یوکا ولی مرد 65 می میرد در آشکار خودکشی پس از شلیک نمایندگان, مقامات می گویند که

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 12:31 AM EDT Jun 14, 202065 سال یوکا ولی مرد درگذشت آشکار خود وار

توسط NEWSOULS در 25 خرداد 1399

65 سال یوکا ولی مرد درگذشت آشکار خود وارد زخم گلوله در روز جمعه پس از اتهام شلیک در افسران و barricading خود را در داخل یک خانه, مقامات گفت.

سان برناردینو شهرستان کلانتر گفت: Steven پری مرده پیدا شد حدود 7:45 p. m. در 300 بلوک فورتونا خیابان پس از نمایندگان با استفاده از یک خودروی زرهی به باز کردن پنجره ها و درهای خانه اجازه می دهد تا یک ربات در داخل.

قبلا در این روز نمایندگان اقدام به دستگیری پری در نزدیکی بزرگراه های 62 و 247. او به عنوان مظنون در یک کودک آزاری, تحقیق, مقامات گفت.

او پس از فرار از منطقه مقامات دریافت 911 تماس بگیرید و حدود 20 دقیقه بعد که پری به شلیک یک سلاح در یک خانه. زمانی که نمایندگان وارد, او شروع به شلیک در آنها در وسایل نقلیه خود را به کلانتر گفت.

نمایندگان اخراج بازگشت و پری سنگر خود را در داخل خانه است. یک زن بالغ و پنج فرزند خانه خارج شد اما مجروح شدند, مقامات گفت.

نمایندگان گفتند که اقدام به درخواست او بیرون آمده و تسلیم اما پری نبود. یک تیم SWAT بعد در پاسخ به این محل با توجه به کلانتر.

در طول بعد از ظهر پری گاهی اوقات به نظر می رسد در خانه را پنجره ها و یا درهای باقی ماند اما در داخل. پس از ربات رفت داخل خانه و معاونان یافت پری با ظاهری خود وارد زخم گلوله.

تحقیقات در حال انجام است. هر کسی با اطلاعات در مورد این حادثه خواست برای تماس با کارآگاه دیوید نجار در 909-387-3589. ناشناس راهنمایی را می توان با تماس با 1-800-782-7463 و یا بازدید از wetip.com.

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, 760-778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن