سیاه از اعضای گارد ملی ابراز ناراحتی با سرکوب Black Lives Matter معترضان

تعدادی از مقامات دولتی بازنشسته و افسران نظامی و معترضان نگران بودند با واشنگتن, DC, گارد ملی نقش را در پاکساز

توسط NEWSOULS در 23 خرداد 1399

تعدادی از مقامات دولتی بازنشسته و افسران نظامی و معترضان نگران بودند با واشنگتن, DC, گارد ملی نقش را در پاکسازی میدان لافایت و سرکوب تظاهرات در پایتخت کشور در هفته گذشته برای ریاست جمهوری عکس, op. بنابراین بیش از حد بودند از اعضای گارد خود را با توجه به گزارش های جدید.

با توجه به گزارش از نیویورک تایمز که پرسید به استخدام "تاکتیک های تهاجمی" علیه محلی غیرنظامیان "سیاه و اعضای سی گارد اعتراض به تبدیل با همسایگان خود است." برخی از اعضای اکثریت-اقلیت زور "آنقدر شرمنده در نظر گرفتن بخشی در برابر تظاهرات که آنها را نگه داشته و آن را از اعضای خانواده" بار توماس گیبونز-نف اریک اشمیت و هلن کوپر گزارش:

"به طور معمول به عنوان سی گارد ملی ما به عنوان قهرمانان گفت:" یکی دیگر از سرباز, اولین ستوان ملک Jenkins-بیگ 42 بود که این اقدام فرمانده 273rd پلیس نظامی شرکت در اولین روز از تظاهرات. اما در هفته گذشته متفاوت بود, او گفت:.

"این بسیار دشوار مکالمه به زمانی که یک سرباز نوبت به من و به آنها گفت:" هی آقا شما می دانید که پسر عموی من بود و با وجود فریاد من بود که همسایه من بهترین دوست از دبیرستان'" گفت: ستوان Jenkins-بیع که آفریقایی-آمریکایی است.

در روز شنبه جلسه ، ژنرال ویلیام واکر فرمانده DC گارد ملی شفافی در درگیری گارد اعضای آن در سرکوب معترضان نشان دادن در برابر کشتار جورج فلوید و خشونت پلیس و نژادپرستی به طور گسترده تر.

"من به برخی از Guardsmen که اعضای خانواده آمد و با انتقاد آنها: 'آنچه شما انجام می دهند در اینجا شما نمی شود؟'" واکر گفت. "البته همه ما در حال صدمه زدن به. ملت را جریحه دار است."

از بسیاری از صحنه های دلخراش از استفاده از دو گارد ملی هلیکوپتر به تهدید و ارعاب معترضان خارج از غرفه. این هلیکوپترها به پرواز در پایین ارتفاعات انفجار هوایی که فرستاده فعالان دویدن و ضربه زدن نشانه هایی از دو طرف ساختمان. DC گارد ملی است که در حال حاضر در حال بررسی.

"ناحیه کلمبیا گارد ملی رسیدگی به حقایق و شرایط اطراف عملیاتی اشتغال DCNG هلیکوپتر دارایی ها در داخل و اطراف منطقه کلمبیا در جمعه, ژوئن 1 در جریان است" گارد در بیانیه ای گفت: هفته گذشته منتشر شد. "این تحقیقات این است که به دنبال به اینکه این هواپیما در سوال به پرواز در کم نامناسب ارتفاعات و اینکه آیا آنها رعایت كاربردي استانداردهای ایمنی و پرواز روش در حالی که در حال پرواز است."

فراتر از خاص ارعاب تاکتیک بسیاری از اعضای گارد صادر کرده اند و شکایت و احساس که از آنها خواسته شد به نقض قانون اساسی متمم اول قانون اساسی تجمع مسالمت آمیز حقوق.

در سیاسی مصاحبه یک عضو گارد گفته خبرنگار دانیل Lippman که "بسیاری از ما هنوز هم به این روند اما در بسیاری از راه های به اعتقاد من دیدم حقوق مدنی نقض در جهت عکس op" و اضافه کرد که "آنچه که من فقط دیدم که می رود در برابر من سوگند".

خارجی صدای مانند نیویورک تایمز نویسنده مجله قدیمی, هانا جونز نیز نقد استفاده از زور علیه شهروندان آمریکایی است. هانا جونز پرسیدم Whew من احساس می کنم برای ما سیاه و خدمتگزاران به نام به سرکوب معترضان راهپیمایی خود را برای زندگی بیش از حد. این نقش دوگانه ما همیشه مجبور بر ما سیاه و سربازان. مبارزه برای دموکراسی در خارج از کشور که اغلب در حال رد آن را در خانه."

روز پنج شنبه رئیس جمهور در تضاد خیلی از این ادعا به عنوان گزارش در بار سیاسی و در جای دیگر, به tweeting "ما سرباز گارد ملی که در زمان مراقبت از منطقه اطراف کاخ سفید به سختی می تواند باور کنم که چگونه از آن آسان بود. "قدم زدن در پارک" یکی از آنها گفت. این معترضان آشوبگران دولت (ANTIFA) و دیگران به کار گرفته شد به راحتی توسط گارد سی پلیس, & S. S. کار بزرگ!"

در عین حال نظامی همچنان فاصله خود را از رئیس جمهور. همچنین در روز پنج شنبه تهمت را بالا کلی عذرخواهی کرد برای ترمیم و راه رفتن در اطراف ساختمان کنگره در یکی از شب ها که در آن گارد ملی نامیده می شد برای کمک به سرکوب تظاهرات برای مغلوب ساختن پیشی جستن عکس op.

"من باید شده اند وجود دارد," ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: در یک ویدئو ضبط شده شروع به آدرس دانشگاه دفاع ملی. "حضور من در آن لحظه و در آن محیط ایجاد یک درک نظامی درگیر در سیاست داخلی."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن