جراحی لیفت شقیقه چیست

این نخ ها بین 2 تا 3 سال ماندگاری دارند و بعد از 3 سال باید دوباره بلند شوند. در این مقاله سعی کرده ایم شما را

توسط NEWSOULS در 27 دی 1400

این نخ ها بین 2 تا 3 سال ماندگاری دارند و بعد از 3 سال باید دوباره بلند شوند. در این مقاله سعی کرده ایم شما را با عوارض لیفت شقیقه بهتر آشنا کنیم.

لیفت شقیقه

پس اگر شما هم مشکل افتادگی شقیقه ها و ابروها دارید و به دنبال راه حلی بی نظیر برای این مشکل هستید، پلاسما لیفت شقیقه را در مرکز زیبایی ما از دست ندهید.
پس از از بین رفتن تورم کامل چشم، رانندگی مجاز است. مطمئن شوید که داروهایی که باید مصرف کنید یا غذاهایی که می خورید خون را رقیق نمی کنند. مهم است که بیمار تمام داروهایی را که در حال حاضر مصرف می کند به پزشک اطلاع دهد.


چند روز قبل از جراحی لیفت شقیقه سیگار نکشید، زیرا سیگار جریان خون را کاهش می دهد و روند بهبودی را کند می کند.
ممکن است از چند هفته تا چند ماه پس از لیفت شقیقه در ناحیه آسیب دیده ریزش مو را تجربه کنید. جراحی تمپورال به عنوان یک روش دائمی با مدت زمان دائمی شناخته می شود و تا زمانی که افزایش سن باعث نازک شدن و ضعیف شدن پوست شود، دائمی است.

جراحی لیفت شقیقه


عمل لیفت شقیقه  یا درمان های غیر جراحی اغلب برای حل این مشکل انجام می شود. البته روش های دیگری مانند هیپوتراپی، تزریق چربی لیفت شقیقه  نیز وجود دارد که انتخاب بهترین روش برای شما کاملا به نظر متخصص پوست بستگی دارد.

برای مطالعه در مورد جراحی لیفت شقیقه کلیک کنید.
غشای سلولی پوست در میگرن و سایر نواحی حاوی کانال هایی است که برای عبور آب و مواد مغذی، آنیون ها و کاتیون ها عمل می کنند. از طرفی روش های مختلفی مانند لیفت شقیقه ، هیپنوتیزم درمانی و روش های دیگری برای این منظور وجود دارد.
البته باید توجه داشت که تنها راه رفع افتادگی صورت بدون جراحی تزریق فیلر نیست و امروزه روش های مختلفی برای جوانسازی پوست صورت وجود دارد. چندین روش مختلف برای لیفت ابروها برای دستیابی به نتایج دلخواه وجود دارد.
استفاده از روش های لیفت شقیقهبه خصوص جراحی میگرن به دلیل استقامتی که دارد بهترین گزینه برای رفع چین و چروک پوست و جوانسازی صورت است. سبک زندگی نادرست مانند سیگار کشیدن، قرار گرفتن در معرض آفتاب محافظت نشده و بسیاری از آلاینده های محیطی می تواند به چین و چروک و مشکلات پوستی کمک کند.
همچنین نحوه انجام این کار را به شما آموزش خواهیم داد. علاوه بر این، با افزایش سن، اثر جاذبه ماهیچه ها، پوست ابروها و شقیقه ها را به سمت پایین می کشد و سن شما را بلندتر از آنچه هست نشان می دهد.

رفع افتادگی ابرو


البته بسته به نیاز و نوع پوست شما و نظر متخصص پوست، این جلسات بین 3 تا 4 جلسه و هر جلسه در فواصل یک تا دو ماهه تکرار می شود. پوسته های کوچک به سرعت در ناحیه تحت درمان ایجاد می شود که تا یک هفته قابل مشاهده است.
درد میگرن معمولاً به بی‌دردی پاسخ می‌دهد. علاوه بر این، بسیاری از روش‌های لیفت شقیقه ، پوست را برای تولید کلاژن تحریک می‌کنند و روند پیری را کندتر می‌کنند. مثلا لیفت ابرو و مژه به معنای تقویت موهای این ناحیه برای زیبایی بیشتر است.
در این مقاله همه چیز را در مورد لیفت شقیقه ، از جمله نامزدهای مناسب، نحوه انجام آن، مراحل قبل و بعد و غیره خواهید خواند.
عوارض جانبی این روش شامل التهاب و قرمزی ناحیه تحت درمان است که ممکن است دو تا سه روز طول بکشد. سفت کردن شقیقه ها یا بلند کردن پیشانی می تواند چین و چروک پلک ها و گوشه چشم را از بین ببرد تا چهره شما جوان تر به نظر برسد. این امر منجر به افزایش چین و چروک و افتادگی پوست می شود.
می توانید از این ابزار برای رفع چین و چروک های خود ابتدا با کشش پوست استفاده کنید. ابتدا نواحی آسیب دیده بی حسی موضعی دریافت می کنند. تزریق بوتاکس و ژل در نواحی آسیب دیده جایگزینی برای افرادی است که تمایلی به جراحی ندارند، اما نتیجه هرگز یکسان نیست.


در حالی که نتیجه استفاده از کش رفع میگرن با این مورد کاملا متفاوت است. لیفت گیجگاهی باعث کشیده شدن دم ابروها به سمت بالا (در امتداد شقیقه ها و استخوان تمپورال) می شود، اما بالا کشیدن پیشانی منهای رفع چین و چروک منجر به کشیدن تاج ابرو به قسمتی از سر می شود.


در این قسمت به نحوه انجام لیفت شقیقه می پردازیم که یکی از بهترین روش ها برای فرم دادن به ابروها و جوانسازی پوست صورت است.

آخرین مطالب