آنچه ما می دانیم درباره Covid-19 تاثیر در Minnesotans

در حالی که مردم در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه پوست به دست یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس و یک رئیس جمهور با یک تا

توسط NEWSOULS در 9 خرداد 1399

در حالی که مردم در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه پوست به دست یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس و یک رئیس جمهور با یک تاریخچه از برافروختن تنش های نژادی به ظاهر تحریک به خشونت در مقابل همان کسانی که معترضان سیاه جوامع در مینه سوتا نیز باید تحمل Covid-19. به عنوان وجود دارد در جاهای دیگر در ایالات متحده سلامت عمومی و بحران اقتصادی در حال گرفتن شدیدتر تلفات در میان اقلیت از اکثریت سفید.

در سراسر کشور, آمریکایی های سیاه و سفید در حال آلوده شدن با کروناویروس و مرگ ناشی از آن در نامتناسب نرخ در مقایسه با سهم خود را از جمعیت. این Covid-19 مرگ و میر در میان آمریکایی های سیاه و سفید است 2.4 برابر بیشتر از آن است که برای مردم است.

وجود دارد نه تنها توضیح برای این که اختلاف نژادی, اما بسیاری از. سیاه آمریکایی ها در طول تاریخ تلاش با سلامت خود در مقایسه با سفید پوستان بازتابی از ما را دیرینه اجتماعی و اقتصادی طبقه بندی نژاد و سیاه و سفید آمریکایی به نرخ بالا از شرایط موجود است که بیماران بیشتر در معرض Covid-19. آنها همچنین بیشتر احتمال دارد به کار و شغل است که در نظر گرفته شده است "ضروری" و نمی تواند از خانه انجام می شود که باعث افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض ویروس. گسترش بین نسلی میان خانواده ها و قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا می تواند همچنین کمک به توضیح بالا نرخ ابتلا به عفونت در میان مردم سیاه و سفید.

نکته این است که نابرابری در Covid-19 تاثیر در بسیاری از راه های که محصول جانبی از امریکا ساختاری نژادپرستی — درست مثل مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و Ahmaud Arbery در گرجستان و دیگر افرادی که فوت کرده اند در دست سفید مأموران اجرای قانون و یا غیر نظامی. تشدید ناآرامی ها در مینه سوتا و رئیس جمهور تهمت التهابی لفاظی علیه معترضان یادآور چگونه فراگیر این مشکلات باقی می ماند.

حتی در بیشتر سفید دولت مانند مینه سوتا, مردم سیاه و سفید ممکن است به پرداخت قیمت برای نژادی و نابرابری در سلامت عمومی است.

تفکیک coronavirus موارد در دولت نشان می دهد که بسیاری از همان روند ما در سراسر کشور دیده می شود. مردم سیاه و سفید را تشکیل می دهند تنها 7 درصد از مینه سوتا, جمعیت, اما آنها حساب برای 16 درصد از حدود 23,000 تایید Covid-19 موارد است.

اما سیاه Minnesotans به نظر نمی رسد که در حال مرگ در یک نامتناسب نرخ از Covid-19 حداقل بر اساس داده های موجود است. آن روند می تواند یک سراب, بازتاب گزارش و تست محدودیت ها و/یا آنها ممکن است تا حدی توضیح داده شده توسط این جمعیت از نژادهای مختلف در دولت است.

متوسط سن سوتا ساکنان سفید (40) است که قابل ملاحظه ای بزرگتر از آن ساکنان سیاه (حدود 27 سال با توجه به کارشناسان بهداشت عمومی من تماس گرفت). به عبارت دیگر, راه, 24 درصد از مینه سوتا سفید جمعیت است که بیش از 60 سال در حالی که فقط 7 درصد از دولت این جمعیت است. (مینه سوتا بزرگترین سومالی از جمعیت هر کشور است که ممکن است کمک به برخی از این فاصله سنی; آمریکا متولد جمعیت در دولت کج بزرگتر از مهاجران از کشورهای آفریقایی.)

ما می دانیم Covid-19 خطرناک تر است برای افراد مسن و بسیاری از مینه سوتا را تایید Covid-19 مرگ و میر رخ داده است در خانه های سالمندان و یا سایر تسهیلات مراقبت دراز مدت. پس از مینه سوتا به سادگی ممکن است خوش شانس در یک حس است که ساکنان که در حال آلوده شدن اتفاق افتاده بود جوان تر و در نتیجه کمتر در معرض خطر مهلک مورد.

کارشناسان با من صحبت کرد همچنین هشدار داد خیلی زود است تا در قرعه کشی شرکت نتیجه گیری در مورد مرگ و میر الگوهای بین نژادها در مینه سوتا است. بسیاری از ثبت Covid-19 مرگ و میر نیست در واقع نژادی نشانگر متصل به آنها. و تعصبات در این تست ممکن است کمک به یک underreporting سیاه Covid-19 مرگ و میر در مینه سوتا است.

اگر شما گام به عقب و نگاه کردن در حد مرگ — چگونه بسیاری از مرگ و میر رخ داده است در سال 2020 در مقایسه با آنچه انتظار می رود در طی یک سال نرمال — داده ها نشان می دهد سیاه Minnesotans در حال مرگ هستند در یک نامتناسب با نرخ بالا در مقایسه با میانگین تاریخی.

این متناقض داده ها به ما یادآوری می کند که آن را در حال رفتن به یک زمان طولانی به suss کردن دقیق تاثیر Covid-19 در مینه سوتا و در سراسر کشور است.

"با توجه به ناقص تست و ناقص ضبط Covid مرگ و میر مانند من فکر می کنم آن را خیلی زود برای هر کسی که است که می گویند قطعی سیاه Minnesotans کمتر احتمال دارد به مرگ داده می شود عفونت از سفید Minnesotans اما این الگو قطعا می تواند بوجود می آیند از اختلاف سن بین گروههای نژادی مختلف در مینه سوتا که افراطی هستند" الیزابت انوری-میدان استاد جامعه شناسی در دانشگاه مینه سوتا که آهنگ Covid-19 جمعیت داده های سلامت به من گفت.

Nonwhite Minnesotans نیز تجربه بیشتر اقتصادی درد در طول coronavirus بحران در مقایسه با جمعیت سفید. ایالات متحده و چند نژادی ساکنان از حساب دولت برای 17 درصد از نرخ بیکاری ثبت شده در کشور پس از 2 مارس کمی نامتناسب به اشتراک بگذارید. و آن را باید تکرار شود که سیاه Minnesotans که هنوز مشغول به کار هستند بیشتر احتمال دارد به بالا-قرار گرفتن در معرض مشاغل.

به عنوان A. Rochaun مراتع-فرناندز نوشت: برای بورسی این هفته, سیاه خانواده — و مادران به طور خاص — در حال پایدار ترکیبات بحران: سیل اخیر از خشونت پلیس و مداوم بیماری همه گیر. و در نتیجه استرس می تواند خطر سلامت خود را. از او مقاله:

هنگامی که آشکار ما سیاه ترس عزیزان ما را رنج می برند از خطرات مرتبط با عوارض ناشی از این بیماری است. هنگامی که نقاب ما از ترس خطرات مرتبط با عوارض ناشی از تعصب و نژاد پرستی.

به عنوان سیاه و مادران ما در خصوص مشکل زمان — ساندویچ بین فعلی بهداشت عمومی را تهدید Covid-19 و دیرین واقعیت خشونت پلیس. ما به دام افتاده در یک دو-اتصال از نژاد پرستی.

در حالی که وجود دارد هجوم "همه گیر و اندوه guides" هیچ مفید در آموزش کودکان سیاه و سفید, که این ویروس وحشتناک اما نژادپرستی بحران بهداشت عمومی بیشتر به احتمال زیاد به شما را بکشند. وجود دارد هیچ دستورالعمل در مورد که در آن سیاه هستند و قرار است جای خود را به ترس و غم و اندوه.

به عنوان سیاه و غم و اندوه تعبیه شده است در ما. آن تجمع می یابد و آشکار به عنوان بدن درد و درد. اما بسیاری از ما هرگز آموخت که چگونه به مقابله با آن پس از آن نمی شود و در عین حال یکی دیگر از خطر برای سلامتی ما.

مطالعات اخیر که در واقع در بر داشت مادران کودکان است که به صورت تبعیض گزارش بهداشت بدتر در طول زمان نسبت به مادران کودکان که نیست.

هیچ بحران اتفاق نمیفته. رویدادهای غم انگیز از هفته گذشته و نگران کننده نابرابری های شناسایی شده در Covid-19 شیوع یک یادآوری از این که چگونه این چالش های جداگانه ترکیب به ضرر سلامت مردم در امریکا که در حال حاضر صورت ساختاری معایب. وجود دارد این است که متاسفانه نشانه کمی آن نابرابری در حال رفتن به گرفتن بهتر در هر زمان به زودی.

این داستان به نظر می رسد در VoxCare یک خبرنامه از بورسی در آخرین پیچش و چرخش در امریکا مراقبت های بهداشتی بحث است. ثبت نام برای دریافت VoxCare در صندوق پستی خود را همراه با سلامتی بیشتر مراقبت آمار و اخبار.

آیا شما علاقه مند به بحث بیشتر در اطراف مراقبت های بهداشتی سیاست ؟ Join our Facebook جامعه برای گفتگو و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن