آنچه ما می دانیم درباره افسران درگیر در جورج فلوید مرگ

به عنوان اطلاعات بیشتر بیرون می آید در مورد چهار افسر پلیس در مرکز, مرگ جورج فلوید معترضان خواستار عمل بیشتری

توسط NEWSOULS در 11 خرداد 1399

به عنوان اطلاعات بیشتر بیرون می آید در مورد چهار افسر پلیس در مرکز, مرگ جورج فلوید معترضان خواستار عمل بیشتری به کار گرفته می شود در برابر آنها.

مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین بود به سرعت اخراج در هفته گذشته و پس از آن به اتهام جمعه شب با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس برای برگزاری زانو خود را در برابر فلوید گردن برای تقریبا دو ساعت تا فلوید درگذشت.

سه نفر دیگر از افسران به تماشای وقایع آشکار اما دخالت ندارد. آنها از کار اخراج شدند از نیروی, اما آنها نشده اند به جرم متهم است. معترضان در حال حاضر فراخوانی برای دستگیری آنها.

فلوید مرگ مشتعل تظاهرات در سراسر کشور بیش از پلیس آمریکا به خصوص علیه آمریکایی های سیاه و سفید که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار.

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین دستگیر شد در جمعه 29 مه سال 2020 است.
رمزی شهرستان کلانتر دفتر از طریق AP

در اینجا چیزی است که ما می دانیم و نمی دانم در مورد چوین و سه نفر از همکاران تا کنون.

 • چوین است که این افسر متهم به قتل فلوید با سنجاق گردن خود را با زانو خود را.
 • 44 ساله و افسر مشغول به کار در اداره پلیس برای 19 سال است. او از کار اخراج شد در روز سه شنبه یک روز پس از فلوید مرگ است.
 • چوین صاحب خانه در اوکدیل مینه سوتا و اورنج کانتی فلوریدا. هر دو مکان شد نقاط داغ برای معترضان.
 • هر دو چوین و فلوید می کرد امنیت در El Nuevo بازار مال فروشان یک کلوپ شبانه در شهر اگر چه بعید است که آنها با یکدیگر می دانستند با توجه به باشگاه سابق مالک. چوین مشغول به کار در خارج در حالی که فلوید مشغول به کار در داخل و چوین شده بود, با, باشگاه, برای بسیار طولانی تر از فلوید.
 • چوین تا به حال 17 شکایت علیه او با پلیس مینیاپولیس وزارت امور داخلی. جزئیات این شکایت معلوم نیست اما تنها یکی از "بسته با نظم و انضباط" — دو نامه از سرزنش و توبیخ رسمی — با توجه به مینیاپولیس اداره پلیس.
 • او درگیر شده است در چندین تیراندازی پلیس: در سال 2006 چوین یکی از افسران که به ضرب گلوله کشته شد Wayne ریس, 42, یک سلاح سرد مظنون که گفته کشیده تفنگ در پلیس. در سال 2008 او به ضرب گلوله ایرا Latrell Toles های داخلی حمله مظنون در شکم. و در سال 2011 او با یک گروه از افسران که از کار اخراج 23 ساله بومی آلاسکا Leroy مارتینز که کشف شد در حال اجرا از یک تیراندازی. یک شاهد عینی گفت: استار تریبیون در آن زمان که مارتینز به حال کاهش یافته است سلاح خود را برگزار شد و اسلحه خود را در هوا قبل از اینکه پلیس به او شلیک.
 • چوین دستگیر شد در روز جمعه سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس و است که برگزار می شود در شهرستان رمزی زندان در سنت پل در $500,000 به قید وثیقه. او نیست که برگزار می شود در شهرستان که در آن او متهم شد — شهرستان Hennepin -- به دلیل آن را "مقابله با تهدیدات بالقوه به امکانات خود را." او می تواند در خدمت تا 25 سال برای سومین قتل درجه و 10 سال به صورت درجه دوم قتل نفس.
 • چوین اولین سیاه پوست به دست پلیس در ایالت مینه سوتا به شارژ برای مرگ یک غیر نظامی.
 • تاریخ چوین اول دادگاه ظاهر
 • جزئیات شکایت علیه چوین
 • سه نفر دیگر از افسران دخیل در این حادثه از کار اخراج شدند در روز سه شنبه اما هیچ یک از آنها دستگیر شده اند هنوز.
 • Tou Thao است که این افسر در تصویری که ایستاده بود نگهبان به عنوان چوین دوخته فلوید گردن به پایین را با زانو خود را.
 • Thao خود را به اتمام آکادمی پلیس آموزش در سال 2009 بود اما گذاشته به مدت دو سال. او به اداره پلیس در سال 2012.
 • شش پلیس انجام شکایات واصل شد در برابر Thao. پنج بسته شد و بدون نظم و انضباط و یکی هنوز باز بود زمانی که او از کار اخراج شد.
 • Thao موضوع یک نیروی بیش از حد در طرح دعوی در دادگاه در سال 2017, همراه با یک افسر دیگر رابرت تندر. کت و شلوار را شاکی Lamar فرگوسن گفت: Thao و رعد و برق پانچ لگد و سست عنصر او در طول بازداشت خود که منجر به شکسته دندان کبودی و تروما است. پس از مصرف فرگوسن به بیمارستان برای درمان آنها همراهی فرگوسن به زندان تنها در خود تی شرت و لباس زیر با توجه به طرح دعوی در دادگاه. Thao گفت که او بازداشت فرگوسن به دلیل برجسته حکم بازداشت و او تنها پانچ فرگوسن پس از یکی از دست های خود را تضعیف خارج از دستبند. طرح دعوی در دادگاه حل و فصل شد در خارج از دادگاه برای $25,000.
 • J الکساندر Kueng, 26 و Thomas K. Lane, 37, دو نفر دیگر از افسران درگیر در Floyd مرگ است. Kueng کمک پین فلوید پایین و خط گفته می شود اشاره کرد و تفنگ در Floyd قبل از جوراب توری, جوراب او. هر دو نیز از کار اخراج شده در روز سه شنبه.
 • Kueng و خط دارای مجوز شد در ماه اوت گذشته و نمی هر گونه شکایت علیه آنها.
 • اینکه سه نفر دیگر از افسران دستگیر خواهد شد
 • که آیا آنها شارژ خواهد شد
 • جزئیات شکایت علیه Thao

پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب