چگونه با خیال راحت تر اعتراض در یک بیماری همه گیر

به عنوان معترضان را به خیابان ها در ده ها تن از شهرستانها به سوگواری مرگ جورج فلوید مقاومت در برابر خشونت های

توسط NEWSOULS در 12 خرداد 1399

به عنوان معترضان را به خیابان ها در ده ها تن از شهرستانها به سوگواری مرگ جورج فلوید مقاومت در برابر خشونت های پلیس و تقاضا عدالت بسیاری از آنها تعجب که آیا آن را ممکن است برای اعتراض با خیال راحت با Covid-19 هنوز همه گیر كردن و در نظر گرفتن زندگی است.

در رسانه های اجتماعی شده است وجود دارد بسیاری از بحث در مورد متقاطع خطرات: چگونه معترضان خطر اقدامات تلافی جویانه از پلیس خطر خشونت در دست counterprotesters و خطر Covid-19 عفونت است که آنها پس از آن می تواند گسترش به دیگران است. و بسیاری از آنها مورد قضاوت قرار معترضان به شدت برای گرفتن همه از این خطرات.

اما بلندی بالاتر از این خطرات فوری است که سابقه ای طولانی از خشونت پلیس به عنوان یک اسفبار بحران بهداشت عمومی از خود را دارد.

به عنوان افسانه بسکتبال و نویسنده Kareem Abdul-Jabbar نوشت: در لا زمان "آمریکایی های آفریقایی تبار بوده است زندگی در یک ساختمان در حال سوختن برای سال های بسیاری از خفگی در دود به عنوان شعله های آتش سوزاند نزدیک تر و نزدیک تر است. نژاد پرستی در امریکا مانند گرد و غبار در هوا است. به نظر می رسد نامرئی — حتی اگر شما در حال خفگی در آن — تا زمانی که شما اجازه دهید به خورشید است. سپس شما آن را در همه جا. تا زمانی که ما در حفظ و درخشان که نور ما شانس تمیز کردن آن را در هر کجا که آن را به زمین."

مرداد Nimtz جونیور که در پیوست تظاهرات در مینیاپولیس در روز سه شنبه گفت: "کار من 77 ساله با مرد آمریکایی آفریقایی تبار. من باید نگران [درباره ابتلا به COVID-19] اما در همان زمان وجود دارد اهمیت آمدن به خیابان ها. ما تا به حال به انجام این کار. اگر ما آن را انجام نمی پلیس را دور با آن است."

ترس است که این تظاهرات ممکن است منجر به بیشتر Covid-19 عفونت و مجموعه ما را بیشتر در مبارزه با این ویروس هستند قابل فهم است. آتلانتا شهردار Keisha لنس کف با سی ان ان گفت یکشنبه او به ویژه نگران این تظاهرات ممکن است فن شیوع بیماری در جوامع رنگ در حال حاضر به طور نامتناسبی تحت تاثیر ویروس. "من بسیار نگران ما شاهد انبوه تجمعات" پایین گفت. "ما در حال رفتن به طرف دیگر از این در چند هفته."

یکی از دلایل واضح این تجمعات ممکن است مخاطره آمیز است که می توان آن را بسیار دشوار اگر نه غیر ممکن است برای حفظ حداقل 6 فوت فاصله بین خود و دیگران در اجتماعات بزرگ. برخی از ادارات بهداشت هنوز هم اصرار مردم به را امتحان کنید:

خبر خوب با توجه به اپیدیولوژی و پزشکان این است که راه های بسیاری وجود دارد (علاوه بر پوشیدن ماسک) برای کاهش خطر گسترش coronavirus و یا آلوده شدن در خیابان در حالی که ورزش حق اعتراض. خطر صفر خواهد بود اما معترضان می تواند به حداقل رساندن آسیب به خود و دیگران.

النور موری متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه بوستون, خلاصه نکات در این شنبه جیر:

به عنوان آنها منتشر شده این مشاوره موری و دیگر کارشناسان بهداشت متهم شده اند از نفاق — برای محکوم کردن ضد قفل تظاهرات از ماه آوریل و اوایل ماه مه به عنوان یک Covid-19 خطر اما انجام همین کار را برای خشونت های پلیس تظاهرات.

موری روشن و موقعیت خود را: "بله, من محکوم ضد قفل تظاهرات," او نوشت. "بله من حمایت #BlackLivesMatter تظاهرات. بدون آن نمی متناقض views. COVID بهداشت عمومی اورژانس. به طوری که نژاد پرستی. ما نیاز به مبارزه با هر دو."

در اینجا چگونه تارا اسمیت از دانشگاه ایالتی کنت آن قرار دهید:

دیگر کارشناسان بهداشت و درمان شده اند پریدن با اضافی توصیه های مفید برای معترضان که ممکن است در معرض اسپری فلفل و گلوله های لاستیکی در درگیری با پلیس:

برای محافظت از چشم از لاستیک گلوله حمایت چهره سپر و چتر ایمنی, عینک و عینک ایمنی توصیه می شود:

به عنوان اعتراض دست آوردن شتاب برخی از مقامات دولتی و کسب و کار در حال کمک به کاهش خطرات توسط تهیه معترضان با ماسک و ضد عفونی کننده دست.

برخی از معترضان در حال یادآوری هر یک از دیگر است که آنها باید در خانه بمانند و اگر آنها احساس بد و یا تب و کمک به کاهش خطر گسترش برای همه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن