5 راه برای جلوگیری از 100,000 coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده (و فراتر از آن)

همانطور که ما آمار وحشتناک نقطه عطف — 100,000 میر گزارش شده از رمان coronavirus در ایالات متحده — ما باید تمرک

توسط NEWSOULS در 8 خرداد 1399

همانطور که ما آمار وحشتناک نقطه عطف — 100,000 میر گزارش شده از رمان coronavirus در ایالات متحده — ما باید تمرکز بر روی تنها مهم ترین بخش پاسخ: صرفه جویی در مصرف ترین زندگی است.

به SARS-CoV-2 virus است به احتمال زیاد به کشتن بیش از 1 میلیون نفر در سراسر جهان تا پایان سال جاری و 60 میلیون نفر خواهد مرد سال جاری از دیگر اغلب علل قابل پیشگیری به عنوان آنها در هر سال. همانطور که ما در مقابله با مخرب ترین بیماری های عفونی تهدید جهان مواجه شده است و در یک قرن مگر اینکه ما دقت بیشتری وجود خواهد داشت بسیاری از قابل اجتناب مرگ و میر نه فقط از Covid-19 اما همچنین از اختلال در آن باعث می شود.

اگر یک ثابت در تغییر اثربخشی پاسخ در شهرهای مختلف ایالات و کشورهای آن را تنگ همبستگی بین چگونه به طور کامل سیاسی رهبران هدایت و حمایت از بهداشت عمومی (برای مثال در سنگاپور و آلمان و نیوزیلند سیاتل و جاهای دیگر) و چگونه به خوبی آنها جلوگیری از مردم را از کشته شدن توسط ویروس.

برای صرفه جویی در زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است هر دو از coronavirus و علل دیگر متخصصان بهداشت عمومی باید هدایت و رهبران سیاسی باید به طور کامل پشتیبانی پنج چیز در هسته اصلی سلامت عمومی است.

اگر چه مرگ و میر هستند نه یک شاخص اولیه گسترش coronavirus و سلامت دیگر روند پیگیری نرخ مرگ و میر بسیار مهم است به درک و مقابله با تاثیر این بیماری همه گیر. پیگیری مرگ و میر شناسایی را افزایش می دهد از این ویروس از دست رفته توسط تست و سیستم های ردیابی فراهم می کند یک هشدار دهنده اگر مرگ و میر ناشی از شرایط دیگر افزایش دهد.

آنچه اندازه گیری می تواند موفق شود و به این ترتیب هر خارجه آمریکا و هر کشور باید گزارش همه علت مرگ و میر در هر هفته. بسیاری از بالاتر در کشورهای با درآمد می توانید شروع به بارگیری در این هفته گزارش گروه سنی در مقایسه با سطح تاریخی به عنوان سوئیس و دیگران انجام داده اند.

هفتگی گزارش از تمام مرگ و میر در گروه سنی در سوئیس به عنوان از آوریل 18 نشان می دهد افزایش و سپس کاهش, با, فیزیکی, فاصله, از, بیش از حد مرگ و میر در میان مردم بیش از سن 65.
FSO

حتی در ایالات متحده این اطلاعات نیست و به راحتی در دسترس و در مکان های مختلف از شهر نیویورک به گرجستان, بهداشت عمومی رهبران مجبور به مقاومت در برابر فشار از رهبران سیاسی برای مخفی کردن این اطلاعات کلیدی است.

ما نیاز به تغییر انتظار به طوری که ما یاد بگیرند که نرخ مرگ و میر در هر هفته در هر جامعه هر دو مرگ و میر ناشی از کروناویروس و تمام مرگ و میر. در درآمد کشورها که در آن اساسی و حیاتی ثبت نام سیستم های اغلب ضعیف و یا فاقد این نیاز به آموزش و حمایت و پرداخت جامعه کارگران بهداشت و درمان و بیمارستان ثبت و همچنین بهبود ظرفیت برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل و انتشار اطلاعات در زمان واقعی. هفته گذشته سازمان ما حل برای صرفه جویی در زندگی پیوست, سازمان بهداشت جهانی و دیگران در انتشار راهنمایی های عملی در مورد نحوه کشورها فقط می توانید انجام دهید.

در ایالات متحده این افزایش در مرگ و میر ناشی از شرایط دیگر است که در نتیجه از این بیماری همه گیر را اختلال می تواند در قالب های بیشتر بیماری های قلبی و مرگ و میر در میان کسانی که نمی به دنبال مراقبت در طول بیماری همه گیر. در اوج این بیماری همه گیر از همکاران در شهر نیویورک اورژانس به نظر من "ما شاهد هیچ آنژین است." این احتمال وجود دارد که بیماران مبتلا به حملات قلبی اجتناب مراقبت برای ترس از ابتلا به کوروناویروس.

در آفریقا و در ضمن سقوط واکسیناسیون و درمان مالاریا نرخ می تواند میلیون ها نفر از مرگ و میر قابل پیشگیری. این روند را می توان در اوایل و وخامت بیشتر جلوگیری کرد — با سریع مرگ و میر نظارت است.

این وحشتناک است که بیش از 100 ، 000 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شده اند با رمان coronavirus. سلامت اقتصادی و عواقب ناشی از از دست دادن کارکنان مراقبت های بهداشتی و قریب به اتفاق امکانات مراقبت های بهداشتی در حال فاجعه بار است.

این نمی شود. من بهداشت حرفه ای مستند و توقف گسترش مقاوم به چند دارو سل در بیمارستان; ممکن است به مراقبت های بهداشتی بسیار امن تر است.

سنگاپور تا به حال چند اگر هر یک از کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده به ویروس در کار نیست با تشکر از فن آوری بالا مداخلات اما با توجه به معقول توجه دقیق به پروتکل های. تجهیزات حفاظتی مهم است اما جامع و خوبی اجرا پیشگیری از عفونت برنامه های در حال موثر ترین راه برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و بیماران است.

تنها در صورتی از کارکنان مراقبت های بهداشتی هستند و شناخته شده هستند و امن خواهد شد و ما قادر به جلوگیری از قابل اجتناب مرگ و میر ناشی از مردم با آلوده رمان coronavirus و همچنین جلوگیری از افزایش مرگ و میر ناشی از شرایط دیگر که ناشی از ضعف سیستم مراقبت های بهداشتی.

در شهر نیویورک بین اواسط ماه آوریل و اواسط ماه مه وجود دارد بیش از 4000 "بیش از حد" مرگ — مرگ و میر است که ممکن است شده اند اما نه شناخته شده مربوط به کوروناویروس. این احتمال وجود دارد که بسیاری از مردم مردند از غیر coronavirus باعث می شود چرا که آنها نه به دنبال مراقبت برای مثال برای بیماری های قلبی است که علت اصلی مرگ و میر در ایالات متحده است.

اجتناب از افزایش غیر coronavirus مرگ و میر به خصوص اولویت فوری در آفریقا است. اگر ما مراحل را برای حفظ و مراقبت و در طول سال های آینده بیش از 10 میلیون نفر در آفریقا می تواند مرگ ناشی از مالاریا و سل HIV قابل پیشگیری با واکسن بیماری و علل دیگر با توجه به همه گیر را اختلال در سیستم مراقبت های بهداشتی. هنوز ساختار سنی — تنها 4 درصد از آفریقایی هستند که بیش از سن 65 — به این معنی که نسبت به عفونت کروناویروس که منجر به مرگ خواهد شد به مراتب کمتر از 1 درصد: نزدیک به آنفولانزای فصلی نسبت به خرابی دیده می شود در دیگر نقاط جهان.

اگر ما موفق به حفظ برنامه هایی که آدرس پیشگیری قاتلان تعداد افرادی که می میرند از coronavirus به طور مستقیم ممکن است بخش کوچکی از کسانی که کشته شده توسط سایر بیماری ها به دلیل اختلال در همه گیر باعث می شود. آژانس های کمک کننده سازمان های بین المللی و دولت های خود را باید نگه دارید غیر coronavirus مراقبت های بهداشتی رفتن با پزشکی از راه دور طولانی مدت پر کردن مجدد نسخه امن تر امکانات و تقویت اولیه و مراقبت های پیشگیرانه.

یک سوم از ما coronavirus مرگ و میر رخ داده است در خانه های سالمندان آشکار است که امکانات برای سالمندان خواهد بود coronavirus تله مرگ تا زمانی که ما به شدت بهبود تلاش برای نگه داشتن این ویروس از پیدا کردن آن سریع هنگامی که برای اولین بار کارکنان و یا ساکنان آلوده و جلوگیری از شیوع بیماری از گسترش.

ما مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS) ساخته شده است که یک شروع خوب نیاز به پایان دادن به غیرضروری بازدید کنندگان اما تنظیم کننده های payors و خانه سالمندان مدیران تمام خواهد شد نیاز به نگه داشتن این ویروس با سیاست های سختگیرانه. این خدمات عبارتند از جهانی پوشیدن ماسک بازدید کنندگان محدود و آزمایش های گسترده. خانه های پرستاری نیاز به پیدا کردن ویروس سریع با سریع و آزمایش های مکرر و آنها باید برای جلوگیری از شیوع بیماری قبل از آنها به طور گسترده ای گسترش سریع-تیم های واکنش و آزمون مبتنی بر استراتژی. ما نیاز به شناسایی و حفاظت از بالاترین خطر امکانات — و نه فقط خانه های سالمندان بلکه زندانها پناهگاه های بی خانمان و کارخانجات و بالاترین خطر افراد از جمله افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای.

بهداشت در مقابل اقتصاد دوگانگی کاذب است. فقر را افزایش می دهد سلامت بیمار و تا زمانی که مردم اعتماد به نفس آنها را نمی خواهد از سرگیری فعالیت های اقتصادی.

Yogi Berra پرسید: "اگر مردم نمی خواهید برای آمدن به ورزشگاه چگونه می خواهید به آنها را متوقف کند؟" مگر اینکه مردم احساس امن تر کار ناهار خوری و یا خرید آنها را نمی خواهد سرمایه گذاری برای فعالیت های آن.

Coronavirus باعث خواهد شد که اولین افزایش در فقر جهانی در بیش از دو دهه. در یک بررسی اخیر در آفریقا و نیمی از پاسخ دهندگان برآورد آنها خواهد اجرا از پول و مواد غذایی در یک هفته یا کمتر.

هر کشور نیاز به پیدا کردن تعادل و به این معنی ممکن است اجازه می دهد از لحاظ اقتصادی فعالیت های مهم برای شروع حتی قبل از همه از آل بیماری سیستم های کنترل در محل هستند. این فقط اتفاق می افتد اگر ما حفاظت بهتر از مراقبت های بهداشتی کارگران سپر آسیب پذیر و طراحی مجدد به منظور کاهش خطر. در بسیاری از مکان ها, اقتصادی ترین اختلال از همه گیر نیست از مستندات اما از ترس بسیار از آن منطقی — که فعالیت های روزمره می تواند کشتن ما و یا عزیزان.

آن را یک "اسلحه یا کره" معضل است. ما می تواند صرفه جویی در زندگی و حفاظت از اقتصاد ما به طور موثر توسط فوریت تقویت بهداشت عمومی و در حال ظهور به عنوان به زودی و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است با تمرکز بر روی مهم ترین فعالیت های اجتماعی اول است. این به این معنی گسترده استفاده از ماسک صورت دست شستن مبهوت شیفت telework و تماس سریع ردیابی برای جلوگیری از موارد از تبدیل شدن به خوشه خوشه از تبدیل شدن به شیوع بیماری و شیوع بیماری از وادار کردن دیگری عقب نشینی به خانه ما.

اپیدمیولوژی انگلیسی ویلیام فار نوشت: "میزان مرگ یک واقعیت است; چیزی فراتر از این است که یک استنتاج." هفتگی مرگ و میر ردیابی می تواند راهنمای پاسخی که به سرعت شناسایی و جلوگیری از افزایش بیشتر در coronavirus و غیر coronavirus مرگ و میر. تنها متمرکز و فشرده عمل جلوگیری خواهد شد یکی دیگر از 100,000 مرگ و میر در خانه های سالمندان به تنهایی.

به عنوان آینده امواج ویروس آمار ما نیاز به آماده برای انطباق به سرعت در حال کاهش گسترش, جلوگیری از شیوع بیماری و حفاظت از آسیب پذیر است. در هر مرحله ما را ما اول باید به یاد داشته باشید: بیماری و خسارت اقتصادی قابل برگشت هستند. مرگ نیست.

تام فریدن است یک عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی, مدیر عامل شرکت از حل و فصل به صرفه جویی در زندگی (ابتکار حیاتی استراتژی های) پیشین مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و کمیسر سابق نیویورک شهرستان در بخش بهداشت و درمان. او را دنبال کنید @DrTomFrieden در Twitter و Instagram.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب