این هفته در Infinite: ویروسی آهنگ مبالغ مارک' BLM پست

سلام از کالا' دو بار در هفته عضویت در خبرنامه! در روز سه شنبه, اینترنت, فرهنگ خبرنگار ربکا جنینگز با استفاده ا

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

سلام از کالا' دو بار در هفته عضویت در خبرنامه! در روز سه شنبه, اینترنت, فرهنگ خبرنگار ربکا جنینگز با استفاده از این فضا برای به روز رسانی همه شما در چه اتفاقاتی در جهان از Infinite. آیا چیزی وجود دارد که شما می خواهید برای دیدن بیشتر ؟ کمتر از? متفاوت است ؟ ایمیل rebecca.jennings@vox.comو به اشتراک کالا' عضویت در خبرنامه اینجا.

وجود دارد یک آهنگ را من در سر من برای روز, و آن را مانند این می رود: "طراحی گرافیک درمان به نژاد پرستی! طراحی گرافیک آن را به جهان عادلانه است!" من شنیده ام آن را از طریق یک Infinite تصویری توسط شادی Oladokun که واقعی است خواننده حتی اگر این یکی بدیهی است که یک شوخی در مورد شرکت های سیلی تصاویر خود را در کانال های اجتماعی و خواستار آن بودند ، خیلی از زندگی من به تازگی شده است صرف پیمایش از طریق Instagram که در آن دریایی از مربع های سیاه و سفید و cutesy گرافیک و هر بار که من یک پست جدید از یک نام تجاری با وحشتناک سابقه در کارکنان درمانی شعار allyship من فکر می کنم Oladokun آهنگ: "طراحی گرافیک درمان به نژاد پرستی!"

او تنها یک مثال از تن Infinite ویدئوها در مورد حوادث چند هفته گذشته به همین دلیل است که من دیده ام برخی از عناوین مانند NPR "Infinite محور از حرکات رقص به نژادی و عدالت حرکت" و "Infinite نسل از بچه های من نه تنها بهتر بلکه بیشتر سیاسی" و یا این جمله در نیویورک تایمز: "در کنار فیلم های کوتاه از hamsterjamming در پیانو و باور نکردنی هندوانه کنده کاری وجود صحنه تظاهرات علیه کشتار جورج فلوید در مینیاپولیس و یک درس تاریخ در سال 1921 قتل عام ساکنان یک محله در تولسا."

اما چرا باید ما را شگفت زده کرد ؟ Infinite شده است و جایی برای سیاست تا زمانی که مردم شده اند با استفاده از آن با وجود این شرکت در تلاش برای نگه داشتن آن را به یک محل برای نشاط و مسخره. در ژانویه نوشتم در مورد چگونه Infinite کاملا در ابتدا به صورت سریع اطلاعات-پخش به دلیل آن طول می کشد فیلم کوتاه اغلب از چهره مردم و می توانید آنها را به ویروسی حتی اگر پوستر تنها تعداد انگشت شماری از پیروان. در مکالمات در سراسر رسانه های اجتماعی فعالیت Infinite تنها رفتن به بازی حتی بیشتر نقش.

  • هفته گذشته Infinite گفت: این امر راه اندازی یک خالق تنوع شورای برای "بالا بردن" ویدئوها از کمتر همگن نوار از کاربران است. این کار پس از بیش از یک سال از اتهامات که Infinite الگوریتم نفع سفید حساب و بازرسان پست های سیاه و سفید. علاوه بر این ،
  • صحبت از لورن Strapagiel در BuzzFeed انجام یک آزمایش بر روی Infinite فیلتر حباب اثر نشان می دهد که چرا خود را Infinite خوراک ممکن است که خیلی اعتراض محتوا. Strapagiel ایجاد یک حساب کاربری و تنها دوست داشتم ویدئوها از سازندگان و سپس ایجاد شده و دیگر دوست game, فیلم هایی که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با زندگی ماده بیشتر از سفید. علاوه بر این ، اتفاقا یکی از خوراک به طور معنی داری بیشتر اعتراض محتوا و از سوی دیگر ممکن است شما حتی آگاه بوده است یک اعتراض بود اتفاق می افتد.
  • لطفا انجام نمی "سیاه زندگی مهم آموزش آرایش" اگر شما سیاه و سفید نیست.
  • جادوگران از Infinite باید helpfully بازیگران hexes در پلیس.
  • افکار و نماز را به همسایگان از نوسان خانه.

در میان بیشتر darkly خنده دار روند به بیرون آمدن از این هفته با سفید, نوجوانان لودگی خود نژادپرستانه خانواده. "من شده اند در Infinite هفته گذشته به دلیل نقل مکان من الاغ من به Facebook. من شده پاره من نژادپرست خانواده جدا" یک دختر می خندد. یکی دیگر از دختر تصویری از یک اجرا یا نمایش مجدد از استدلال با او جمهوری خواه پدر بیش شام ساخته شده آن را بر روی تاکر کارلسون فاکس نیوز نشان می دهد که در آن او در وحشت است. (خالق اصلی است و نه خوشحال.)

هانا Lustig در خودی نوشت: در مورد بیشتر افسرده طرف از این ویدئوها که در آن بچه تحقق بخشیدن به باورهای پدر و مادر خود را ممکن است به معنی هرگز صحبت کردن آنها را دوباره. یک 15 ساله به نام Izabella ساخته شده یک ویدیو در مورد خانواده اش را در پاسخ به کشتار جورج فلوید در حالی که گریه می کرد. "من به معنای واقعی کلمه نفرت من, خانواده, خیلی," او می گوید. "من نفرت در سراسر زندگی این نژادپرست fucks. من فقط می خواهم به ترک." یکی 22 ساله گفت: پدر و مادر خود را خواهد ضربه آنها را اگر آنها رفت و به یک اعتراض. این فیلم ها هر دو غم انگیز و دلگرم کننده به عنوان Infinite ارائه می دهد یک فضای خالی برای بچه ها که در خانه زندگی می کند کمتر از استقبال.

در اینجا است که یک کودک با بسیار خوب گونه گفت: "با تشکر از شما مادر," بارها و بارها به عنوان مادر خود را از دست او غذا و من گريه در حال حاضر!


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن