ده ها تن از کالیفرنیا رستوران ها, میله, بررسی بازگشایی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

ملیسا Daniels پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 3:16 PM EDT مه 6 2020حدود 80, رستوران ها, میله یا دیگر الکل دا

توسط NEWSOULS در 17 اردیبهشت 1399

حدود 80, رستوران ها, میله یا دیگر الکل دارندگان مجوز بررسی شده است توسط وزارت امور خارجه برای بازگشایی به مشتریان در نقض کالیفرنیا اقامت در خانه سفارش دهید.

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق دولت 93,000 الکل مجوز به نظر می رسد مطابق با سفارشات به نزدیک به مراجعان و تنها کار منظقه را انتخاب کنید-و یا بایگانی اطلاعات خدمات دولت دریافت کرده است حدود 80 شکایت در شش هفته گذشته در مورد مکان های که باز در اطراف دولت در تخلف از دستورات است.

از آن دسته از موسسات 98 درصد بسته هنگامی که دولت به آنها گفت: اطلاعات عمومی افسر جان Carr از وزارت کالیفرنیا از نوشیدنی الکلی کنترل (ABC).

دیگر 2% بررسی شده دوباره. آنها می تواند موضوع را به اقدام انضباطی اگر آنها همچنان به نقض اقامت در خانه دستور کار گفت.

ABC نمی ارائه دقیق مکان و یا چه county شکایت از آمد اما Carr گفت: آنها از سراسر کالیفرنیا از جمله لس آنجلس و اورنج شهرستان در جنوب کالیفرنیا, El Dorado County, در بخش مرکزی از دولت و Tehama County در بخش شمالی از دولت است.

صنعت رستوران که شاغل حدود 1.8 میلیون کالیفرنیا در سال گذشته و تا به حال تاثیر اقتصادی $97 میلیارد دلار در سال 2018 شده است به ضربه بسیار سخت با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در سراسر کشور, انجمن ملی رستوران پیش بینی حدود دو سوم از رستوران کارگران شغل خود را از دست و این صنعت را در مسیر از دست دادن $240 میلیارد دلار در پایان سال است.

در Coachella Valley تقریبا 11,800 خدمات مواد غذایی کارگران در حال برآورد کرده اند شغل خود را از دست بین دسامبر و مارس. این کاهش در حدود 68 درصد از کل شغل با توجه به یک گزارش از Coachella Valley مشارکت اقتصادی.

"زمان COVID-19 بحران شده است کشنده" این گزارش گفت:. "کسب و کار با غلظت بالایی از مشاغل در صنعت گردشگری و مهمان نوازی و مواد غذایی از دست رفته خود را در شلوغ ترین فصل است."

یک راه برای دوباره باز کردن

در حالی که بسیاری از رستوران ها باید چرخد به خارج و یا تحویل این عملیات به احتمال زیاد به عملکرد همان درآمد و نیازی به عنوان بسیاری از اعضای هیات. اما معلوم نیست که رستوران ها قادر خواهد بود تا دوباره خود را باز ناهار خوری اتاق.

هر چند رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفته است که مرحله بعدی کسب و کار دوباره دهانه آغاز خواهد شد جمعه گفت: صندلی ناهار خوری نمی شود گنجانده شده است. که انتظار می رود به بعد با "کم خطر" کسب و کار مانند کتاب فروشی, لباس, فروشگاه گل و کالاهای ورزشی فروشگاه ها با توجه به متهور ،

بیشتر صاحبان کسب و کار و دریافت مشاوره در مورد بازگشایی در پالم اسپرینگز اتاق بازرگانی تاون هال

بیشتر: Coachella Valley کاهش نرخ بیکاری به آمار نزدیک به 32 درصد در ماه مه CVEP گزارش می گوید

اما استان ها می تواند حرکت سریع تر از دولت دستورالعمل برای دوباره باز کردن برخی از صنایع اگر آنها گواهی دهند که آنها با آمادگی دولت معیار که عبارتند از: نشان دادن یک کم شيوع COVID-19 اثبات که آنها می توانید ملاقات تست و تماس با ردیابی معیارهای که سیستم مراقبت های بهداشتی آماده است برای افزایش موارد وجود دارد که محافظ سلامت عمومی پروتکل در محل.

در کنار رودخانه شهرستان, شهرستان, رئیس هیئت مدیره و چهارم منطقه, سرپرست V. مانوئل پرز گفت: در یک نشست مجازی با بیش از 50 مهمان نوازی حرفه ای در روز چهارشنبه که تازه شکل گرفته اقتصادی وظیفه نیروی کار خواهد کرد با بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر به آمده تا با پروتکل های ایمنی است که می تواند کمک به "مسیر سریع" صنعت رستوران برای دیدار با دولت داشتند.

پرز خواست مهمان نوازی حرفه ای با هم کار کنند برای کمک به آمده تا با بهترین شیوه است که کار را برای این صنعت بدون اینکه بیش از حد سخت و یا بیش از حد سهل انگار.

"آنچه ما نیاز داریم یک برنامه آمادگی است که می تواند کمک به باز کردن رستوران خود را دیر یا زود" پرز گفت.

او همچنین گفت که بخشی از $431 میلیون دلار در بودجه شهرستان دریافت کرده است از فدرال مراقبت عمل می تواند شنود گذاشته برای یک کسب و کار کوچک برنامه تسکین. اما مانند بسیاری از سیاست, پاسخ به, اقتصادی, خرید اینترنتی همه گیر جزئیات این طرح هنوز هم در آثار.

"چقدر و به چه میزان, چه, کند, که, شبیه, من نمی دانم, هنوز," او گفت:. "اما ما به دنبال که در آن بودجه برای تسکین."

کنار رودخانه شهرستان است و در عین حال برای تعیین سلامت عمومی پروتکل های رستوران ها باید در محل برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

ملیسا دانیلز را پوشش می دهد کسب و کار در Coachella Valley. او را می توان در رسید (760)-567-8458, melissa.daniels@desertsun.com و یا در توییتر @melissamdaniels.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب