'معجزه متس' از سال 1969 در نظر گرفته شده به احتمال زیاد حداقل World Series winners همیشه

پیت Donovan ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 8:51 PM EDT Jun 30, 2020برخی ممکن است می گویند این امر می تواند یک مع

توسط NEWSOULS در 12 تیر 1399

برخی ممکن است می گویند این امر می تواند یک معجزه اگر واقعا وجود دارد یک 2020 فصل بیس بال.

اما کلمات بیس بال و معجزه محفوظ می باشد فقط برای یک تیم یک سال -- معجزه متس از سال 1969. و یا خود را به عنوان اولین مدیر کیسی Stengel با اشاره به آنها گفت Amazin' متس."

هیچ تیمی تا به حال انجام آنچه که '69 تیم بود, 51 سال پیش. به می گویند که آنها از خاکستر اشتباه خواهد بود – وجود داشت هرگز حتی یک آتش. این متس شد بدترین تیم در بیس بال پس از تولد خود را در سال 1961 تا 1969. در 10 تیم لیگ ملی آنها به پایان رسید بهتر از 9th. آنها تا به حال پنج فصل با 100 یا ضرر و زیان بیشتر. آنها رقت انگیز خنده دار بی کفایت و وحشتناک.

بنابراین هنگامی که در سال 1969 خطور وجود دارد صفر اعتماد به نفس است که این تیم را معکوس تاریخی خود را راه. اما معجزه متس را بر غیر محتمل به نظر می رسد ممکن به برنده سری جهانی!

آنها تا به حال یک مدیر فوق العاده در گیل هاجز (که باید در سالن مشاهیر اما آیا به من آغاز شده) یک جامد تبادل هیات رهبری سابق USC ستاره تام Seaver یک چهل تکه جرم و یک مربی به نام یوگی.

آنها نیز تا به حال یک سالن از شهرت گوینده در غرفه بی نظیر رالف Kiner که نگه داشته شنوندگان خود را آگاهانه با مروارید مانند: "همه از متس جاده برنده در برابر داجرز در این سال رخ داده است در ورزشگاه طفره زن."

بیشتر: موری مرد مسن تر برنده جایزه نویسنده و کاریکاتوریست از رانچو مایراج می میرد در 98

بیشتر: چگونه یک 60-بازی فصل تاثیر ستاره ها از فرشتگان و داجرز?

آه بله. شما می توانید تصور کنید که حلق آویز در اطراف تمام تابستان با Kiner و یوگی? دو استاد malaprop هنرمندان از تمام وقت و همچنین دو تا از مهم ترین افتخار و مورد احترام مردان در تاریخ از این بازی است.

اما Seaver برخی از کمک در طول راه. تام فوق العاده برنده 25 بازی و Cy جوان است. Lefty جری Koosman بود تقریبا به عنوان به خوبی, برنده 17 در حالی که 22 سال نولان Ryan سون با شش پیروزی.

کارکنان تا به حال 51 کامل بازی ها (18 توسط Seaver و 16 توسط Koosman) و 28 shutouts. آنها رفت و 41-23 در یک بازی را اجرا کنید و بسته با یک خروش به پیروزی در لیگ ملی شرق. شگفت انگیز است که آنها در 10 بازی از اول در اوت. 14 رسید اما هشت بازی پیش از توله را به نفع شرق پرش از 18 بازی. آنها این کار را با پیروزی 14 از خود گذشته 17 در ماه اوت و پس از آن 24 32 در ماه های سپتامبر و اکتبر. در یکی 25-بازی کشش در سپتامبر تبادل کارکنان انداخت 10 shutouts (بدون پارچ انداخت بیش از دو سال 2019). آن را یک معجزه بود.

جرم که تا به حال ضربه زنی در صد از .351 که کمترين برای هر تیم به پیروزی کلمه سری آمد زنده اواخر با اواسط فصل کسب Donn Clendenon پیوستن به Cleon تامی جونز و ایجی در یک صف که به نحوی تولید شده فقط به اندازه کافی اجرا می شود که فوق العاده تبادل کارکنان. معجزات جاروب آتلانتا در بازی های حذفی (با رایان برنده بازی سوم) و پس از آن شوکه هر کس با ضرب و شتم به شدت مورد علاقه Baltimore Orioles در پنج بازی.

یک معجزه ؟ برای مطمئن!

گفت: Seaver: "اگر متس می توانید برنده سری جهانی ایالات متحده می تواند از ویتنام است."

گیل هاجز و یوگی ها از بین رفته اند. بنابراین در حال تامی ایجی و Donn Clendenon. Seaver سلامت خوب نیست. (رایان در 73 احتمالا می تواند هنوز هم پرتاب 120-زمین 12-strikeout بازی). اما معجزه متس برای همیشه خواهد مندرج در بیس بال روح. شاید نه بزرگترین اما قطعا در میان محبوب ترین از همه است.

آن را مطمئن خواهد بود فوق العاده به معجزه دیگر امروز ما به آن نیاز دارید.

پیت Donovan یک نخل کویر مقیم و سابق لس آنجلس تایمز خبرنگار ورزشی. او را می توان در رسید pwdonovan22@yahoo.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن