آمریکا در نقطه شکستن

در اوایل سال تهمت دوران من اغلب خواسته اگر سیاست آمریکا بوده است این بد قبل از. من همیشه گفت: همین. از آن شده

توسط NEWSOULS در 12 خرداد 1399

در اوایل سال تهمت دوران من اغلب خواسته اگر سیاست آمریکا بوده است این بد قبل از. من همیشه گفت: همین. از آن شده است بسیار بدتر است. فکر می کنم از 1960s. جان اف کندی جونیور و مالکوم ایکس ترور شد ظرف دو سال از یکدیگر است. مارتین لوتر کینگ جونیور و رابرت اف کندی به قتل رسیدند ظرف دو ماه از هر یک از دیگر. شورش تنظیم شهرستانها ور. داخلی تروریست ها منفجر بمب در سراسر کشور است. آزادی سواران بودند مورد ضرب و شتم و کشته شدند. افسر پلیس سفید تبدیل سگ و شیلنگ در کودکان است. ویتنام پیش نویس مجبور ملت جوان به جنگ. حزب دموکرات را در سال 1968 کنوانسیون سقوط در خشونت است. امریکا بود در آینده از هم جدا با اختلاف در اندازه گیری گلوله و خون.

اما یک چیز وجود دارد 1960s بود که ما امروز نمی: یک نظام سیاسی طراحی شده برای جذب درگیری و پیدا کردن توافق و یا حداقل ثبات است. من به دنبال خفه سن در غربت. آرام که شد اغلب خریداری شده در وحشتناک اخلاقی هزینه به عنوان در اتحادیه Dixiecrats و جدید مقابله دموکرات که تایید تفکیک برای دهه پس از دهه. اما ما بخش نیست آهنگ احزاب ما و به طوری که آنها گنگ و مبهم در سیاست است. آنچه که ما نظام سیاسی نمی تواند حل آن سرکوب شده است. آنچه در آن می تواند دیگر سرکوب آن به دنبال حل کند. زمانی که حقوق مدنی, تصویب قانون, آن را با جمهوری خواه رای حتی آن را به عنوان امضا شده توسط حزب دموکرات. تصور کنید که قانون چنین نتیجه عبور بدون حزبی valence امروز.

رئیس جمهور لیندون جانسون دست به قلم کشیش مارتین لوتر کینگ پس از امضای تاریخی حقوق مدنی قانون در شرق کاخ سفید جولای 2, 1964.
خبرگزاری گتی ایماژ

سازش از آن دوران کشور را نجات داد, اما آنها به پایان رسید که نظام سیاسی. حقوق مدنی قانون تنظیم کردن واقعیت از احزاب است. ریچارد نیکسون weaponized خشم پیشینیان خود را تا به حال به دنبال آرام. احزاب به آرامی بازسازی: حزب دموکرات شد و حزب لیبرال آن ائتلاف نژادی و مذهبی متنوع قدرت خود را در مراکز شهری است. حزب جمهوری خواه شد حزب محافظه کاران آن ائتلاف سفید و مسیحی قدرت خود را در مراکز روستایی و exurban.

این داستان سیاسی آمریکا قطبش. برای یک بار در قرن 20 ما ائتلاف های سیاسی نیست اکو اجتماعی ما بخش احزاب ما مخلوط شد به اندازه کافی برای دیدن کمی سود در تشدید تناقضات و بنابراین سیستم سیاسی اغلب آرام ما در تضاد است. آن را ناقص و اغلب به ناحق اما امریکا با هم برگزار شد که از آن می توانست به راحتی از هم جدا.

امروز ما ائتلاف های سیاسی هستند و اجتماعی ما بخش و که همه چیز را تغییر میدهد. هنگامی که وجود دارد یک شکاف در درون یک حزب انگیزه ای است که به آن پل یا آن را نادیده بگیرد و برای حفظ انسجام و حفظ سستی رای دهندگان. زمانی که شکاف بین احزاب انگیزه ای برای تشدید, برای تیز کردن تفاوت و بسیج هواداران است. تکنولوژیکی و مالی understructure از سیاست و رسانه ها تبدیل شده در راه است که تقویت قطبش از احزاب به عنوان شبانه خبری و روزنامه ها به راه به لرزش سیستم عصبی از توییتر identitarian مشوقهای Facebook به فریاد در کابل خبر داد.

این موسسات در حلقه بازخورد با یکدیگر و چه تغذیه عقب و جلو رشد بلندتر و بلندتر است تعارض برخورد و خشم. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که سیستم احضار به انسان, فرم رسانه های اجتماعی دانشمند و کابل اخبار مورد علاقه که سوار حلقه بازخورد از خشم به کاخ سفید. او درک ما بخش بهتر از ما بود و است که دیده می شود در عصر ما به عنوان یک شکل سیاسی نابغه است.

اما چه چیزی باعث تهمت موفق است که چه چیزی باعث می شود او خطرناک است: او می داند که تنها یک چیز می داند و آن را بیش از حد خوب است. همه او می توانید ببینید که بخش; او می داند که اختلاف; همه او می تواند انجام دهید این است که تشدید می شود. او King Midas از نزاع تبدیل کشور او منجر به چیزی که او معتقد است که ما چیزی از خود او است.

رئیس جمهور منتخب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به گام از ما کنگره را برای خود مراسم در تاریخ 20 ژانویه 2017.
مندل NganAFP via Getty Images

هنگامی که ما انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ما انتخاب سیاسی عمدا ایجاد حریق. تنها تسلی ریاست جمهوری خود در سال های اولیه آن این بود که کمی جای تعجب خشک آتش زنه. اقتصاد hummed همراه به ظاهر تزلزل ناپذیر. ما رو چند خارجی در بحران. داخلی بخش های باقی مانده عمدتا دیجیتال. این است که به اخراج واقعی حوادث و یا بهانه ای بی رحمانه سیاست — از فرزندان پرتاب به قفس به سموم ریخته به جریان به کشنده سوء مدیریت از طوفان ماریا — اما می توانست بدتر است.

Playacting جنگ داخلی در توییتر به عنوان رئیس جمهور اغلب انجام شد هرگز این سناریو کابوس. این سناریو کابوس اجتماعی بود شکستگی و خشونت آمیز بحران از دهه 1960 لایه بالای سیاسی و رسانه ای سیستم از سال 2020; آزمون ریاست جمهوری رهبری که در تعریف ادوار گذشته خواستار این رهبر در این دوران است. ما وجود ندارد, و سپس همه ناگهانی ما بودند.

ما هستند.

همه گیر شود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نامنظم و feckless پاسخ مانده است بیش از 100 ، 000 آمریکایی مرده — بیش از دو بار به عنوان بسیاری از زندگی که ما از دست رفته در جنگ ویتنام و این تعداد همچنان رو به افزایش. اقتصاد در حال سقوط آزاد است. تار و پود جامعه قطع شده است فرهنگ ما این است که در جنگ بیش از ماسک و مستندات و دولت فدرال موفق به نمودار یک مسیر به یک آینده امن. ما یک ملت قطع درد برای عادی ما از دست رفته و مطمئن از آینده مواجه هستیم.

پس از آن آمد lynchings یکی پس از دیگری: Ahmaud Arbery شکار توسط افراد مسلح بر یک کامیون. جورج فلوید دوخته به زمین توسط یک فرد مسلح عامل این دولت در حال مرگ به آرامی و publicly. Breonna تیلور در داغستان ، و در حال حاضر اعتراضات و شورش. وجود خون در خیابان, ماشین درو از طریق جمعیت و ساختمان در آتش سوزی, بدن, به, پلیس معمولی شلیک به مردم بسیار آنها سوگند یاد کرد برای محافظت از. و همه ما به دام افتاده در خانه, دیدن چیزهایی که ما نمی تواند unsee مجبور به حساب این کشور همواره به دنبال تاخیر. "وجود دارد بیش از حد بسیاری از چیزهایی که ما نمی خواهید به دانستن در مورد خودمان" جیمز بالدوین نوشت. اما در عصر گوشی های هوشمند و دوربین های دیجیتال و فیلم ها ویروسی دانش مجبور است بر ما. ما می بینیم که ما واقعا هستند و ما می بینیم که رهبران ما واقعا هستند.

"هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود," مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در یک گفتوگوی تلفنی اسماعیل هنیه خیلی مشتاق برای خشونت توییتر پنهان آن را از اکثر کاربران است. به عنوان او اغلب می کند مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده تلویحی از لحظه متن: خط جدید است. آن است که از سال 1967 زمانی که میامی رئیس پلیس والتر Headley هشدار سیاه جوامع که آن را تعریف رویکرد خود را به جلو رفتن. جورج والاس به segregationist Dixiecrat تکرار آن در سال 1968 به ریاست جمهوری.

دهه 1960 در اینجا دوباره. ما در معرض خطر ابتلا به آینده از هم جدا. اما این است که یک نظام سیاسی کمتر تمرین در برگزاری ما هم کمتر قادر به پیدا کردن آرامش در میان طوفان است. ما بخش تعریف ما احزاب و نهادهای تحت فشار کرک; کنگره نمی تواند حل و فصل اختلافات کوچک می گویند هیچ چیز از اساسی شکستگی. و رئیس جمهور ما این است که به سادگی مشتاق برای طوفان آمده است. او نمی داند که چگونه به مبارزه با یک ویروس اما او می داند که چگونه به مبارزه با هموطنان خود.

"جمعیت بزرگ حرفه ای سازمان یافته اما هیچ کس نزدیک به نقض حصار" او توییتی در روز شنبه. "اگر آنها به حال آنها می شده اند و با استقبال ترین سگ باطل و شوم ترین سلاح های من تا کنون دیده اند. این زمانی است که مردم می شده اند و واقعا به شدت صدمه دیده است حداقل."

اما جای نگرانی نیست تهمت ادامه داد. "من در داخل, تماشای هر حرکت و نمی توانست احساس امن تر." شاید او احساس امن زندگی می کنند-به tweeting از داخل کاخ ریاست جمهوری, اما بقیه از ما نیست. ما نیست.

ابرها ممکن است در عین حال ، چند آمریکایی ها می خواهند خشونت است. و ما هنوز هم به اعتقاد من بهتر کشور از رهبر ما فکر می کند ما هستند. کانال های کابل و توییتر خوردها پالس با خشونت اما بدون خشونت باقی می ماند داستان واقعی — آنها اکثریت, اکثریت قریب به اتفاق, خطر بدن خود را برای عدالت فراگیر کردن شیشه های شکسته جذب از ضربات باطوم و استنشاق گاز اشک آور به سادگی به عنوان یک عمل کردند. آنها را آمریکا ،

اما من خواهد بود اگر من دروغ گفت من می ترسم. آن را نمی خواهد را بیشتر به واقعا تنظیم این کشور شعله ور. آن است که نه تنها خبری که تبدیل شده کابوس در ماه های اخیر. این است که ما واقعیت است. ما خسته می ترسم قهر صدمه عدم اعتماد و تقسیم است و هر سال یک انتخابات. کیندلینگ است در همه جا. این کشور در آستانه جنگ و از آن به شدت نیاز دارد که رهبری آن را ندارد که یک رئیس جمهور است که واقعا می خواهد صلح است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن