چه لطف و چه قهوه کمک بالکان درمان جعبه ادو Nalic آن را از طریق همه گیر

برای بزرگ شدن کلیک کنید "اسپنسر پرنيکف" ادو نالیک نمی ذاره که همه گیر COVID-19 اونو از درخشش نور در آشپزی

توسط NEWSOULS در 28 مرداد 1399
برای بزرگ شدن کلیک کنید Edo Nalic won't let the COVID-19 pandemic keep him from shining a light on Bosnian cuisine. - SPENCER PERNIKOFF
  • "اسپنسر پرنيکف"
  • ادو نالیک نمی ذاره که همه گیر COVID-19 اونو از درخشش نور در آشپزی بوسنی ای دور نگه داره.

ادو نالیک وقتی از او پرسیده می شود که چه چیزی Balkan Treat Boرا بیشتر از دست می دهد در مورد راه چیزهایی که در بالکان درمان بو x (8103 بلوار خم بزرگ، وبستر گرووز؛ 314-733-5700) قبل از COVID-19 همه گیر زندگی بر سر خود تبدیل شده است.

"من از دست خطوط، "Nalic می گوید. هر روز مشغول بود من يه خط بليط ميديدم و فقط خوش ميگذشت استرس آور بود، اما ما رو تو ي بازي ما نگه داشت. من هر روز به جای اینکه نگران این باشم که کسی به داخل بیاید یا نه، این نوع استرس را می گیرم."

برای Nalic و همسر و شریک تجاری خود، Loryn، خطوط بخشی روزمره از زندگی خود را از باز کردن آجر و ملات فروشگاه برای جعبه درمان بالکان در فوریه 2019 بود. اما حتی قبل از آن، این جفت ارز ارتشی از افراد عادی را برای کامیون مواد غذایی خود به همین نام جمع کرده بود که برای اولین بار در اواخر سال ۲۰۱۶ به خیابان ها ضربه زد. با الهام از غذای وطن بوسنیایی های نالیک، جعبه درمان بالکان تحسین محلی و ملی را به دست آورده و تحسین های متعددی از جمله بهترین آشپز: نامزدی غرب میانه جیمز ریش اوایل سال جاری برای لورن به دست آورده است.

شاید مهم تر از همه جوایز به Nalic است، با این حال، راه او و Loryn در نور افکن در آشپزی بوسنی ای به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از میراث آشپزی سنت لوئیس در نور افکنده است. برای Nalic, جعبه درمان بالکان راهی برای او برای به اشتراک گذاشتن کشور خود را با یکی از جدید خود است, آوردن به زندگی تجارب او به عنوان یک کودک در حال رشد در سارایوو قبل از جنگ.

"در بوسنی، من به یاد داشته باشید که چگونه ما همیشه غذا خوردن در خانه با هم به عنوان یک خانواده، "Nalic به یاد می آورد. "هیچ چیز سریع تعمیر وجود دارد; همه چیز زمان برای آماده سازی و با مراقبت و شور و عشق ساخته شده بود. سپس جنگ آغاز شد و ما به عنوان پناهنده در آلمان به پایان رسید. ما هنوز هم در خانه غذا می خوردیم، اما نمی توانستیم به رستوران ها برویم و آن را بخوریم، و من متوجه نشدم که چقدر آن را از دست داده ام. پنج سال طول کشيد تا به بوسنی برگرديم و وقتی که اين کار را کرديم، يادم می ايد که اين چيزی است که من می خوام بخورم؛ اين چيزيه که من هوس ميکنم غذا همه اون خاطرات رو به ياد مياره

اگرچه نالیک هیچ وقت بعد از نقل حال به آمریکا، هرگز به فکر باز کردن یک رستوران بوسنیایی نرفت تا اینکه با لورن آشنا شد. در آن زمان او مدیریت رستوران و بار خیابان تفت را بر دست داشت و یکی از نمایندگان فروش مواد غذایی او بود. آنها عاشق شدند، و نالیک با در نظر گرفتن او به رستوران ها در و اطراف محله Bevo Mill، لورن را به غذاهای بوسنیایی معرفی کرد. Loryn قلاب شده بود، و قبل از اینکه آنها آن را می دانستند، آنها ازدواج کرده بودند و صحبت کردن در مورد باز کردن یک رستوران الهام گرفته از بوسنی.

"لورن همیشه در مورد باز کردن جای خود صحبت می کرد، و من می دانستم که آن را به کسی مانند او را به محبوب کردن مواد غذایی بوسنی ای به توده ها، توضیح می دهد، "Nalic توضیح می دهد. اون شخص يواشو، پرشور و محترمه و ميدونست که ما نميخوايم آمريکاييش کنيم من آن آتش پس زمینه را چند بار دیده ام که مردم به طور کامل کنجکاوی و استقبال از طبیعت مردم آمریکا را دست کم می گیرید تا چیزهای جدید را امتحان کنند."

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن