آیا آمریکایی ها حمایت defunding پلیس ؟ این بستگی دارد که چگونه شما سوال بپرسید.

این غیر قابل انکار است که تظاهرات که جاروب کشور در ماه پس از جورج فلوید را قتل به دست پلیس آمریکایی ها تغییر ن

توسط NEWSOULS در 3 تیر 1399

این غیر قابل انکار است که تظاهرات که جاروب کشور در ماه پس از جورج فلوید را قتل به دست پلیس آمریکایی ها تغییر نگرش.

ما می دانیم که 76 درصد از آمریکایی ها می گویند نژادپرستی است که یک مشکل بزرگ در حال حاضر از 51 درصد در سال 2015. ما می دانیم که آمریکایی ها در حال صحبت کردن و خواندن در مورد نژاد پرستی در سطح بی سابقه ای.

اما شده است وجود دارد یک بحث که چقدر آمریکایی ها واقعا پشتیبانی تغییرات سیستماتیک به خصوص وقتی که می آید به پلیس. در هفته های اخیر خواستار defunding ادارات پلیس بدست بیشتر توجه عمومی است. جزئیات از کسانی که خواستار متفاوت است اما به طور کلی defunding پلیس به معنی انتقال پول از پلیس نسبت به اولویت های دیگر مانند مراقبت از سلامت روان و کمک به مسکن.

هدف برای طرفداران این است که به جای یک نهاد با سابقه ای طولانی از خشونت علیه آمریکایی های سیاه و سفید و دیگر مردم رنگ با آرایه ای از راه حل های طراحی شده برای دیدار با تمام نیازهای مردم و در واقع آنها را امن نگه دارید. "ما نیاز به مورد مداقه قرار دادن دولت و بودجه های محلی آموزش خود را در مورد آنچه پلیس را در مقابل آنچه که ما نیاز به توان و احساس امنیت و یک تراز بودجه و برنامه های اجتماعی برای خدمت بهتر به ما امنیت عمومی نیاز دارد" استاد حقوق دانشگاه جورج تاون کریستی لوپز گفت بورسی را Sean Illing.

در حالی که تماس پال خواستار قطع بودجه دولت نیروهای پلیس شده اند و بسیاری از پوشش در هفته های اخیر آنها نیز ملاقات با شک و تردید و سردرگمی حتی با برخی از تعجب که آیا آمریکا — سفید به خصوص آمریکایی ها — تا به حال خواهد شد در هیئت مدیره با این ایده. و رای گیری تا به حال نشان داده است که اکثریت آمریکایی ها مخالف این ایده از defunding پلیس.

اما یک نظرسنجی جدید انجام شده توسط شرکت تحقیقات PerryUndem نشان می دهد که هنگامی که آن را به افکار عمومی راه مردم بحث در مورد بودجه پلیس ممکن است مهم. نظرسنجی انجام شده در میان 1,115 بزرگسالان از 15 ژوئن تا 17 نمی بپرسید اگر مردم حمایت و یا مخالفت با defunding ادارات پلیس. اما آن را بپرسید که چگونه آنها احساس خود را در مورد هدایت برخی از مالیات دهندگان بودجه به سازمان های دیگر به طوری که آنها به جای پلیس می تواند پاسخ به برخی از شرایط اضطراری. و پاسخ دهندگان به درکی: به عنوان مثال 72 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که پشتیبانی از جابجایی برخی از پلیس کمک های مالی برای کمک به سلامت روانی کارشناسان به جای مسلح و افسران در پاسخ به بهداشت روانی شرایط اضطراری.

برخی از این تغییر ممکن است به سادگی به زمان در میان سفید آمریکایی به طور خاص شده است که شیب منحنی یادگیری در هفته های اخیر وقتی که می آید به خشونت های پلیس و طرح های پیشنهادی برای از بین بردن آن است. آمریکایی ها را تماشا کرده اند به عنوان مینیاپولیس, مینه سوتا که در آن جورج فلوید کشته شد اعلام کرد قصد دارد برای از بین بردن آن اداره پلیس و دیگر شهرهای بزرگ مانند لس آنجلس اعلام کرد کاهش بودجه به پلیس. مفهوم defunding و همچنین به عنوان زبان در اطراف آن بحث شده است در نیویورک تایمز واشنگتن پست و جاهای دیگر.

"مردم درک است که در حال تحول به معنای واقعی کلمه هر روز" Tresa Undem یک شریک در PerryUndem گفت: Vox. اما او گفت: "هنگامی که وجود دارد بسیار کمی دانش" در مورد مفهوم "زمانی که جمله بندی سوال واقعا یک اثر در پاسخ."

Defunding پلیس نیست و یک مفهوم جدید به بسیاری از فعالان که دفاع از آن برای چند دهه. اما آن را به میلیون ها نفر از آمریکایی ها که با الهام از تظاهرات اخیر به توجه بیشتر به سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس. و PerryUndem نظرسنجی نشان می دهد که اگر چه این ایده از defunding پلیس دیده شده است به عنوان منفور و برخی از اجزای آن ایده ها در واقع جذب گسترده پشتیبانی می کند.

نگرش به پلیس منتقل کرده اند قابل ملاحظه ای در ماه های اخیر به ویژه در میان سفید آمریکایی است. برای مثال در سال 2016 فقط 25 درصد از سفید آمریکایی گفت که پلیس بودند بیشتر احتمال دارد به استفاده از نیروی بیش از حد در سیاه مظنون است. پس از این سال اعتراضات آغاز شد که رقم افزایش به 49 درصد است.

اما وجود داشته اند بسیاری از سوالات در مورد چگونه به دور آن نگرش تغییرات بروید. تعدادی از آمریکایی ها حمایت از اصلاحات مانند ممنوعیت chokeholds, مثلا, اما بسیاری از فعالان می گویند که اصلاحات را به اندازه کافی نمی رویم آنجا که بسیاری از ادارات در حال حاضر به تصویب رسید آنها و خشونت همچنان ادامه دارد.

در عوض بسیاری از سازمان در سراسر کشور — همراه با برخی از مقامات منتخب — دعوت defunding پلیس برای برچیدن ادارات پلیس و بررسی راه های دیگر برای نگه داشتن جوامع امن است. ایده defunding پلیس و بعد فورا رفت واز به عنوان حمایت در نظر سنجی های اخیر به عنوان تغییرات دیگر; برای مثال فقط 27 درصد از آمریکایی ها حمایت و آن را در یک HuffPost/نظرسنجی انجام شده در ماه ژوئن 8-10.

حتی زمانی که نظرسنجی خواسته اند در مورد برش بودجه به پلیس و هدایت آن به خدمات اجتماعی بسیاری از آمریکایی ها بلک. در یک ABC/ایپسوس نظرسنجی انجام شده در ماه ژوئن 10-11 60 درصد از آمریکایی ها مخالف تغییر بودجه از ادارات پلیس به سلامت روان مسکن و برنامه های آموزش و پرورش در حالی که فقط 39 درصد پشتیبانی از چنین طرح.

اما PerryUndem محققان این سوال کمی متفاوت است: "در حال حاضر" بررسی های خود را خواندن "مالیات دهندگان دلار برای ادارات پلیس به تمام انواع چیزهای افسران پلیس مسئول — از نوشتن تصادف گزارش برای شرکت های بیمه به حل و فصل اختلافات بین همسایگان به بررسی قتل است."

پاسخ دهندگان شد و سپس پرسید: اگر آنها پشتیبانی داشتن برخی از کسانی که مالیات دهندگان دلار و مسئولیت است که می رود همراه با آنها — کارگردانی در جای دیگر به جای آن است. گفت: بله.

علاوه بر 72 درصد است که گفت: آنها پشتیبانی هدایت پول از ادارات پلیس برای پرداخت هزینه های سلامت روان کارشناسان 70 درصد گفتند که آنها را پشتیبانی داشتن مالیات دهندگان دلار مجددا اخذ به "پرداخت برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای برای رفتن به یک اورژانس پزشکی به جای مسلح یک افسر پلیس است." و 66 درصد گفت: آنها پشتیبانی جابجایی وجوه به "پرداخت برای یک مددکار اجتماعی برای پاسخ دادن به یک تماس در مورد یک فرد بی خانمان است که loitering به جای مسلح یک افسر پلیس است."

این نظرسنجی همچنین خواسته آمریکایی ها اگر آنها حمایت از یک گزینه کوتاه از کامل defunding که در آن "پلیس می تواند تمرکز بر جرایم مانند سرقت و قتل و دیگر ارائه دهندگان خدمات می تواند تمرکز بر روی تماس های اضطراری در مورد اعتیاد, بیماری های روانی و بی خانمانی است." کامل 61 درصد از پاسخ دهندگان به حمایت از این گزینه و فقط 16 درصد مخالف آن (22 درصد گفت: آنها مطمئن نیستید).

تفاوت بین PerryUndem و نتایج قبلی رای گیری به خصوص قابل توجه در میان سفید پاسخ دهندگان. سیاه آمریکایی ها تمایل به حمایت پلیس defunding در نرخ بالاتر از گروه های دیگر — در ABC, نظرسنجی برای مثال 57 درصد از پاسخ دهندگان پشتیبانی defunding در مقایسه با فقط 26 درصد از پاسخ دهندگان سفید. اما در PerryUndem نظرسنجی کامل 67 درصد از پاسخ دهندگان سفید پشتیبانی هدایت منابع مالی به ارسال یک حرفه ای سلامت روان به سلامت روان اضطراری و 64 درصد پشتیبانی جابجایی پول برای ارسال یک مددکار اجتماعی به یک تماس مربوط به یک فرد بی خانمان (87 درصد و 71 درصد از پاسخ دهندگان به ترتیب پشتیبانی این تغییرات).

برخی از تفاوت های بین PerryUndem نظرسنجی و دیگران به احتمال زیاد باید با زبان. عبارت "defunding پلیس" شده است محبوب در بسیاری از نظرسنجی ها و مفهوم جابجایی بودجه, در حالی که بیشتر محبوب, هنوز, نشده, همیشه بدست پشتیبانی که PerryUndem دیدم. اما زمانی که ABC/ایپسوس خواسته در مورد تخصیص مجدد سوال این بود که قاب به طور کلی از نظر برنامه ها و تاکید بر از دست دادن به پلیس: "آیا شما به حمایت و یا مخالفت با کاهش بودجه از اداره پلیس در جامعه خود را, حتی اگر این بدان معناست که کمتر از افسران پلیس, اگر پول منتقل شده است به برنامه های مربوط به بهداشت روانی و مسکن و آموزش و پرورش؟"

PerryUndem مقابل, قاب سوال به طور خاص در اطراف که پاسخ به برخی از شرایط اضطراری. Undem معتقد است این مسائل. "هنگامی که چیزی با نام تجاری جدید" مانند درک عمومی از پلیس defunding او گفت: "بیشتر توصیفی بهتر است."

این PerryUndem نظرسنجی نیست و تنها در هفته های اخیر برای پیدا کردن پشتیبانی برای تغییر حداقل برخی از بودجه پلیس. رویترز/ایپسوس نظرسنجی انجام شده در ماه ژوئن 9-10 دریافتند که در میان افرادی که با آن آشنا بودند طرح را به حرکت بودجه پلیس به بهتر افسر آموزش ضد بی خانمانی برنامه های سلامت روان, خدمات و طرح های دیگر 76 درصد آنها را پشتیبانی می کند.

و به طور کلی بحث در اطراف چگونه برای اصلاح و تغییر و یا جایگزین ادارات پلیس در آمریکا هنوز در حال تعریف شده است. در رویترز/ایپسوس نظرسنجی 51 درصد از پاسخ دهندگان گفت: آنها بسیار یا تا حدودی آشنا با پیشنهاد برای تغییر بودجه پلیس — اکثریت, اما باریک با مقدار زیادی از اتاق را برای یادگیری است.

شاید این چیزی است که اکثر گفتن در مورد این نظر سنجی: بسیاری از آمریکایی ها به خصوص مردم سفید به نظر می رسد باز به یادگیری و تغییر باورهای خود را. در PerryUndem نظرسنجی برای مثال 52 درصد از پاسخ دهندگان سفید گفت: آنها می خواهند به یادگیری در مورد چگونه قوانین و سیستم های در امریکا ممکن است نژادپرست است. و 64 درصد گفت: آنها می خواهند به یاد بگیرند که پلیس اصلاحات کار کرده و یا مشغول به کار نیست.

و در ماه گذشته به نظر می رسد آنها به دست گرفته اند و تلاش خود را برای آموزش و پرورش به طور جدی حداقل برخی از اقدامات. کتاب در مورد ضد نژادپرستی تسلط لیست پرفروش (هر چند برخی با اشاره به محدودیت های خواندن به تنهایی) و اعتراض سازمان به گزارش تعداد زیادی از افراد درگیر در تظاهرات بسیاری برای اولین بار.

تمام این نشان می دهد که در حالی که عبارت "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" ممکن است نظرسنجی ضعیف در حال حاضر PerryUndem داده است یک یادآوری است که هیچ یک از این ثابت شده است. در واقع این کشور ممکن است وارد یک دوره نادر از روشن فکری در مسائل نژادپرستی و پلیس که در آن نظرات مردم و تعلقات می تواند در حال تحول و آنها ممکن است مایل به طور جدی فکر می کنم در مورد تغییرات بزرگ آنها را رد کرد و تنها چند هفته پیش.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب