چرا که ما در حال خواندن سطل لیست کتاب ها در قرنطینه

به انجمن خوش آمدید Vox هفتگی کتاب لینک خلاصه یک انتخاب سرپرستی از اینترنت بهترین و نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط.

توسط NEWSOULS در 20 اردیبهشت 1399

به انجمن خوش آمدید Vox هفتگی کتاب لینک خلاصه یک انتخاب سرپرستی از اینترنت بهترین و نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط.

در اینجا ما در معجزه ممکن است که ساخته شده و نه خاکستری و سرد اولین جایی که من هستم. برای من پول است که باعث می شود آن را یک زمان مناسب به عنوان خوانده شده در مورد ادبیات یونانی و قتل پس از بیش در Vox باشگاه کتاب ما و شروع به راه ما را از طریق تاریخچه راز. آمده آویزان! شما می توانید ثبت نام برای دریافت به روز رسانی در باشگاه کتاب در اینجا.

در ضمن بقیه از اینترنت شده است و دم کردن یک طوفان #محتوا نوشتن و فکر کردن در مورد کتاب. در اینجا بهترین آنلاین نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط با این هفته از آوریل 3 سال 2020 است.

آنچه که کره شمالی, ادبیات, به عنوان خوانده شده توسط کره شمالی? یکی از چند ترجمه انگلیسی رمان از پیونگ یانگ — "دوست" توسط Paek نم-nyong در اصل در سال 1988 منتشر شد — ارائه می دهد جذاب معرفی روزمره با هیچ یک از موشک و رژه نظامی که کلمات "کره شمالی" اغلب به ذهن بیاورید. به عنوان های اخیر پوشش بهداشت و درمان و نگهداری از این کشور رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد ما را به یاد داستان ممکن است ارائه و با دوام تر از حقایق نظری اخبار.

برای بسیاری از زنان Lindell استدلال خواندن به نظر می رسید مانند یک توجیه قالب اوقات فراغت است. آن را بیشتر مقرون به صرفه از رادیو و تلویزیون و در دسترس تر از سینما. برخی از زنان به عنوان خوانده شده به فرزندان و خانواده های مطالعه کتاب مقدس با هم. اما خوانندگان زن گزارش شده است که آنها به عنوان خوانده شده عمدتا به دلیل آن را سرگرم کننده بود.

"کسانی که زندگی ترین ملالت ممکن است احساس خود را برداشته از عادی به یک شادی مرحله از زندگی" یکی نوشت.

"یک نشانه برای یک اسپارو" مجموعه 150 سال پس از سن اتمی باز می شود در این زمین بایر رادیواکتیو از یک سوسوی-زمین سبز. شخصیت اصلی یک cryptologist دریافت سفارشات خود را به ترک خانواده و پیوستن به یک سفر از طریق زمان و فضا در جستجوی یک سکنی سیاره است. قبل از خروج او مکث: "اگر او به طور مستقیم به سمت بالا او دیگر نمی تواند سبز را ببینید سوسوی تنها شکاف تاریک از آسمان و پالس از ستاره ها و مداوم تب و تاب بودن از سیارات است. اى خدا اگر شما به او التماس سکوت, 'مراقبت برای ما بود به اندازه کافی به درک کوچک فراموش نکنید که تو گنجشک.'"

آمازون پیام بوده است فوری است که آنها در اولویت این موضوع و قرار دادن تلاش های گسترده به انبار ایمنی. من در واقع معتقدم که این: من شنیده ام که شرح مفصلی از مردم به من اعتماد از کار شدید و بزرگ سرمایه گذاری است. خوب برای ایشان و اعطای اجازه دهید به که شما لازم نیست به نوبه خود یک کش روی یک سکه.

اما به اعتقاد من کارگر شهادت بیش از حد. و در پایان روز این مشکل بزرگ نیست جزئیات Covid-19 پاسخ. آن است که آمازون رفتار انسان در انبارها به عنوان قابل تعویض واحد از انتخاب و بسته بالقوه است.

نیکلسون بیکر معجزه آسا "نیم اشکوب" است که در میان بزرگ نان تست, رمان در ادبیات ما. خود راوی دستور خوانندگان به برش نان تست مورب به جای مستقیم در سراسر از آنجا که "گوشه ای از یک triangularly برش برش به شما یک ایده آل برای اولین بار نیش می زنند."

اگر شما به اشتباه برش نان تست خود را rectangularly "شما تا به حال به زاویه شکل را به دهان خود را به عنوان شما زاویه میز بزرگ از طریق یک سالن ورودی."

قبل از ویروس من درمان کتاب-خرید به عنوان یک شراب جمع آوری ممکن است فکر می کنم از خود clarets – به گذاشته شود; من می خواهم ببینید که آیا هر دو آنها و من در سن هست یا نه, آنچه در این بررسی گفت: ده تا بیست سال پس از آنها تخمیر. در حال حاضر از آن زمان به رها کردن که شتو Margaux و کشیدن اسلحه از اوت از قفسه.

زمانی که من شروع به خواندن این دایره هر چند (فراتر از یک هفته پس از آن منتشر شد) چیزی که ناشی از یک احساس خفیف حالت تهوع در من به عنوان خوانده شده بود که راه های که در آن است که رمان تصویر یک ur-tech شرکت (یک نوع ترکیب Facebook و Google) در حال حاضر احساس مورخ. آن را به جای یک احساس آشنا بیم است که به عمیق تر گریزی به عنوان خوانده شده یک حس است که من در حال حاضر می دانم که چگونه glib سطحی و استثماری است که جهانی است و لازم نیست و یا می خواهید به یادآوری شود که. و یک حس است که این قطعا نه آنچه که من به داستان ،

شروع کردم به صحبت کردن در مورد تپهاولا چرا که همانطور که اشاره کردم این موضوع لحن به ذهن می آید زمانی که من در مورد خواسته autofiction که من به تازگی دوباره ("خیره شدن به صفحه خالی قبل از / باز کردن پنجره کثیف / اجازه خورشید روشن...") اما همچنین نشان می دهد که چگونه آن را خیلی معمولی و unapologetically آیا چیزی در جهان معاصر, ادبیات, است, تلاش برای به دست آوردن سر خود را در اطراف و حتی در حال حاضر. در سن زمانی که هنرمندان پیشرو روشنفکران افرادی که قرار بود در خط مقدم آوانگارد فکر و experimentalism هر جهنم که ممکن است این روزها (نشستن در یک اتاق بزرگ و نگه داشتن چشم در تماس با مردم است ؟ عدم استفاده کامل متوقف می شود? مصرف مواد مخدر?), در حال تقاضاهای مصرانه در مورد تعاریف بین داستان autofiction و در واقع این تپه موفق به محو کردن خطوط به طور کامل بین واقعیت و داستان و برای انجام این کار در یک راه ثابت کرد که واقعا هیجان انگیز بدون نیاز به بحث های بی پایان بیش از آنچه در آن واقع بود.


و در اینجا در هفته کتاب در Vox:

مثل همیشه شما می توانید نگه دارید تا با تمام کتاب های ما پوشش با مراجعه به vox.com/books. خواندن مبارک!


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن