سواحل و پارک ها برای امداد. رعد و برق نورد از ساحل مرکزی به داخل جنوب کالیفرنیا نیز رعد و برق خشک که جرقه های متعدد کوچک فروغ، باد و سیل فلش در بیابان بالا به ارمغان آورد.

گرما موج به ارمغان می آورد خطر آتش سوزی، ترس ویروس

موج گرما دمای بالا را به ارمغان می آورد خطرناک، افزایش خطر آتش سوزی و ترس از گسترش coronavirus به عنوان مردم گله به سواحل و پارک ها برای امداد.

"جماعت سایت های داخل اتاق لزوما در طول COVID-19 امن نیست. بهتر است در طول این موج گرمایی دستورالعمل های دیگری را دنبال کنید."

کارول ساکنان را تشویق به بررسی خانواده، دوستان و همسایگان، به خصوص بزرگسالان مسن تر و کسانی که در سلامت کم رنگ، و به مردم یادآوری به پوشیدن ماسک چهره همیشه زمانی که در مجاورت افرادی که خانواده خود را به اشتراک نمی.

کارول گفت: "ما می دانیم که این آخر هفته زیبا خواهد بود، اما ما فقط می خواهیم همه به یاد داشته باشید که ما در پاسخ بسیار جدی به این ویروس COVID-19 هستند، "کارول گفت.

مقامات بهداشتی شهرستان Riverside مراکز خنک کننده در سراسر دره Coachella به عنوان یک راه برای محافظت از ساکنان از گرمای بیش از حد باز کرده اند.

در مکان های زیر مرکز خنک باشید:

  • مرکز خنک شهر کلیسای جامع: 67491 E. پالم کانیون دکتر، شهر کلیسای جامع، مون-سان، 4 بعد از صبح- 7 صبح، (760) 895-7816
  • سنتر ارشد مربیلا: 1540 خیابان هفتم، مربیلا، دوشنبه- جمعه، 11 صبح تا 2 بعد از صبح، (760) 398-0104
  • مربیلا دره نجات ماموریت : 84-110 مانیل خیابان ، ایندیو ، مون سان ، 8 صبح تا 5 بعد از غروب ، (760) 851-2160
  • کویر هات اسپرینگز مرکز خنک: 66-290 خیابان استرلا، کویر هات اسپرینگز، مون-سان، 4 بعد از صبح 7 صبح، (760) 636-8171
  • مرکز ارشد ایندیو (فقط برای سالمندان): 45-700 علاءالدین خیابان، ایندیو، دوشنبه- جمعه، 12:30-5 بعد از صبح، (760) 391-4170
  • نخل اسپرینگز مرکز خنک: 1555 E. جاده Alejo، پالم اسپرینگز، دوشنبه- یکشنبه، 3 بعد از صبح- 7 صبح، (760) 895-0744
  • خیابان Martha’s Village & Kitchen: تاریخ 83-791، ایندیو، مون سان، ساعت 9 صبح تا 4:30 بعد از غروب، (760) 347-4741
  • خوب در صحرا: 441 S. Calle Encilia, Palm Springs, Mon.-Sun., 7:30 صبح–4 بعد از آن, (760) 656-8905

درجه حرارت سوختن نیز نگرانی برای آتش نشانان مبارزه با فروغ که خانه های متعدد یورش و فوران در نزدیکی محله های روستایی و شهری کوهپایی، رانندگی از طریق قلم مو خشک تندر.

علاوه بر احتمال سکته مغزی گرما و سایر بیماری های آب و هوایی گرم، افسران بهداشتی نگران بودند که مردم سواحل، دریاچه ها و دیگر مناطق تفریحی را بدون زیر ماسک و دستورات دور اجتماعی بسته بندی کنند - نگرانی عمده ای در ایالت که بیش از 613هزار مورد کوروناویروس را دیده است.

در این گزارش، گزارش همکاری می کرد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب