چرا دموکرات ها نباید فرض کنیم که بد اقتصاد را غرق تهمت

عقل متعارف است که بد اقتصاد لطمه می زند, رییس جمهور وقت. به همین دلیل اکثر مردم فرض کنیم یک بیماری همه گیر ناش

توسط NEWSOULS در 20 خرداد 1399

عقل متعارف است که بد اقتصاد لطمه می زند, رییس جمهور وقت. به همین دلیل اکثر مردم فرض کنیم یک بیماری همه گیر ناشی از رکود اقتصادی کمک خواهد کرد که جو بایدن در سال 2020 انتخابات.

اما نوعی از فروپاشی اقتصادی ما در حال حاضر شاهد هستیم بسیار متفاوت است از آنچه که ما دیده ایم در دوره های قبلی کاهش, مانند رکود بزرگ و یا حتی رکود بزرگ که هر دو درگیر تدریجی بهبود.

در این مورد در دراز مدت آسیب خواهد شد بسیار زیاد و از آن خواهد شد به احتمال زیاد سال قبل از ما به طور کامل بهبود می یابند اما به عنوان اقتصاد شروع به باز دوباره در ماه های تابستان ما ممکن است سریع افزایش رشد اقتصادی و اشتغال شماره. از لحاظ تاریخی ما هنوز هم می تواند در شکل وحشتناک — اما واکنش سریع می تواند ایجاد نسبتا خوش بینانه روایت برای مغلوب ساختن پیشی جستن ،

این استدلال جیسون فورمن که در خدمت به عنوان یک اقتصاددان در دولت اوباما است و در حال حاضر استاد دانشگاه هاروارد است و به واقع هر کسی که می خواهد گوش دادن. به عنوان سیاسی گزارش دو هفته پیش فورمن شده است و صدایی زنگ به دموکرات ها در پشت صحنه و بسیاری از آنها به طور فزاینده ای نگران است.

من به صحبت کرد کتل فالز از طریق تلفن در مورد اینکه چرا او فکر می کند "ما در مورد برای دیدن بهترین های اقتصادی ما دیده ایم در تاریخ این کشور" آنچه که در واقع به معنی از نظر سلامت کلی اقتصاد و آنچه که او فکر می کند دموکرات ها باید برای مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن را روایت در نوامبر است.

آرامی ویرایش متن گفتگو به شرح زیر است.

Sean Illing

بسیاری از دموکرات ها که صحبت کردم به طی چند ماه گذشته فکر می کنم وضعیت اقتصادی با آن مواجه هستیم این است که یک فاجعه سیاسی برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. شما بنابراین مطمئن شوید که — چرا ؟

جیسون فورمن

من نه سیاسی پیش بینی است, بنابراین من مطمئن هستم که از هر چیز سیاسی است. اما من در تلاش برای هشدار دادن به مردم در سمت دموکراتیک است که آنها باید به فکر کردن در مورد بیش از فقط خام اعداد.

بیایید می گویند ما باید یک نرخ بیکاری از 12 درصد در روز انتخابات — که بدیهی است که بد است. اما اگر نرخ بیکاری بسیار به تازگی در 20 درصد آن کاهش یافته است به سرعت به 12 درصد است که بسیار متفاوت از وضعیت اگر کشور شده است به طور پیوسته تماشای بیکاری رشد به 12 درصد بیش از یک دوره طولانی از زمان. هر دو این موارد اقتصادی بلایای اما سناریوی اول این است که بسیار متفاوت از لحاظ سیاسی به دلیل آن معنی است که ما تا به حال یک چهارم از رشد سریع.

Sean Illing

به عبارت دیگر آنچه شما می گویید این است که ما نمی خواهد رفتن از زمین شناسی به وضعیت بسیار خوب است اما ما به راحتی می تواند از وضعیت زمین شناسی به یک صرفا وضعیت بد و که به تهمت تیم قابل قبول داستان در مورد چگونه ما در حال تندرست اقتصادی?

جیسون فورمن

بله دقیقا. منظورم این است که همیشه وجود دارد یک راه برای چرخش اعداد اما اگر این مورد است که در چهار ماه منتهی به انتخابات ایجاد شغل اعداد 1, 2, 3, 4 میلیون شغل در ماه — و وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول از آن — است که به آنها خوش بینانه روایت به فشار. آنها خواهند گفت: "ما بازگشایی این کشور و این کار ما را طرح اقتصادی در حال کار است. ما وجود دارد در عین حال ما باید بیشتر به رفتن اما نگاهی به نتایج تا کنون."

این استدلال دموکرات باید انتظار شنیدن در هر صورت. و شاید آنها سقوط تخت در افرادی که هنوز درد و رنج در اقتصاد — من می توانم صحبت می کنند به آن است. اما من گمان می کنم بسیاری از مردم می خواهم یک حس خوش بینی و اعتقاد به این که ما تبدیل به یک گوشه از لحاظ اقتصادی پس از رای دهندگان می تواند گرسنه برای این نوع از روایت است.

Sean Illing

که همه برای تلفن های موبایل به اندازه کافی قابل قبول. چرا نبود این امکان بیشتر آشکار به مردم چند ماه پیش ؟ آیا مردم فقط فکر می کنم یک V-شکل بازیابی نیست به احتمال زیاد چون ما نمی خواهد بود قادر به باز کردن این کشور به عقب ؟

جیسون فورمن

من صحبت کردن در مورد این پس از مارس. آن فقط برداشت کردم بیشتر به طور گسترده ای. به نظر من راه این نیست که ما باید کامل V-شکل بازیابی. آنچه من میگویم این است که وجود خواهد داشت دو بخش به بهبود است. یک بخش این است furloughed کارگران گرفتن به نام بازگشت به شغل و کسب و کار است که تا به حال چراغ ها خاموش می شود چراغ های عقب. که بسیار سریع است و به نظر می رسد V-شکل گرفته است.

اما من هنوز هم فکر می کنم میلیون ها نفر از furloughed کارگران نمی توان به نام بازگشت به شغل خود. بسیاری از مردم شده اند اخراج آشکار و نه furloughed. و بنابراین من فکر می کنم آن را سال اقتصاد را به جایی که بود برای شروع با. این درست است که آسان بخشی از بهبودی است و به احتمال زیاد به رخ می دهد در شش ماه آینده. و قسمت سخت بازیابی است که به احتمال زیاد برای چند سال.

Sean Illing

می تواند به شما توضیح دهد که چرا سقوط اقتصادی (و بازیابی) ما در حال حاضر شاهد هستیم بسیار متفاوت است از آنچه که ما در رکود بزرگ و یا حتی رکود بزرگ?

جیسون فورمن

آن را در زمان یک سال و نیم برای نرخ بیکاری به افزایش به 10 درصد در رکود اقتصادی ، و پس از آن وجود دارد و آن کاهش یافت و کمتر از یک درصد در سال است.

در این سناریو ممکن است ما در حال صحبت کردن در مورد امروز نرخ بیکاری و رسیدن به اوج ارزش حدود 20 درصد است. [یادداشت نویسنده: این آخرین شغل گزارش منتشر شد در مدت کوتاهی پس از فورمن و با من صحبت کرد و نشان داد نرخ بیکاری در واقع انداختن به 13.3 درصد به مراتب بهتر از اکثر کارشناسان پیش بینی.] اما پس از آن من فکر می کنم آن را بسیار به احتمال زیاد است که شما را حداقل در ابتدا بسیار سریع تر کاهش نسبت به ما در رکود بزرگ.

و دلیلش این است که آنچه که ما شاهد در حال حاضر تا حدودی طبیعی فاجعه و آن را تا حدودی شبیه به یک بحران مالی است. و با یک فاجعه طبیعی مردم نمی توانند به کار به دلیل طوفان اما هنگامی که طوفان رفته است, همه آنها به بازگشت به کار. در اینجا آن را نمی خواهد همه آنها بازگشت به کار آن خواهیم بود شاید نیمی از رفتن به کار. اما نیمی از 30 میلیون 15 میلیون و 15 میلیون نفر از مردم رفتن به کار به سرعت خواهد شد نگاه بسیار خوب و بسیار مثبت برای بسیاری از مردم است.

Sean Illing

شما فکر اولیه ارتجاعی می تواند آنقدر شدید است که ما به طور بالقوه دیدن بهترین های کوتاه مدت اقتصادی در تاریخ ؟

جیسون فورمن

یکی از بالاترین مشخصات شماره های ما هر ماه خالص تعدادی از مشاغل جدید که اضافه شده به اقتصاد است. ما شده ایم جمع آوری این اطلاعات از سال 1939. بهترین شغل تعداد ما تا به حال در سال 1983 زمانی که وجود دارد برخی از ماه با 1.1 میلیون شغل ایجاد شده است. که رکورد است که به احتمال زیاد شکسته حداقل یکی از ماه در پنج ماه. آن را به راحتی می تواند شکسته شود در چند ماه از آن می تواند 3 یا 4 میلیون شغل است.

در حال حاضر روشن, من فکر نمی کنم که قابل توجه زمانی که شما در حال حاضر ریخته و حدود 30 میلیون شغل و شما به عقب بر گردیم 6 از 30 میلیون. ما هنوز هم شغل بیشتر از ما در گذشته عمده بحران مالی است. اما سرفصل حداقل برای چند ماه آینده خواهد بود که ما در حال ایجاد 3 میلیون یا بیشتر مشاغل و subheadlines خواهد بود که ما هنوز در یک سوراخ عمیق.

Sean Illing

و اکثر مردم نمی بخوانید گذشته تیتر —

جیسون فورمن

راست.

Sean Illing

همیشه وجود دارد احتمال که ما یک موج دوم coronavirus در پاییز یا زمستان (به حالت آشکار من نمی خواهم این اتفاق می افتد). اما اگر آن اتفاق می افتد, چگونه می تواند که upend اقتصادی وضعیت ؟

جیسون فورمن

حتی اگر موج دوم در پاییز, من انتظار می رود پاسخ به بیشتر های متفاوت در سراسر متحده بسته در بخشی که چگونه آن را تحت تاثیر قرار و آنها را بسته در بخش ایدئولوژیک خود برنداشته است. من فکر می کنم تعداد زیادی از مردم بودند که خوب با این مستند اولین بار فکر می کنم به درستی یا غلط است که آن کار نمی کند یا این که آن را بیش از حد بود. و یا آنها خواهید فکر می کنم ما تا به حال برای خرید زمان بیشتر برای تست اما در حال حاضر ما گسترش آزمایش ما ظرفیت. و بنابراین من می خواهم شرط بندی که وجود خواهد داشت مقدار مقاومت بیشتر به یکی دیگر از مستند.

بنابراین در حالی که همیشه وجود دارد شانس است که ما باید یکی دیگر از ملی مستند است که می تواند ما را به بازگشت به جایی که ما در مه, من می خواهم بگویم آن را بسیار بعید است. مارس مطلق بود بدترین سال برای اقتصاد و همه چیز خواهد بود بهبود وجود دارد.

Sean Illing

من می دانم که شما یک اقتصاددان نه سیاسی استراتژیست اما من کنجکاو هستم که چه نوع از ضد شما فکر می کنم که حزب دموکرات باید در صورتی که اقتصاد می کند به گزاف گویی راه شما انتظار می رود آن را به.

جیسون فورمن

من فکر می کنم که با اشاره به نرخ بیکاری اشاره به تجمعی کل از دست دادن شغل با استفاده از پیش همه گیر دوره خود را به عنوان نقطه مرجع همه مهم هستند. من هم فکر می کنم جدا از این استدلال بیش از اعداد من می خواهم برای دیدن قانع کننده برنامه ای برای آنچه که در واقع سرعت بهبود اقتصادی و چه کمک خواهد کرد که بیشتر خانواده های شرکت در بهبود اقتصادی.

و رئیس جمهور تهمت است ایده خود را در مورد چگونه به اقتصاد موفق و آن را تا حد زیادی فقط بازگشایی همه چیز. و من فکر می کنم این مهم است که دموکرات ها به فشار خود را به بحث در مورد آنچه انجام می دهد به اقتصاد بهتر است. من قطعا فکر می کنم شما را دیده ام برخی از که و من انتظار دارم شما حتی بیشتر از آن.

Sean Illing

اگر شما مشاوره بایدن در حال حاضر آنچه را که شما به او بگویید ؟

جیسون فورمن

من می خواهم بگویم مهم ترین چیز این است که به دنبال چشم انداز است که مذاکرات در مورد شغل, مذاکرات در مورد حقوق و دستمزد و مذاکرات در مورد چگونه شما در حال رفتن برای کمک به بازسازی اقتصاد پس از ویرانی. تعداد دفعات مشاهده نیست در یک همه پرسی در مورد این اعداد به تنهایی اما آن را به یک بحث در مورد برنامه های مختلف و متفاوت در سند چشم انداز برای آینده است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن