چه Kelly Reichardt آموخته از کارگردانی اولین گاو تا شاهکار

مردم در حفظ و درخواست من چه Kelly Reichardt جدیدترین فیلم گاو برای اولین باراست در مورد. و پاسخ آسان است: یک گ

توسط NEWSOULS در 20 تیر 1399

مردم در حفظ و درخواست من چه Kelly Reichardt جدیدترین فیلم گاو برای اولین باراست در مورد. و پاسخ آسان است: یک گاو! یکی از اولین!

اولین گاو در یک مرز حل و فصل است. حل و فصل در سوال این است که یک قرن 19 مجموعه ای از خانه های کوچک جایی در اورگان در نزدیکی رودخانه کلمبیا و جمعیتی از مردم که در حال تلاش برای خراش کردن زندگی در دنیای جدید به عنوان اولین کشور افرادی که زندگی کرده اید وجود دارد برای نسل های. به آن حل و فصل یک گاو می رسد تنظیم کردن یک زنجیره ای از حوادث است که هر دو اهمیت و کوچک است. آنها مرتب کردن بر اساس داستان های که از دست داده و به تاریخ است.

اما این فیلم در مورد خیلی بیشتر از فقط که. اولین گاو نیز آرام (و به آرامی ویرانگر) داستان در مورد مرد دوستی در مورد پیدا کردن کسی برای به اشتراک گذاشتن خواسته های خود را و رویاهای با, و, ترین, خوشمزه, در مورد پخت و پز. همچنین در مورد انواع ساخته سلسله مراتب — بر اساس عواملی مانند نژاد و کلاس و پول و قدرت شلیک — که به نظر می رسد به تحمیل شود در جهان هر جا که تمدن جدید پاپ تا.

گاو برای اولین بار است که به کارگردانی Reichardt بر اساس فیلمنامه او همکاری و نوشت: با زمان طولانی همکار جان ریموند (که به نوبه خود بر اساس یک داستان کوتاه توسط Raymond). Reichardt یکی از برجسته ترین مدیران مستقل در فیلم آمریکایی با یک حرفه ای است که با شروع سال 1994 درام رودخانه چمن و در فیلم از جمله پیر, شادی, وندی و لوسی, Meek قطع در شب حرکت می کندو برخی از زنان منجر به همکاری با Michelle Williams, Kristen Stewart, Laura dern, جسی آیزنبرگ, Paul Dano, و بسیاری دیگر. در اولین گاواو می گوید یک داستان دو مرد را در مرز غربی (با بازی John Magaro و جبار لی) که با برخورد یکی دیگر شانس تحت شرایط وخیم و تبدیل به سریع دوستان و شرکای کسب و کار.

من ملاقات با Reichardt در نیویورک در اوایل ماه مارس به بحث در مورد چالش بازآفرینی یک اول ملت, زبان, پخت و پز در فیلم ها و مصاحبه عنوانی گاو برای اولین بار. ما گفتگو ویرایش شده برای وضوح.

Alissa Wilkinson

من مصاحبه شما در سال 2016 برای آخرین فیلم, برخی از زنان, و شما به من گفت: "من تا به حال روز من با گاو." و در حال حاضر شما ساخته شده یک فیلم در مورد یک گاو.

Kelly Reichardt

یک گاو متفاوت است! آن را ندارد و شاخ.

با گاو, این مشکل بزرگ است که آنها نمی رفتن به عقب. گاو ما بیشتر بود فقط رو به جلو در حال حرکت است. من هم [هنگامی که] گفت: من هرگز فراموش دیگری زمستان, فیلم, و سپس من برخی از زنانکه سردترین فیلم من تا کنون ساخته شده است.

Alissa Wilkinson

شما می توانید به من بگویید بیشتر در مورد گاو برای اولین بار در اولین گاو?

Kelly Reichardt

گاو است Evie. ما یک گاو ، من یک دسته از گاو تصاویر در. ما فرود در نیوجرسی گاو که بود خوب به اندازه یک گاو. آنها همچنین باید این غم چشم. من فکر می کنم وجود دارد برخی از واقعی منطق تاریخی آن است. آن را نمی خواهد شده اند به نام Jersey گاو [در آن زمان].

اما به هر حال من ملاقات Evie از طریق اینترنت. سپس حیوانات, مربی, مردم شروع به آموزش خود را.

چیزی که بزرگ شد این کشتی به دلیل گاوها نمی شنا بنابراین ما می خواستیم تا مطمئن شوید که او نمی تواند ترس را در کشتی. ما نمی خواهیم او را به نشت نفت به آب است. که نکته اصلی. هر زمان که شما باید حیوانات مانند این, شما باید برای آموزش خدمه در اطراف حیوانات به آرامی حرکت و صحبت کردن آرام است که واقعا چگونه فیلم خدمه به کار گیرند. آنها همه عجله.

اولین گاو برگ بارج در رودخانه.
A24

Alissa Wilkinson

پس گاو را گرداننده?

Kelly Reichardt

آره. او تا به حال مردم.

Alissa Wilkinson

در مصاحبه قبلی شما همچنین گفت: "من استفاده می شود به فکر می کنم همه چیز غربی اما در حال حاضر من فکر می کنم همه چیز یک فیلم جاده." این فیلم به نوعی هر دو درست است ؟ به جز جاده یک رودخانه است.

Kelly Reichardt

من در واقع فکر می کنم این یک دزدی فیلم! این یک جست و خیز. رودخانه شاهراه تجارت پس از آن همه چیز می گیرد و در نزدیکی رودخانه کلمبیا. من باز با این شات از رودخانه که در آن یک بارج شناور در عصر. اما به لحاظ تاریخی یک تجارت بزرگراه از انواع.

Alissa Wilkinson

رودخانه احساس می کند مانند آن را نیز جدا کردن بیت از داستان در این فیلم — سیگنالینگ به ما که چیزی جدید است در مورد اتفاق می افتد.

Kelly Reichardt

این همه قرار است برای نگه داشتن ما واقع شده است. قلعه ساخته شده است در نزدیکی این رودخانه به دلیل آن را برای تجارت و trappers. همچنین چگونه هر کس پس از رسیدن به این محل جدید. هر کس است که تقریبا یک مهاجر چرا که هر کس از آمدن به غرب توسط دریا در آن نقطه به جز کوکی خدمه و برخی از trappers. [توجه داشته باشید: کوکی شخصیت بازی های برگزار شده توسط John Magaro.] اما مردم واقعا نمی شد پیاده روی در سراسر کشور نشده است. لوئیس و کلارک بود اما نه خیلی بیشتر.

البته گاو می آید پایین رودخانه.

Alissa Wilkinson

وجود دارد چیزی است که ذاتا خنده دار در مورد یک گاو در یک بارج بصری.

Kelly Reichardt

آن را به صورت بصری یک چیز زیبا است. آن را سرگرم کننده بود به فکر می کنم در مورد آن.

Alissa Wilkinson

اولین گاو نیز مواد غذایی ، آن نه تنها جذب مردم و خوردن مواد غذایی, اما واقعی, بافت, از, غذا, رنگ, راه کارهای صدای هیس کردن زمانی که آنها پخته شده است. چگونه شما در مورد ایجاد این جهان ؟

Kelly Reichardt

آیا شما به یاد داشته باشید که فیلم Tampopo? آن را به طول انجامید برای همیشه لطفا برای. من بود, "اوه, مواد غذایی, فیلم, blech!" من فقط به یاد داشته باشید که Tampopo زمان محلی من فیلم تئاتر در '80s در ماه.

تهیه غذایی جدید برای روز یک تعهد بزرگ. شما به طور مداوم انجام آن را برای روز. آنها در حال تنظیم تله و ماهیگیری و گرفتن صدف در بازار به فروش برساند. آن را بی پایان دبستان.

John Magaro در اولین گاو.
A24

و سپس البته کوکی کوک — این "کوکی." کوکی نزدیک به زمین ، او جستجوگری من فکر نمی کنم شما می توانید از گذشت زمان زیادی بدون انجام کاری در طول روز. و آن را به خوبی برای بازیگران به چیز برای انجام این کار فقط به نگه داشتن آنها آگاه است. وجود دارد یک چیز بزرگ در مورد چگونه بسیاری از زغال اخته وجود دارد خواهد بود در clafoutis. همه این تصمیمات کوچک را باید احساس بسیار مهم است پس از آن. ساختمان آتش انجام شد.

Alissa Wilkinson

آنها بحث در مورد مواد غذایی تمام وقت. گردو و زغال اخته, ماهی ...

Kelly Reichardt

... قهوه و چای. چرب کیک. وجود دارد بسیاری از رقابتی clafoutis گیری در میان خدمه.

Alissa Wilkinson

Clafoutis نوع یک کلوچه درست است ؟

Kelly Reichardt

آره. وجود دارد که بسیاری از مواد موجود [در frontier در آن زمان].

Alissa Wilkinson

چگونه شما پیدا کردن در مورد مواد تشکیل دهنده است که می شده اند موجود است ؟

Kelly Reichardt

من به برخی از دوستان پخت و پز در پورتلند که به من کمک کرد. من در بر داشت یک دسته از اشپزی مانند Lewis & Clark, آشپزیاز اوایل 1800s در منطقه و ارسال آنها را به جان [Magaro]. او را دوست دارد به طبخ به هر حال, تا او را در ساخت این عجیب و غریب خورش پشت در خانه. وقتی که آنها آمدند به اورگان هر دو آنها رفت — Orion [لی] و جان — ما فرستاده و آنها را با یک مانده که به آنها آموخت چگونه به پوست سنجاب (آن roadkill) و ساخت یک آتش بدون کبریت. چگونه به انجام یک خط ماهیگیری و ساخت تله و همه آن نوع از مسائل به طوری که این امر در نهایت دوم-طبیعت به آنها. ما تحقیق چه چیزی وجود دارد و چه مواد تشکیل دهنده می شده اند و در دسترس مردم است.

Alissa Wilkinson

همین دلیل است که شیر بسیار هیجان انگیز است — آنها آن را ندارد در غیر این صورت.

Kelly Reichardt

"شیر بسیار هیجان انگیز است." آنها باید قرار داده که حق در شعار.

Alissa Wilkinson

چیزی وجود دارد مجذوب در چگونه شما جذب افراد فقط در مورد هر روز وظایف دنیوی. در یک صحنه ما فقط یک پسر رفت و برگشت خود را و پس از آن جان و جبار پیاده روی و او نوع از عصبانیت نوردد ،

Kelly Reichardt

که بزرگ رنه Auberjonois. او در برخی از زنان. من آمد به می دانم که او را از طریق رابرت آلتمن فیلم. او به تازگی در گذشت. او که می شه در شهر که در حال حاضر احساس می کند شهر است بیش از حد شلوغ به دلیل سوم خانه در حال حاضر ساخته شده است. آن را فوق العاده هیجان برای من با او کار می کنند چرا که من از طرفداران بزرگ خود را, بنابراین ما نوشت که بخشی برای رنه.

Alissa Wilkinson

چگونه بسیاری از مردان انجام شد که در نوع گسترده در زمان ؟ این فیلم نشان می دهد که بسیاری از مردان در انجام وظایف است که احتمالا می شده اند و تنزل به زنان اگر آنها نبودند در غرب است.

Kelly Reichardt

وجود نداشت زنان در اطراف به طوری که آنها تا به حال به انجام برخی از کار داخلی. تنها زنان بودند که برای اولین بار سازمان ملل زنان Chinook زنان و یا کسی از, Multnomah, قبایل که می شده اند وجود دارد. مردان تا به حال به باک کردن و انجام برخی از کارهای.

Alissa Wilkinson

وجود دارد مردم از اولین ملت ها در سراسر این فیلم راه مهاجران درمان آنها — که اغلب می آید در سراسر به عنوان مسخره است که یک بخشی از داستان است. چگونه شما در مورد تحقیق در مورد زبان و فرهنگ ؟

توبی جونز در اولین گاو.
A24

Kelly Reichardt

وجود دارد یک کنفدراسیون قبایل را در نزدیکی یوجین اورگن -- آن را به نام Grand روند. آنها تا به حال فقط از افتتاح این موزه زیبا که در مدرسه بالا است. آن چنان دست ساز و زرق و برق دار. جاناتان ریموند پایین رفت و در آنجا به انجام برخی تحقیقات. آنها کمی با احتیاط در مورد درگیر شدن با ما به آنها خواهد بود. در نهایت, از ما اصرار و جاناتان پشتکار آنها با باز کردن کتابخانه به ما و پس از آن به پایان رسید تا اتصال ما با یک زن ساخته شده است که سرو capes و کلاه [فرسوده در فیلم] که سرد بود چرا که ما پس از آن اهدا آن به موزه.

سپس آنها به ما کمک کرد پیدا کردن کسی که صحبت کرد زبان است. این اصطلاحات ترکیبی از زبان ها — the Chinook Wawa. Orion تا به حال به یاد بگیرند که آیا به عنوان جیمز [جونز] بومی بازیگر آمریکایی است که طول می کشد آنها را تا رودخانه. بود که بسیار روی حیله و تزویر. و من تا به حال به ویرایش آن زبان است که واقعا آوایی. امیدوارم ما نمی کشتار آن را بیش از حد.

Alissa Wilkinson

زبان هنوز صحبت معمولا یا آن را در حال حفظ شده است ؟

Kelly Reichardt

وجود ندارد که بسیاری از مردم باقی مانده است که هنوز از آن صحبت می کنند اما کسانی که در حال تلاش برای حفظ آن است. ما تا به حال برخی از کمک به یادگیری آن است. این یک مشکل زبان است. جبار لی واقعا آن را برداشت. او یک اوقات فراغت. ما مثل "شما می دانید شما در حال قرار نیست که قادر به صحبت می کنند آن است که هست."

اما او کمک بزرگی در کمک به همه ما بیش از حد. [بازیگر] Gary Farmer آن را یاد گرفته و آن اتفاق افتاد که [بازیگر] لیلی گلدستون را بزرگ و یا چیزی است که برای برخی از دلیل می دانستم که این اصطلاحات به طوری که او قادر بود به او کمک کند با آن. چیزی که تمام شد یک تعهد بزرگ و سپس Grand Ronde مردمی خواهد آمد و ایستاده به سمت و گوش دادن به ما. به یاد دارم یک شب آنها مانند "شما در حال گرفتن نزدیک به ورزشگاه."

یک چیز جالب اتفاق افتاد — یک شب متوجه شدم که کل صدا خدمه زیرا آنها گوش دادن به زبان دائما در حال آمدن به درک زبان است. من فکر می کنم این کمی شبیه Spanglish که در آن ترکیبی از زبان ها. اما همانند روند به پایان رسید تا بودن فوق العاده سخاوتمندانه به ما که خود قایق رانی در فیلم است.

Alissa Wilkinson

بسیاری از این فیلم در مورد مهاجران عمدتا مهاجران سفید پوست که به یک محل که در حال حاضر ساکنان و تلاش برای تحمیل یک سلسله مراتب در آن است. و وجود یک حماقت ذاتی در این سلسله مراتب — چیزی است که هر کس به نظر می رسد که به جز آنها.

Kelly Reichardt

من حدس می زنم آن را واقعا مورد که اسلحه و پول به عنوان همیشه. اما وجود ندارد حتی یک ارز -- آن را فقط به تجارت هر آنچه شما نیاز دارید. به نحوی که سطح مسابقه و کلاس وجود داشته باشد از گرفتن بروید.

وجود دارد پیچیده صحنه با افراد بومی و عامل اصلی (که با بازی توبی جونز) که به نوعی مانند یک مدیر عامل که می آیند و بهره برداری از منابع است. او را به ازدواج یک Chinook ، یک مرد چینی را نشان می دهد. وجود دارد بنده وجود دارد. این بود که واقعا از روی حیله و تزویر صحنه به تعادل همه که.

این هم فقط یک فیلم در مورد سرمایه داری در مقابل طبیعت است. آغاز سرمایه داری و چگونه به سرعت بیش از حد تخلیه شد. اگر این دو چیز می تواند همکاری وجود داشته باشد.

Alissa Wilkinson

من هم واقعا گرفته شده تا پایان اولین گاو — چه چیزی شما فکر می کنم در پایان به این معنی است ؟

Kelly Reichardt

من نمی تواند صحبت در مورد پایان و در همه! نگاه کنید ما در زمان است!

خلاصه بعد از یک تئاتر در ماه مارس اجرا قبل از تئاتر بسته گاو برای اولین بار در دسترس است به صورت دیجیتالی خرید بر روی سیستم عامل از جمله iTunes, Amazon, Google Play, Vuduو عرضه و تقاضا ارائه دهندگان. (از آن خواهد شد در دسترس برای اجاره در جولای 21.) اولین گاو نیز در انتخاب "مجازی تئاتر" آزاد کند. دیدن این فیلم را در وب سایت برای جزئیات بیشتر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن