San Bernardino County بهداشت عمومی مدیر به استعفا در اواخر ماه مه در میان COVID-19 همه گیر

شین Newell پالم اسپرینگز آفتاب صحرامنتشر شده 11:37 PM EDT مارس 12 سال 2020San Bernardino County سلامت عمومی مد

توسط NEWSOULS در 24 اردیبهشت 1399

San Bernardino County سلامت عمومی مدیر استعفا از مقام خود را در پایان ماه مه مقامات شهرستان را تایید کرد سه شنبه.

Trudy Raymundo باقی خواهد ماند و مسئول بخش عمومی وزارت بهداشت از طریق مه 29, شهرستان سخنگوی دیوید ورت گفت. او آگاهانه این شهرستان از تصمیم او در آوریل 1.

"ما ساخته شده است یک تیم بزرگ مردم در سلامت عمومی است که انجام بسیاری از چیزهای بزرگ برای مردم این شهرستان و که در ادامه برای محافظت از جامعه ما با مهارت و شور و عشق" Raymundo در بیانیه ای گفت. "آن زمان برای من به یک استراحت و ببینید چه چیز دیگری در خارج وجود دارد از آنجا که من می دانم این تیم ادامه خواهد داد به رشد در خدمت و رسیدن به."

Raymundo پیوست شهرستان در سال 1990 و شروع به کار در اداره بهداشت و درمان در سراسر سال 1998 ورت گفت. او بهداشت عمومی مدیر در ماه مارس 2012 پس از بیش از دو سال به عنوان مدیر موقت.

ورت گفت: در این شهرستان را یک اطلاعیه در مورد موقت و یا دائمی جانشین نزدیک به و یا در مارس 29.

Raymundo را در انتظار خروج می آید به عنوان شهرستان همچنان به مبارزه با کروناویروس. از سه شنبه 3,078 ساکنان آزمایش مثبت و 120 فوت کرده اند با توجه به COVID-19 عوارض. این شهرستان دارای عقب مانده و بقیه از جنوب کالیفرنیا در آزمایش.

در مارس 4 یادداشت Casonya توماس شهرستان دستیار اجرایی خدمات انسانی ستایش Raymundo و تیم او برای بخش پاسخ به همه گیر.

"Trudy نیز ساخته شده است یک تیم ماهر بهداشت حرفه ای و ما قدر او سال های بسیاری از فداکاری است که ترجمه به خدمات بزرگ برای سال های آینده" توماس نوشت.

تست: San Bernardino County وقفه و استراحت کالیفرنیای جنوبی در coronavirus تست

Coronavirus: San Bernardino County گزارش 63 جدید کروناویروس موارد 5 جدید مرگ و میر; مجموع موارد در 3,078

شین Newell را پوشش می دهد آخرین اخبار و غربی Coachella Valley شهرهای Palm Springs, کلیسای جامع شهر و دزرت هات اسپرینگز. او را می توان در رسید shane.newell@desertsun.com, (760) 778-4649 و یا در توییتر @journoshane.tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب