سیبری شهر در نزدیکی قطب شمال دایره فقط ثبت 100-درجه حرارت

یک شهر کوچک در سیبری رسیده متوسط از 100.4 درجه فارنهایت در روز شنبه که اگر تایید شده را علامت گرمترین دمای ثبت

توسط NEWSOULS در 1 تیر 1399

یک شهر کوچک در سیبری رسیده متوسط از 100.4 درجه فارنهایت در روز شنبه که اگر تایید شده را علامت گرمترین دمای ثبت شده در شمال دایره قطب شمال.

درجه حرارت شروع به پریدن کرد در ماه های اخیر به سطح به ندرت دیده می شود در منطقه و آن را نشانه ای از یک روند گسترده تر از انسان ناشی از تغییر آب و هوا که تغییر الگوهای آب و هوا در دایره قطب شمال.

شهر Verkhoyansk یکی از سردترین شهرهای روی زمین — درجه حرارت کاهش یافته و به حدود 60 درجه زیر صفر وجود دارد در ماه نوامبر گذشته — و به طور متوسط در ماه ژوئن بالا درجه حرارت 68 درجه است.

این 100.4 خواندن در Verkhoyansk که نشسته دورتر در شمال از, Fairbanks, آلاسکا خواهد بود شمالی 100-درجه خواندن تا کنون مشاهده شده است.

واشنگتن پست گزارش می دهد که در حالی که وجود دارد سوال در مورد دقت و صحت ثبت دما و آب و هوا شنبه بالون راه اندازی است که غیر منتظره ای بالا و درجه حرارت پایین جو با پشتیبانی از خواندن. و در روز یکشنبه این شهر رسیده 95.3 درجه با توجه به پست.

ایسنا هواشناس آب و هوا و متخصص جف Berardelli نوشت: در روز شنبه که 100-درجه حرارت و یا در نزدیکی قطب شمال هستند "تقریبا بی سابقه است."

قبل از شنبه سیبری در حال حاضر تجربه فوق العاده ای موج گرما. دمای سطح در سیبری شد 18 درجه بالاتر از میانگین در ماه مه آن را پرطرفدارترین ممکن است در منطقه پس از رکورد نگه داشتن آغاز شد و در سال 1979 با توجه به کوپرنیک آب و هوا تغییر سرویس.

یکی دیگر از شرق سیبری شهر یاکوتسک در ژانویه ضربه محکم و ناگهانی سرد. درجه حرارت در زمستان در منطقه ای در نزدیکی قطب شمال می تواند رسیدن به حد زیر صفر.
یوگنی Sofroneyev/TASS/گتی ایماژ

"این است که بدون شک یک علامت هشدار دهنده است اما نه تنها ممکن بود غیر منتظره ای گرم در این منطقه گفت:" Freja Vamborg یک دانشمند ارشد در کوپرنیک تغییر آب و هوا در بیانیه ای در مورد پیدا کردن. "تمام زمستان و بهار بود و تکرار دوره های بالاتر از سطح متوسط دمای هوا."

آب و هوا دانشمند مارتین Stendel گفت در توییتر که درجه حرارت ثبت شده در شمال غربی سیبری در ماه گذشته خواهد بود 1 در 100000 نفر-رویداد سال — اگر نه برای تغییر آب و هوا.

Berardelli گفت: میانگین گرما در سراسر روسیه بین ماه های ژانویه و در واقع ممکن است مطابق آنچه که مدل های فعلی پروژه به صورت عادی در منطقه در 2100 اگر کربن تولید گازهای گلخانه ای ادامه یابد.

"با توجه به گرمای به دام انداختن گازهای گلخانه ای که ناشی از سوزاندن سوخت های فسیلی و بازخورد حلقه های قطب شمال در حال گرم شدن است در بیش از دو برابر نرخ متوسط جهان," او توضیح داد: در تجزیه و تحلیل خود را از Verkhoyansk خواندن. "این پدیده شناخته شده به عنوان قطب شمال تقویت است که منجر به کاهش یخ دریا و در برخی موارد پوشش برف, با توجه به سرعت در حال گرم شدن درجه حرارت."

او اشاره کرد که اگر آب و هوا همچنان گرم, افراطی, موج گرما تبدیل خواهد شد بیشتر از هنجار.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن