پالم اسپرینگز Unified School District راه اندازی 2020-21 سال تحصیلی در اوت. 5

Joan L. Boiko ویژه به خورشید صحرامنتشر شده 12:45 AM EDT Jul 29, 2020به عنوان پالم اسپرینگز Unified School Dist

توسط NEWSOULS در 8 مرداد 1399

به عنوان پالم اسپرینگز Unified School District آماده برای راه اندازی 2020-21 سال تحصیلی در فقط چند روز با همه دانش آموزان شرکت کننده در کلاس از طریق آموزش از راه دور در این منطقه نیز ادامه دارد برای ثبت نام ورودی انتقالی مهد کودک و کودکستان دانش آموزان و همچنین دانش آموزان در تمام نمرات که خانواده به تازگی در واقع به Coachella Valley.

والدین می توانند فرزندان خود را آنلاین با مراجعه به ثبت نام آنلاین نرم افزار در بیت.ly/3fKizVa. مدارک مورد نیاز برای ثبت نام شامل شناسنامه; اثبات اقامت (یک قبض برق فعلی مورخ ظرف 30 روز از ثبت نام); اثبات فیزیکی مهد کودک, اگر ثبت نام برای مهد کودک; و اثبات واکسن. کودکان متولد شده از بین Sep. 2 و دسامبر. 2, 2015 خواهد بود ثبت نام انتقالی مهد کودک. کودکانی که به نوبه خود 5 یا قبل از Sep. 1 خواهد شد ثبت نام در مهد کودک. کودکانی که به نوبه خود 6 یا قبل از سپتامبر. 1 خواهد بود و ثبت نام در کلاس اول.

پدر و مادر که نمی تواند ثبت نام آنلاین می توانید خدمات پشتیبانی دانشجویی در 150 مرکز ولسوالی رانندگی در پالم اسپرینگز. پدر و مادر باید یک وقت ملاقات برای اطمینان اجتماعی فاصله. تماس (760) 883-2703 ext. 4805102 برای جزئیات بیشتر.

با توجه به COVID-19 همه گیر و تعداد زیاد عفونت در شهرستان ریورساید هیئت مدیره آموزش و پرورش در اوایل این ماه تایید این منطقه برنامه ریزی برای شروع سال تحصیلی با تمام یادگیری دانش آموزان از خانه و سپس انتقال به یک برنامه ترکیبی جزئی در کلاس آموزش و جزئی آموزش از راه دور آموزش هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار است. آموزش از راه دور خواهد بود یک گزینه برای تمام دانش آموزان منطقه برای کل سال تحصیلی اگر پدر و مادر را انتخاب کنید و آن را برای کودک یا کودکان خود را.

زمانی که کنار رودخانه شهرستان است و دیگر بر دولت نظارت لیست برای 14 روز در این منطقه آغاز خواهد شد انتقال به یک برنامه ترکیبی با سایت اشغال تا 5 درصد و حرکت به سایت اشغال تا 50 درصد با یک برنامه ترکیبی از دو روز در کلاس درس و سه روز آموزش از راه دور چند هفته بعد. همه انتقال خواهد بود تراز وسط قرار دارد با بهداشت عمومی ارشاد تغییرات. پس ورودی و بازخورد از ذینفعان مختلف گروه در اوایل این ماه, فاصله یادگیری برنامه طراحی شده است برای دیدار با معیارهای تعیین شده توسط دولت و قوانین دولتی گاوین Newsom کالیفرنیا وزارت آموزش و پرورش و پالم اسپرینگز Unified School District.

بیشتر: سلامت روانی خوب شیوه های مهم برای همه دانش آموزان

بیشتر زبان آموزان انگلیسی کامل بیش از 300 دوره در طول تابستان برنامه

همه دانش آموزان باید روزانه زندگی و تعامل با معلمان دو تا سه ساعت از یادگیری با همکلاسی های خود را آنلاین (همزمان یادگیری). این همزمان و ناهمزمان زمان یادگیری ترکیب ملاقات و یا بیش از حداقل های آموزشی دقیقه برای هر کلاس. نیز وجود خواهد داشت فرصت برای حمایت از دانش آموزان با مداخله و خدمات در گروه های کوچک.

ساعت آموزش خواهد بود از 8:40 صبح تا 3:30 بعد از ظهر برای دانش آموزان ابتدایی, 7:40 صبح تا 2:30 p. m. برای میانه نمرات و 8:00 صبح تا 2:55 p. m. برای دبیرستان. حضور روشهای تغییر و با CDE ارشاد را مبتنی بر مشارکت در جلسات آنلاین و تکمیل تکالیف. تعامل خواهد شد حضور و غیاب معیارهای همراه با ورود و زمان استفاده از سوابق برای برنامه های آنلاین.

سایت مدرسه مدیران مشغول بوده است کنار هم قرار دادن, کلاس, فهرست اسامی و برنامه ریزی کلاس و همچنین به عنوان تنظیم برای امن کردن از لوازم مدرسه و دیگر مواد. منطقه آموزشی فناوری اطلاعات, خدمات, تیم خود را ادامه خواهد داد هفتگی فن آوری انبارهای برای کمک به دانش آموزان و کارکنان با تعمیر و یا تعویض منطقه صادر شده دستگاه های.

انبار در حال برنامه ریزی برای روزهای دوشنبه در کلیسای جامع شهر بالا چهارشنبه در دزرت هات اسپرینگز بالا و جمعه ها در پالم اسپرینگز بالا همه از 8:30 صبح تا 10 صبح تکنولوژی کمک نیز در دسترس از طریق ایمیل. برای مدرسه ابتدایی, ایمیل, ESHelp@psusd.us; for middle school, ایمیل, MSHelp@psusd.us و برای دبیرستان ایمیل HSHelp@psusd.us.

آغاز هفته آینده رایگان هفتگی وعده غذایی توزیع خواهد سوئیچ از تابستان سرویس غذا برنامه برای ناهار مدرسه ملی دستورالعمل های برنامه, که بدان معنی است که تنها دانشجویان ثبت نام شده می توانند صبحانه و ناهار و شام وعده های غذایی. پدر و مادر نیاز به ارائه کودک خود غذا کارت که به تازگی از طریق پست به پدر و مادر و یا خود دانش آموز باهوش نشان. وعده های غذایی توزیع خواهد شد در روزهای چهارشنبه در تمامی مدارس ابتدایی سایت و همچنین جیمز کارگر مدرسه و کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز دبیرستان از 7 صبح تا 8:30 صبح

جوآن Boiko هماهنگ کننده ارتباطات و توسعه جامعه برای پالم اسپرینگز Unified School District. او را می توان در رسید jboiko@psusd.us یا (760) 883-2701 ext. 2.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن