چرا رئیس جمهور بعدی باید ایجاد وزارت آب و هوا

آن شده است یک ماه بزرگ برای آب و هوا ایده های سیاست در آمریکا با سراسیمگی از برنامه بیرون پر از صدها نفر از تو

توسط NEWSOULS در 31 تیر 1399

آن شده است یک ماه بزرگ برای آب و هوا ایده های سیاست در آمریکا با سراسیمگی از برنامه بیرون پر از صدها نفر از توصیه های سیاست. این presumptive ریاست جمهوری نامزد جو بایدن کمپین کارگروه آب و هوا را تغییر دهید, برای مثال, منتشر شد, طرح های جدید در جولای 14 برای کاهش سوخت های فسیلی استفاده, با هدف ایجاد یک ملی استاندارد انرژی پاک و اصلاح آب و هوا بی عدالتی.

پیش از آن در ماه جولای این کمپین همچنین تشکیل یک فضای تعامل شورای مشورتی به بسیج بیشتر مردم در مبارزه با تغییر آب و هوا و نژادپرستی نظاممند. و در اواخر ماه ژوئن به انتخاب کمیته مجلس نمایندگان در استقلال انرژی و گرم شدن کره زمین را از یک 500-plus-صفحه: بحران آب و برنامه عمل.

اما تا کنون هیچ یک از این برنامه ها شامل یک کلید عمل است که تقویت دولت توانایی خود را به این سیاست یک واقعیت: ایجاد یک جدید کابینه در سطح وزارت آب و هوا.

به این طرح جدید مبارزه با, شانس, کمیته ها و شوراها باید تشخیص دهد که قوه مجریه این است که هنوز به درستی تراز وسط قرار دارد برای پاسخ به تغییرات آب و هوا یک مشکل پیچیده از بی بدیل اندازه و مدت.

ایده اجرایی سطح بالا بدن متمرکز در آب و هوا است نه رادیکال. کشورها در سراسر جهان — از اتریش به استرالیا و پاکستان به پرتغال— ایجاد اختصاصی ادارات و یا وزارتخانه ها به طور خاص برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی تهدید.

ایجاد کابینه جدید در بخش های ما نیست که غیر معمول یا نه. در واقع بیش از نیمی از دولت 15 فعال بخش تشکیل شده اند فقط در گذشته از 75 سال چهار در طول عمر من است. اما در این میان اجرایی در سطح ادارات و در همه صدها نفر از سازمان های فدرال و نه یک ماموریت تنها اختصاص داده شده به بحران آب و هوا. وجود ندارد و حتی یکی با کلمه "آب و هوا" در نام آن است.

برای دیدار با خطر تغییر آب و هوا یکی از اولین اقدامات بعدی دولت و 177th کنگره باید برای ایجاد این بخش از آب و هوا. ماموریت خود را خواهد بود به کاهش تغییرات آب و هوایی جهانی امریکا کاهش آسیب پذیری به اثرات آب و هوا, ساخت تابآوری به اثرات است که رخ می دهد و تقویت ملت ما زیرساخت با جعل و پایدار و پر رونق و فقط اقتصاد است.

در اینجا سه دلیل که چرا ما نیاز به این خبرگزاری چگونه به آن را انجام دهد و به همین دلیل در حال حاضر زمان برای شروع به ساخت یک:

تغییر آب و هوا بسیار مهم امنیت ملی که چالش را حل و فصل نمی شود بیش از این دوره از یک دولت. در یک گزارش منتشر شده در اوایل سال جاری حزبی غیر انتفاعی و مرکز آب و هوا و امنیتی شناسایی چندین راه اصلی که در آن تغییرات آب و هوایی قرار می دهد و امنیت ملی در خطر است. این خدمات عبارتند از: اجتماعی و بی ثباتی سیاسی به دلیل خشکسالی و تنش آبی خسارت به پایگاه های نظامی و زیرساخت از افزایش دریاها و افزایش سیل و اثرات مضر بر نیروی آمادگی و سلامت ناشی مکرر امواج گرما و آتش سوزی.

اما شاید بزرگترین خطر برای امنیت ملی است این واقعیت است که تغییر آب و هوا ما را تهدید می کند, سلامت, عدالت اجتماعی و اقتصاد ضعیف این کشور انعطاف پذیری است. فعلی و آینده آب و هوا تاثیر قرار داده و ما خیلی, زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی در خطر است. آن را به خوبی زمان گذشته ما دفاع در برابر تهدید است.

هنگامی که ایالات متحده با آن مواجه قبر تهدیدات امنیتی در گذشته ما افزایش یافت و به کسانی که چالش های سازماندهی مجدد قوه مجریه. به عنوان مثال پس از جنگ جهانی دوم امنیت ملی عمل از سال 1947 به تصویب رسید توسط کنگره و امضا شده توسط رئیس جمهور ترومن. قانون تجدید سازمان نظامی و اطلاعاتی شاخه تاسیس شورای امنیت ملی و سازمان اطلاعات مرکزی و ادغام جنگ و نیروی دریایی گروه به چه شد وزارت دفاع است.

پس از حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 وزارت امنیت داخلی تاسیس شد, یکپارچه سازی 22 مختلف سازمان های فدرال و ادارات به یک واحد کابینه بخش. در پیام به کنگره در 18 ژوئن سال 2002 جورج دبلیو بوش رئیس جمهور نوشت: "تاریخ به ما می آموزد که چالش های جدید نیاز به ساختارهای جدید سازمانی. تاریخ نیز به ما می آموزد که بحرانی امنیتی چالش ها نیاز به پاک کردن خطوط از مسئولیت و تلاش یکپارچه از دولت آمریکا."

اگرچه در حال حاضر هیچ یک اداره و یا سازمان متمرکز تنها در تغییر آب و هوا وجود دارد بسیاری از مردم در سراسر دولت فدرال کار و آب و هوا و مسائل مربوط به. در واقع یکی خواهد بود سخت فشرده برای پیدا کردن یک سازمان است که در حال حاضر در حال کار بر روی برخی از عنصر تغییر آب و هوا: از نظارت بر محیط زیست در حال حاضر شرایط برای طرح اثرات آب و هوا از ایجاد نوآورانه راه حل های انرژی به ساختمان آب و هوا-انعطاف پذیر جوامع است.

اما این لژیون از کارمندان دولت که وقف حرفه خود را به مبارزه با تغییرات آب و هوایی در حال تکه تکه و فاقد آن خط روشن از مسئولیت رئیس جمهور بوش به عنوان توضیح داده شده است لازم به آدرس بحرانی چالش های امنیتی. این کارشناسان برجسته می تواند تشکیل زیر یک ماموریت گسترده با پتانسیل برای تولید یکپارچه اقدامات و نتایج به مراتب بیشتر از مجموع disaggregated بخش است.

فقط به عنوان وزارت امنیت داخلی وعده "بی امان مقاومتی" به حملات علیه ایالات متحده یک گروه از آب و هوا می تواند استقرار این همان طرز فکر تضمین ما است که پایه و اساس آن نیاز دارد را در تهدید تغییر آب و هوا به شمار به این ملت و به نسل های آینده است.

در آمریکا و آمریکایی ها در حال حاضر تجربه مکرر گرمای شدید روز افزایش آتش سوزی که منجر به ضعیف کیفیت هوا (که به احتمال زیاد باعث می شود افراد بیشتر مستعد ابتلا به Covid-19) بیشتر از طوفان شدید با بلند مدت مخربی بر بهداشت و دیگر فصول بیماری-حمل پشه و کنه. افزایش سطح دی اکسید کربن به معنی طولانی تر و شدید تر آلرژی فصل و کمتر مغذی محصولات زراعی است. نه به ذکر است این تاثیر در سلامت روان ما.

به عنوان خانه انتخاب کمیته اشاره در آن بحران آب و برنامه عمل "ایالات متحده در حال حاضر فاقد جامع استراتژی ملی برای پاسخ به خطرات بهداشتی و مضرات بحران آب و هوا." طرح خود را برای تماس های کنگره برای تقویت چنین برنامه ریزی قرار دادن مقدار از بار اقدام در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

اما فدرال سازمان بهداشت و درمان توانایی به تمرکز مربوط به آب و هوا بر بهداشت است که در حال حاضر ناکافی است. این است که در بخشی به دلیل رهبری بی اعتنا از تغییر آب و هوا — و در بخشی به دلیل توجه خود را است طبعا در Covid-19 بیماری همه گیر. و 2018 طوفان فصل قبل از آن و Zika قبل از آن و ابولا قبل از آن. در حالی که CDC و دیگر سازمان های سلامت کامل از کارشناسان کار برای کاهش مربوط به آب و هوا, سلامت, تهدید, اولویت های خود را همیشه رانده بعدی جدید بهداشت جهانی بحران — و توسط هر دولت جدید سیاسی هوی و هوس.

یک بخش جدید را نمی توان به طور کامل ایمنی به همان جغرافیای سیاسی بادها که یدک کش در دیگر فدرال سازمان بهداشت و درمان توجه; اما بودجه اختصاص داده شده و روشن زبان در آن ماموریت الزامی اکشن تغییر آب و هوا خواهد موقعیت بهتر آن را در برابر چنین باد. به جای هر دولت جدید تفسیر که آیا کار در آب و هوا می افتد در محدوده یک سازمان ماموریت خواهد بود وجود دارد هیچ سوال که پرداختن به تغییرات آب و هوایی است که در حوزه وزارت آب و هوا.

در حالی که وجود بسیاری از دفاتر یا شعب در سراسر متعدد سازمان های درگیر در کار مربوط به انرژی و یا حمل و نقل این مقطع برش موضوعات با این حال کابینه در سطح رهبری و congressionally تعیین بودجه برای اطمینان از ماموریت های خود را در حال ملاقات بدون در نظر گرفتن که نشسته در کاخ سفید است. به عنوان با آموزش نیروی کار و یا کشاورزی ما باید یک بخش از آب و هوا به طوری که ملت ما همواره روشن فداکاری از منابع آن نیاز به تمرکز بر روی مسائل حیاتی.

این بخش می تواند در مقابله با تهدیدات آب و هوا برای سلامت انسان— همکاری با CDC و دیگر سازمان های سلامت برای تقویت و نه بیشتر مالیاتی ما بخش سلامت و رفع فصلی سوال که آیا ما تغییر آب و هوا یک اولویت یا نه.

گروه فعال زمین اعتصاب نیویورک منجر به یک آب و هوا و عدالت مارس در سانست پارک بروکلین در سپتامبر 27, 2019.
اریک مک گرگور/LightRocket via Getty Images

تغییرات آب و هوایی سلامت ما را تهدید می کند اما آن را تهدید نمی کند آن را به همان اندازه. خاص جوامع در حال نامتناسب در معرض خطر تغییر آب و هوا از جمله کودکان و افراد مسن, افراد مبتلا از قبل موجود شرایط بهداشتی جوامع کم درآمد برخی از گروه های شغلی مردم بومی و جوامع بسیاری از رنگ.

به عنوان ما می بینیم با Covid-19 تبعیض منجر به نامتناسب نرخ بیماری و مرگ و میر از محیط زیست مخاطرات بهداشتی میان ایالات متحده و مردم بومی است.

آب و هوا تغییر نمی کند و فقط باعث تشدید اثرات نژادپرستی آن را نیز ناشی از سفید برتری یک مار خوردن دم خود را. به عنوان هاپ هاپکینز نوشت: انجمن حمایت از باشگاه سیرا: "شما نمی توانید آب و هوا را تغییر دهید بدون قربانی مناطق و شما می توانید نیست که قربانی مناطق بدون یکبار مصرف مردم و شما نمی توانید یکبار مصرف مردم بدون نژادپرستی است."

و مردم رنگ— که به عنوان نویسنده و پادکست میزبان مریم Annaïse Heglar اشاره مواجه اند خود را تهدید وجودی برای صدها سال و تجربه ای بی نظیر ساختمان جنبش های فعال — اغلب به اندازه کافی نیست صندلی را در جدول زمانی که می آید به توسعه یا اجرای سیاست های زیست محیطی.

آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) و وزارت دادگستری (DOJ) کار برای به اجرا درآوردن بهداشت و ایمنی قوانین و تعقیب کیفری ضد آلودگی موارد تلاش بایدن کمپین جدید, عدالت زیست محیطی طرح پیشنهاد برای تقویت. اما حتی ارائه منابع بیشتر به این موجود ساختار دولت نمی خواهد به اندازه کافی برای تضمین معنی مشارکت همه مردم در اقدامات برای پرداختن به تغییرات آب و هوا. ما نیاز به ایجاد ظرفیت اضافی و ایجاد مشاغل بیشتر در, عدالت زیست محیطی زمینه است.

یک راه برای انجام این کار این است که با ایجاد تفرقه در گروه آب و هوا است که در علاوه بر این به کمک سازمان حفاظت محیط زیست و DOJ تعقیب متخلفان از محیط زیست و حمایت از کار و اولویت بندی آن جوامع ساخته شده بیشتر در معرض تغییرات آب و هوایی و اطمینان متنوع صدای بخشی از راه حل آب و هوا.

با آوردن بیشتر مردم با جنبش اجتماعی-ساختمان تجربه و صدای جدید از جوامع اغلب بی سابقه ما می تواند انجام خیلی بیشتر و سریع تر است. این مهم است زیرا جهان دارای یک مقدار زیادی از زمان از دست رفته را از نظر مبارزه با تغییر آب و هوا و سیستمیک بی عدالتی. موضوعات این دو وجودی تهدیدات پیچیده و غم انگیز در هم آمیخته; موثرترین راه برای باز کردن هر دو آنها را برای حل آنها را با هم.

یک بخش از آب و هوا نیست و فقط کار برای مردم به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار, اما ساخته شده از افرادی با تخصص بسیاری در عدالت اجتماعی و دانش خود را در جوامع نیازهای منحصر به فرد و نقاط قوت را ما خود را بهترین شانس اجرای خلاق و ماندگار و تنها راه حل برای تغییر آب و هوا.

ایالات متحده مواجه شده است و بحران در گذشته که ما امروز انجام خواهد شد دوباره. ما اصلا نیاز به نگاه بسیار دور برگشت در تاریخ برای نمونه از چگونه موثر فدرال تجدید ساختار می تواند وسیله ای برای دیدار با این چالش. سعی کنید با خواندن این خطوط از سال 2002 پیشنهاد ایجاد وزارت امنیت داخلی با کلمات "تغییر آب و هوا" تعویض به ببینید که چگونه به راحتی یک پیشنهاد مشابه می تواند برای ایجاد یک وزارت آب و هوا:

امروز هیچ سازمان دولتی است و تغییر آب و هوا به عنوان ماموریت اصلی خود را. در واقع مسئولیت برای تغییر آب و هوا پراکنده در میان بیش از 100 مختلف سازمان های دولتی. امریکا نیاز به یک واحد یکپارچه آب و هوا تغییر ساختار است که بهبود حفاظت در برابر تهدیدات امروز و به اندازه کافی انعطاف پذیر برای کمک به پاسخگویی به تهدیدات ناشناخته از آینده است.

ایجاد داربست برای یک بخش در حال حاضر می تواند یک سیگنال روشن به کشور ما را جوانان و به جوامع بیشتر در معرض خطر است که آنها نمی باید در کل بار از پرداختن به تغییرات آب و هوا خود را. و این امر می تواند یک سیگنال روشن به بقیه جهان است که ایالات متحده در نهایت آماده است به یک رهبر در میان جامعه جهانی مبارزه با تغییر آب و هوا.

ما باید ضرورت این بحران به رانندگی ما تقدم ما را هدایت طرح برای ساخت آن و کارشناسان برای متحد کردن آن— همه چیز ما نیاز به ایجاد یک پاسخ متناسب به اندازه این کار بزرگ است.

آلیسون Crimmins است آب و هوا دانشمند در واشنگتن, DC که تحقیقات بر روی اثرات تغییر آب و هوا بر سلامت انسان. دیدگاه های مطرح شده در اینجا خود او و نه نشان دهنده آن از کارفرما.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن