Coronavirus همه گیر دزد بسیاری از زنان کارگر مهاجر

جکی Botts کال مسائلمنتشر شده 7:07 PM EDT 22 مه سال 2020اوایل برآوردها نشان می دهد که این بیماری همه گیر کورونا

توسط NEWSOULS در 3 خرداد 1399

اوایل برآوردها نشان می دهد که این بیماری همه گیر کوروناویروس به سرقت رفته از مشاغل غیر شهروند کارگران — از جمله مهاجران که کارت سبز ویزای کار و یا در حال ثبت نشده در کالیفرنیا در نرخ بالاتر از شهروندان است. و زنان رنج می برد بیشتر از دست دادن شغل بیش از مردان است.

اما کالیفرنیا که در آن تقاطع زنانی که نمی, شهروندان که تجربه مخرب ترین و زیان کار بر اساس یک مطالعه منتشر شده در چهارشنبه UC Merced جامعه و نیروی کار مرکز محققان.

بین Feb. 15 و 18 آوریل نزدیک به یک در سه غیر شهروند زنان کارگر شغل خود را از دست مطالعه تخمین می زند.

تمام گفته یکی در چهار غیر شهروند کارگران در کالیفرنیا از مشاغل از دست رفته در طول همه گیر و یا برآورد 688,000 کارگران است. محققان تخمین می زنند که حدود 42 درصد از کسانی که ثبت نشده.

از دست دادن شغل به عنوان کاهش برچسبها

در حالی که آن را هنوز هم در اوایل روز برای تحقیق در مورد این بیماری همه گیر تاثیر UC Merced مطالعه فراهم می کند علامت اولیه از یکی از راه های که این بیماری همه گیر است گسترده تر کالیفرنیا نابرابری اقتصادی.

همچنین روز پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom منتشر گریم بودجه پیشنهادی که بریده بریده از 14 میلیارد دلار از خدمات اجتماعی برنامه به تعادل است پیش بینی کرد $54 میلیارد کسری مگر اینکه دولت فدرال وثیقه خارج متحده است.

آشکارا از دست رفته از Newsom پیش نویس بودجه خود در ژانویه پیشنهاد به گسترش دولت بیمه درمانی برای افراد کم درآمد به مستند نشده سالمندان است. نیز غایب بودند قصد دارد به گسترش مزایای بیکاری یا دولت به درآمد مالیاتی و اعتباری به کارگران ثبت نشده راه حل حمایت مهاجر طرفداران.

"به نظر من کل این بیماری همه گیر است که یک بحران انسانی چون ما چنین فقدان یک تور ایمنی برای شهروندان وجود دارد و تقریبا هیچ شبکه ایمنی برای ثبت نشده مردمی" گفت: اصلی نویسنده ادوارد Orozco Flores, یک استاد جامعه شناسی.

بیشتر: Coronavirus پرسش و پاسخ: همه چیز شما نیاز به دانستن

بیشتر خواهد COVID-19 تست به خطر اندازد من کارت سبز? سوالات متداول برای ساکنان مستند نشده

نمونه کوچک اندازه سیگنال هشدارهای

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل اداره آمار ایالات متحده در حال حاضر جمعیت نظرسنجی که مصاحبه 60,000 خانواده در هر ماه. برآورد می آیند با مهم هشدارهای: نمونه اندازه برای کالیفرنیا کوچک هستند و آن را دشوار است به منظور جلب نتیجه گیری قطعی در مورد زیر گروه مانند زنان و مهاجران است.

سازمان های دولتی مانند کالیفرنیا توسعه اشتغال بخش به طور معمول ترکیب چندین ماه از بررسی نتایج با دیگر منابع داده ها را با دقت بیشتری برآورد نرخ بیکاری.

فلورس گفت که دولت نرخ از دست دادن شغل در میان غیر شهروندان و زنان از نزدیک آینه در سراسر کشور, الگوهای, اضافه وزن يافته در کالیفرنیا است.

یک shecession'

بر خلاف رکود بزرگ بود که گاهی با نام مستعار یک "mancession" از آنجا که این زمین به توقف مردسالار تولید و ساخت صنایع این رکود زدم زن تحت سلطه خدمات و مهمان نوازی صنایع گفت: Jesse Rothstein, استاد سیاست عمومی در دانشگاه برکلی است. برای مثال 57 درصد از کارگران در هتل و اسکان صنعت هستند در حالی که 54 درصد مهاجران هستند.

اما آسیب فراتر از آن به کودکان و پدر و مادر مسن که آنها مراقبت از Flores گفت.

"مطالعات نشان می دهد که زنان مشارکت بیشتر نسبت به خانوار کارگری نسبت به مردان از نظر ارائه اقتصادی و اجتماعی برای حمایت از اعضای خانواده" فلورس گفت. "من می توانم تصور کنید که چگونه بسیاری از کودکان گرسنه هستند."

بدون ایمنی خالص سقوط آزاد

بیش از دو میلیون تن از مهاجران مستند نشده در کالیفرنیا زندگی می کنند و از آنها می شود و حدود 10 درصد از نیروی کار است. اما آنها نمی واجد شرایط برای بسیاری از دولت های ایالتی و فدرال امداد مانند مزایای بیکاری CalWORKS کمک های مالی برای خانواده های کم درآمد با کودکان و یا مواد غذایی.

خانواده که شامل کارگران ثبت نشده که فایل مالیات دریافت نمی $1,200 محرک چک که کنگره مجاز در مارس آن همه گیر امداد بسته, حتی اگر برخی از اعضای خانواده از جمله کودکان در حال شهروندان است.

این خانواده ها نیز مستثنی از این ادعا بازپرداخت مالیات برای دستمزد پایین کارگران هر چند انتظار دولت لایحه تمدید کالیفرنیا به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد است که می تواند در مجموع هزار دلار به کارگران ثبت نشده که پرداخت مالیات است. مهاجر طرفداران یک نبرد دشوار اما در متقاعد کردن قانونگذاران کالیفرنیا برای پیدا کردن مورد نیاز $117 میلیون به $167 میلیون به عنوان آنها مجبور به ایجاد مشقت بار کاهش به شبکه امنیت برنامه ها در یک زمان بی سابقه ای نیاز دارید.

تقاضای بالا برای کمک دولت

کالیفرنیا رفته دورتر از بسیاری از کشورهای دیگر به منظور کمک به مستند نشده خانواده. دولت ارائه شده است یک بار مواد غذایی تمبر مزایای به ارزش تا $365 برای خانواده هایی که کودکان واجد شرایط به صورت رایگان و یا با کاهش قیمت وعده های غذایی در مدارس خود را بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت.

در اواسط ماه آوریل Newsom اعلام $75 میلیون صندوق به ارائه 150,000 نهفته کارگران ثبت نشده یک بار 500 دلار پرداخت, برای, تا 1000 $به ازای هر خانوار در اول بیا اول خدمت اساس.

"این دولت است که مراحل را تا همیشه برای حمایت از کسانی که نیازمند صرف نظر از وضعیت" Newsom گفت. به نام او به صندوق "یک شروع خوب", هر چند او اذعان کرد این کافی نیست.

که روشن شد در روز دوشنبه زمانی که ثبت نام دوره برای امداد رسانی کمک برای مهاجران افتتاح شد. سیل تماس های تلفنی سقوط خطوط تلفن از سازمان های غیر انتفاعی fielding برنامه های کاربردی. ائتلاف برای انسانی حقوق مهاجران در لس آنجلس گفت: آن را دریافت بیش از 1 میلیون تماس روز اول.

این مقاله بخشی از کالیفرنیا تقسیم همکاری میان اتاق های خبر بررسی درآمد و نابرابری اقتصادی و بقا در کالیفرنیا است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن