مسکن تفکیک چپ آمریکایی های سیاه و سفید بیشتر در معرض Covid-19

یک چیز تغییر نکرده است به عنوان یک موج جدید از coronavirus موارد است دارای عقاید در سراسر ایالات متحده: سیاه و

توسط NEWSOULS در 21 تیر 1399

یک چیز تغییر نکرده است به عنوان یک موج جدید از coronavirus موارد است دارای عقاید در سراسر ایالات متحده: سیاه و سفید آمریکایی ها همچنان به طور نامتناسبی آلوده دریافت و مرگ از این رمان پاتوژن.

لس آنجلس وزارت بهداشت گزارش این هفته که ساکنان سیاه در حال مرگ بودند در دو رای سفید آن ساکنان شد. همان است که درست از Alabamans. در فلوریدا, سیاه, افراد حساب برای یک سهم بالاتر از Covid-19 بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر بیش از سهم خود را از جمعیت.

جورج فلوید تظاهرات مجبور مشکل مکالمه در مورد تجارت آف از تجمع در گروه های بزرگ در طول یک بیماری همه گیر و ضرورت رفع نابرابری ساختاری. اما بیش از یک ماه بعد وجود دارد شواهد کمی در این تظاهرات منجر به شتاب قابل توجهی از coronavirus را گسترش. پیامدهای بهداشتی از ما نابرابری اما هنوز هم احساس می شود توسط سیاه و سفید (و اسپانیایی و بومی) آمریکایی ها در بدترین بیماری همه گیر از طول عمر ما.

سلامت نابرابری تا قبل Covid-19 البته به عنوان Jamila تیلور به تازگی بررسی برای قرن بنیاد: آمریکایی های سیاه و سفید زندگی کوتاه تر از سفید آمریکایی ها آنها را به میزان بالاتری از بیماری های مزمن آنها گزارش بدتر سلامت روانی آنها کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی و غیره.

"این که آیا آن را از خشونت در خیابان و یا خشونت در سیستم مراقبت های بهداشتی, سیاه آمریکایی ها در حال مرگ بوده اند نه فقط برای سه ماه گذشته اما سه قرن گذشته" Utibe اسن یک تمرین پزشک می آموزد که در دانشگاه پیتسبورگ دانشکده پزشکی به من گفت.

بیایید شروع با مشکل واضح: فردی نژاد پرستی, آیا ضمنی و یا صریح و روشن به طور مستقیم مضرات سیاه و سلامت مردم است. بنابراین آیا این بی اعتمادی را ایجاد کرده است بین آمریکایی ها و موسسات آمریکایی. این مشکل می رود قرن: ما بردگان بودند تجربه و اخیرا وجود دارد هولناک داستان مانند سیفلیس در تاسکیگی آزمایش. مطالعات متعدد برخی از آنها انجام شده به تازگی به عنوان سال 2016 در بر داشتمردم سیاه شد کمتر احتمال دارد به شود درد دارو در بخش اورژانس.

و در وسط Covid-19 بحران یک گزارش جدید دریافتند که افرادی که گزارش Covid مانند علائم — یعنی تب و سرفه کمتر به احتمال زیاد به یک آزمون برای این ویروس نسبت به مردم با علائم مشابه. در تمام این جهات درونی و فردی نژادپرستی منجر به بدتر سلامت برای آمریکایی های سیاه و سفید.

اما ساختاری نژادپرستی نیز معمولا و به درستی پیشنهاد به عنوان یک انتقادی توضیح برای این بی عدالتی.

پس از صحبت های ماه گذشته با نیم دوجین, سیاه, دانشمندان, من به این باور است که بهترین مکان برای شروع در درک چگونه ساختاری نژاد پرستی نژاد نژادی و نابرابری های سلامت است مسکونی تفکیک. جایی که زندگی یک فرد به طور مستقیم اثرات بهداشتی و شاید به عنوان مهم آن را در واقع آنها را برای اقتصادی موفقیت یا شکست برای بقیه زندگی خود را — که ما نیز می دانیم مهم تعیین کننده سلامت.

این تحلیل نیست به معنای جامع است. که نیاز به یک کتاب کامل. اما اگر شما می خواهید برای درک بهتر ساختاری نژادپرستی ترجمه برای سلامت تفاوت که سمت چپ آمریکایی های سیاه و سفید در معرض ابتلا به Covid-19, این عوامل باید در یک جای خوب برای شروع است.

هر پژوهشگر با من صحبت کرد شامل مسکونی تفکیک به عنوان یک راننده اصلی نژادی و نابرابری های سلامت — گرفته شده با هم آنها شناسایی آن به عنوان شاید اصلی راننده است.

"من فکر می کنم مسکونی تفکیک نژاد به عنوان یکی از بالادست درایور" دیوید ویلیامز, استاد بهداشت عمومی و جامعه شناسی در دانشگاه هاروارد به من گفت. به عنوان او در یک مه سال 2020 سرمقاله برای JAMA در Covid-19 و عدالت در سلامت: "نابرابری اجتماعی در حال الگو توسط محل و فرصت هایی را برای سالم متفاوت است به طور قابل توجهی در سطح محله."

مقصر برای نژادی مسکن به اندازهای است که آنچه که به نام "redlining" در اواسط قرن 20th. اگر شما می خواهم به خواندن یک کتاب در مورد آن من توصیه می کنم Richard Rothstein را رنگ قانون به صورت کامل داستان. اما در کوتاه redlining بدان معنی است که برخی از محله شد و با توجه به اولویت توسط اداره مسکن فدرال. برای دریافت وام برای ساخت مسکن تحولات و یا وام مسکن برای خرید یکی از این خانه ها توسعه دهندگان املاک و مستغلات و homebuyers شد را به مناطق "هماهنگ" گروههای نژادی (یعنی سیاه یا سفید). خطوط قرمز کشیده شد در اطراف سیاه جوامع; white مردم دریافت وام برای ساخت و یا خرید خانه در آنها در حالی که مردم سیاه و سفید تنها وام داده برای ساخت یا خرید خانه وجود دارد.

و هر چند تبعیض نژادی است و دیگر مندرج در سیاست رسمی دولت آن میراث است که هنوز هم احساس در میان سیاه homebuyers امروز.

"وجود دارد یک خط مستقیم از دولت آمریکا-رهبری تبعیض علیه سیاه مردم در مسکن — همچنین به عنوان شناخته شده redlining — به نژادپرستی علیه سیاه, خریداران مسکن در املاک و مستغلات امروز" بلیندا Archibong استاد اقتصاد در دانشگاه کلمبیا به من گفت. او اشاره کرد سه سال تحقیقات منتشر شده توسط Newsday در اواخر سال 2019 است که نیمی از homebuyers در لانگ آیلند مواجه نوعی تبعیض از عوامل املاک و مستغلات.

که کمک می کند تا توضیح دهد که چرا مسکن تبعیض نژادی همچنان ادامه دارد. به عنوان موسسه سیاست اقتصادی مورد بررسی در اوایل این سال فقط 13 درصد از دانش آموزان سفید حضور در یک مدرسه است که اکثریت دانش آموزان سیاه پوست در حالی که نزدیک به هفت در 10 دانش آموزان انجام دهد.

چگونه است که تبعیض بر سیاه و سلامت مردم را ؟ اگر شما به خوبی versed در سلامت wonk lingo شما می دانید عبارت "عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت است." اولین و مهمترین آن عوامل منعکس کننده که در آن یک فرد زندگی می کند. ویلیامز در JAMA قطعه علامت را از طریق تمام راه هایی که در آن محل ساده از یک فرد محل اقامت خود را تاثیر می گذارد سلامت:

تبعیض نژادی نیز منفی بر سلامت به دلیل غلظت و فقر و بی کیفیت مسکن و محیط های محله منجر به افزایش قرار گرفتن در معرض مزمن و حاد روانی (به عنوان مثال از دست دادن عزیزان, بیکاری, خشونت) و محیط زیست عوامل استرس زا مانند آلودگی هوا و آب. قرار گرفتن در معرض تبعیض بین فردی نیز مربوط به بیماری مزمن خطر است. قرار گرفتن در معرض بیشتر و خوشه بندی عوامل استرس زا منجر به شروع زودتر از مزمن متعدد (به عنوان مثال فشار خون بالا و بیماری های قلبی و دیابت و آسم) شدت بیشتری از بیماری و فقیر بقا برای آمریکایی های آفریقایی تبار افراد از سفید نفر است. برای مثال قرار گرفتن در معرض آلودگی هوا مرتبط است به فشار خون بالا و آسم و همچنین بیشتر موارد شدید و بالاتر نرخ مرگ و میر با توجه به COVID-19.

در طول Covid ما دیده می شود سیاه و سفید محله در شهر نیویورک تحمل فشار از عفونت و مرگ و میر. این اختلافات حتی در بر داشت در تست های سایت; اخبار 5 در کلیولند گزارش این هفته که بسیاری از داروخانه های زنجیره ای نقاط داخل شهر نمی شد ارائه coronavirus تست در حالی که فروشگاه های واقع در حومه شد خیلی بیشتر احتمال دارد به آزمون در دسترس است.

بنابراین محل تعیین شده در بخش بزرگی از مسکونی به تفکیک در حال حرکت تنظیم مدتها پیش تحت تاثیر سیاه و سلامت مردم را به این روز است. اما اثر آن بیشتر و خطرناک تر از آن است.

آن را فقط چگونه محیط زیست تاثیر می گذارد سلامت. این است چگونه محل اقامت خود را تحت تاثیر قرار خود را از فرصت های اقتصادی که در نوبه خود می تواند همچنین یک outsized تاثیر بر سلامتی فرد است.

"مالکیت خانه بود و بوده است در راه است که آمریکایی ها برای ایجاد ثروت و قادر به عبور از آن است که ثروت پایین" جسی مارشال که مطالعات سلامت, نابرابری در دانشگاه میشیگان دانشکده پزشکی به من گفت. "با این دولت-یارانه وام های مسکن در دسترس ساخته شده به سفیده و نه آنقدر سیاه که واقعا بیشتر تنظیم صحنه برای نابرابری درآمد.

"به عنوان یک نتیجه از که وجود دارد ادامه داد: سرمایه گذاری به آن دسته از جوامع که بهره مند از یارانه دولتی وام مسکن. ساختمان ثروت اما پس از آن نیز ساختمان از K-12 آموزش و پرورش با کیفیت خوب" مارشال ادامه داد. "در مقابل به کسانی که در طرف دیگر خط قرمز اساسا محله های عمدتا سیاه و مردمی که آیا همان کسانی که فرصت, آنها قادر به ساخت و یا پاس کردن ثروت و چپ شد در محله های که ضعیف بودجه برای K-12 آموزش و پرورش عمومی."

دوم و سوم-ترتیب اثر همچنان به موج دار شدن بیش از 75 سال گذشته. به عنوان 2018 سیاه آمریکایی ها تا به حال انباشته فقط 10 سنت ثروت برای هر دلار از ثروت برخوردار سفید آمریکایی است. در درآمد خود را سیاه آمریکایی ها را فقط 59 سنت برای هر دلار سفید آمریکایی ها پرداخت می شود. تحقیقات نشان داده است که اگر مسکونی تبعیض نژادی بود به پایان رسید و بسیاری از کسانی که نابرابری اقتصادی خواهد بود به طور چشمگیری کاهش می یابد.

به جای تفکیک حفظ و اقتصادی آموزش و پرورش بی عدالتی هایی که به نوبه خود منحرف اثرات بهداشتی. بازگشت به ویلیامز JAMA op-ed او نوشت: "تفکیک مهم تعیین کننده وضعیت اقتصادی است که یک پیش بینی کننده قوی از تغییرات در سلامت است."

افرادی که زندگی می کنند در پایین درآمد محله به طور معمول باید بیشتر توتون و تنباکو مغازه در محله خود را (که درایوهای سیگار) و آنها که کمتر دسترسی به مواد غذایی تازه (که درایوهای تا چاقی). هر دو سیگار کشیدن و چاقی هستند آنرا به نرخ بالاتر از دیابت و بیماری قلبی دیده می شود در میان آمریکایی های سیاه و سفید. به عنوان امور بهداشت و درمان تحت پوشش در سال 2018 مقالهیک فرد درآمد می تواند نفوذ خود را در سلامت نگران کننده تحت اللفظی راه:

قوی ادبیات لینک مزمن عوامل استرس زا از جمله مشکلات مالی به زیان ژنتیکی و تغییرات هورمونی—مانند اختلال در DNA ترمیم و بالاتر کورتیزول و آدرنالین سطح—که افزایش خطر ابتلا به بیماری های مزمن. منفی cardiometabolic اثر فقر به نظر می رسد برای شروع و ادامه و در سراسر زندگی ،

چیزی به عنوان ساده به عنوان پوشش بیمه است که در ارتباط به سلامت بهتر نتایج به شرح زیر از رفاه اقتصادی. بیمه و نرخ در میان سفید آمریکایی است که 8 درصد; در میان آمریکایی های سیاه و سفید آن 11 درصد است. (آن را حتی بالاتر برای اسپانیایی آمریکایی و آمریکایی های بومی.) آمریکایی های سیاه و سفید هستند کمتر احتمال دارد برای دریافت بیمه سلامت از طریق کار خود را و آنها را بیشتر به احتمال زیاد بستگی پزشکی از رنگ سفید آمریکایی است.

سیاه آمریکایی ها نیز نامتناسب آسیب بیشتر ایالت های جنوبی امتناع از گسترش مدیکید تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه. بیش از 2 میلیون نفر شده اند را بدون هیچ گونه بیمه درمانی از آنجا که سیاست انتخاب و "ایجاد سیاه پوستان بیشتر از سفید پوستان به سقوط در پوشش شکاف در کشورهای که نه گسترش مدیکید" با توجه به بنیاد خانواده کایزر,; 15 درصد از بیمه آمریکایی های سیاه و سفید خواهد بود واجد شرایط برای پوشش مدیکید اگر دولت خود را پذیرفته گسترش

نژاد و محل درآمد و سلامت باید به عنوان آشکار در حال حاضر به طور جدایی ناپذیری مرتبط است. و سلامت عواقب ناشی از این بی عدالتی شده اند به خصوص مشهود در طول Covid-19 pandemic به عنوان ویلیامز تحت پوشش:

وضعیت اقتصادی مسائل عمیقا برای کاهش خطر قرار گرفتن در معرض SARS-CoV-2. کم درآمد و اقلیت کارگران در مقایسه با نسبت جمعیتی میان ضروری کارگران خدمات که باید کار بیرون از خانه زمانی که پناهگاه در محل دستورات داده می شود. بسیاری از سفر باید به کار بر روی اتوبوس و مترو.

سیاه و سفید آمریکایی را فشرده شده از هر دو طرف توسط coronavirus بحران: بسیاری از آنها در صنایع پایدار جدی اخراجو آنها نیز به احتمال زیاد به کار در مشاغل در نظر گرفته است که "ضروری" است که نیاز به آنها را برای رفتن به محل کار و قرار گرفتن در معرض خطر به coronavirus.

در هر صورت سلامت آنها در معرض خطر است. و ما شاهد عواقب در Covid-19 نرخ مرگ و میر.

"این امریکا موسسات و قوانین تکرار در مجموع در طول زمان است که منجر به بیشتر آمریکایی های سیاه و سفید بودن نامتناسب — نسبت به بقیه جمعیت — طبقه بندی شده به عنوان ضروری کارگران" Archibong به من گفت: "و متمرکز در دستمزد پایین در بخش خدمات است که قرار داده شده آنها را در معرض خطرات ناشی از عفونت و مرگ و میر ناشی از Covid-19 امروز."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب