33 میلیون دلار برنامه کمک خواهد کرد مستاجرها در شهرستان ریورساید. اما آن را به اندازه کافی است ؟

ملیسا دانیلز و نیکول هیدن پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 7:36 PM EDT Jun 15, 2020هزاران نفر از خانواده ها د

توسط NEWSOULS در 27 خرداد 1399

هزاران نفر از خانواده ها دریافت کمک های مالی برای کمک به گذشته به دلیل پرداخت اجاره بها به عنوان Riverside County مقامات و رهبران غیر انتفاعی با هم کار کنند برای راه اندازی اولین از نوع خود اجاره صندوق کمک.

اما تلاش های خود را ممکن است فقط یک دندانه در به طور کلی نیاز به عنوان بسیاری از خانواده ها در حال حاضر در حال مبارزه با اجاره قبل از همه گیر رسید.

سازمان های غیر انتفاعی آسانسور به افزایش است و ایران راه مرزی دره آغاز خواهد شد و به قبول برنامه های کاربردی روز دوشنبه به توزیع 33 میلیون دلار برای گذشته به دلیل پرداخت اجاره بها از طریق نوامبر.

ایالات بالابر برنامه ایجاد شد و با کمک های مالی از دولت فدرال مراقبت در عمل و تایید شده توسط هیئت ناظران در اواخر ماه مه.

"کنار رودخانه شهرستان محل در حال حاضر رو قابل توجهی ناامنی اقتصادی و اجاره بار است که در حال حاضر به شدت تحت تاثیر سقوط نزدیک از منطقه گردشگری و تفریحی اقتصاد" گفت: Riverside County, رئیس هیئت مدیره V. مانوئل پرز روز دوشنبه در انتشار اخبار اعلام برنامه باز روند.

"توانایی ما در منطقه به گرد هم می آیند مثل این و نگه داشتن مردم در خانه های خود را منعکس کننده ارزش ها و روح است که باقی می ماند بسیار قوی در اینجا با وجود چالش ما" اضافه شده است پرز که نشان دهنده چهارم منطقه که شامل Coachella Valley.

بودجه را پوشش تا 3500 دلار در گذشته به دلیل پرداخت اجاره قدمت آن به مارس سال 2020 است. این برنامه انتظار می رود برای کمک به حدود 10 ، 000 خانوار گفت: بالابر به افزایش رئیس جمهور و مدیر عامل هدر Vaikona.

Vaikona گفت: سازمان از صندوق آن را باور ممکن است بزرگترین در نوع خود شکل گرفته در کشور است. هنوز رسیدن به کل به احتمال زیاد خواهد محزون می خوانی ناکافی است.

"گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند ما triaging اکسیژن به دلیل نیاز است تا فوق العاده عالی," او گفت:.

منطقه در حال حاضر مستاجرها که در تلاش بودند به مسکن پرداخت. تحقیقات قبلی از آسانسور به افزایش نشان می دهد بیش از نیمی از خانواده ها در Coachella Valley شد اجاره-بر دوش این معنی که کارکنان پرداخت بیش از 30 درصد از درآمد خود را نسبت به اجاره یا مشکل پرداخت برای سایر ضروریات مانند مواد غذایی و مراقبت از کودکان با توجه به هزینه های مسکن.

با حدود یک سوم ساکنان بیکار در مه با توجه به همه گیر این پویا بدتر Vaikona گفت.

"اگر شما نمی توانید اقامت در خانه خود را, همه چیز شیفت," او گفت:. "مردم در حال ساخت trade-offs آنها نباید به سمت راست در حال حاضر."

کالیفرنیا در حال حاضر ممنوعیت اخراج تا 28 ژوئیه مهلت آن تمدید شد توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom در اواخر ماه مه. این معلوم نیست که آیا این مهلت تمدید خواهد شد دوباره.

برای کمک به اطمینان از این صندوق در دسترس است به عنوان رکود اقتصادی همچنان برنامه پذیرفته می شود از طریق ژوئن 25 با اولین پرداخت به بیرون رفتن در اوایل ماه جولای. سپس پنجره برنامه را دوباره باز به مدت 10 روز در هر ماه در طول مدت برنامه به منظور کشش بودجه.

Vaikona همچنین گفت: قصد این است برای کمک به افرادی که ممکن است واجد شرایط برای دیگر انواع کمک های مانند بیمه بیکاری.

برای واجد شرایط بودن متقاضیان باید مستاجرها در شهرستان ریورساید با زمان قرارداد اجاره باید یک فرد یا خانواده درآمد 80 درصد یا زیر منطقه درآمد متوسط و یا چه کسی می تواند سند دست دادن درآمد به علت اثرات اقتصادی از COVID-19 بیماری همه گیر.

خانواده ها که با کسانی که واجد شرایط اولیه مورد نیاز خواهد بود به طور تصادفی انتخاب شده. کسانی که انتخاب شده مورد نیاز خواهد بود برای ارائه مستندات خود را به اثبات مشکلات اقتصادی. پرداخت صادر خواهد شد به طور مستقیم به صاحبخانه.

کسانی که انتخاب شده در دور اولیه ممکن است دوباره در طول بعد از باز کردن پنجره برنامه.

اطلاعات بیشتر در دسترس است UnitedLift.org. سوالات را می توان به eppsupport@lifttorise.org و یا با تماس با 2-1-1.

یک ماه ژوئن 2020 پالم اسپرینگز اجاره گزارش از آپارتمان لیست می گوید که در اجاره هستند تا 1.3 درصد در پالم اسپرینگز بیش از سال گذشته بالاتر از نرخ رشد از کالیفرنیا و میانگین ملی است. متوسط اجاره $939 برای یک آپارتمان یک خوابه و $1,175 برای یک آپارتمان دو خوابه.

بیشتر: مزایای بیکاری کالیفرنیا در مجموع بیش از $22B نزدیک به سه ماه به بیماری همه گیر کوروناویروس

بیشتر: با محدود کردن گزینه های ناهار خوری کامیون های مواد غذایی بسیار مهم تبدیل شده در کنار جاده ای در جنوب کالیفرنیا بقیه مناطق

آپارتمان لیست نیز به تازگی مورد بررسی 4,000 آمریکایی ها در بر داشت و تعداد زیادی قادر به ایجاد مسکن خود را پرداخت. در مورد یکی از سه آمریکایی پرداخت های از دست رفته در ماه های مه و ژوئن این سال در حدود یک در چهار شنبه از این بررسی نشان داد.

چالش هایی هستند بیشتر متمرکز در مستاجرها و کاهش درآمد این داده ها نشان می دهد. از دست رفته پرداخت نرخ 32% در میان مستاجرها و 40 درصد در میان خانهدار درآمد کمتر از 25,000 دلار در سال است.

Vaikona گفت که او امیدوار است که اجرای این ایالات بالابر برنامه می تواند منجر به یک برنامه بلند مدت برای اجاره کمک.

COVID-19 کشیده و پشت پرده در مشکلات مالی بسیاری از چهره او گفت:.

"خط پایین این است که وجود دارد هرگز به اندازه کافی اجاره کمک به حل این" Vaikona گفت. "این رفتن را همزمان سیاست راه حل در فدرال و ایالتی و محلی سطح به جعبه راه ما خارج است."

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار محلی و مهمان نوازی و توسعه اقتصادی در Coachella Valley. رسیدن در (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن