تظاهرات خشونت آمیز هستند و نه داستان. خشونت های پلیس است.

تظاهرات بیش از جورج فلوید را به قتل توسط یک افسر پلیس در حال گسترش از مینیاپولیس در سراسر کشور آشکار مقید کردن

توسط NEWSOULS در 10 خرداد 1399

تظاهرات بیش از جورج فلوید را به قتل توسط یک افسر پلیس در حال گسترش از مینیاپولیس در سراسر کشور آشکار مقید کردن خشم بیش از نژادپرستی نهادی در سراسر کشور.

در یک راه این است که هر چیزی جدید. برای همه در امریکا, تاریخ, مردم سیاه و سفید و خشونت قرار گرفته اند در دست دولت و یا مامورین دولت یا اعضای اکثریت سفید. تظاهرات توده ای در برابر خشونت دولتی نیز ثابت از سیاست آمریکا از جنبش حقوق مدنی به فرگوسن میسوری به امروز. صحنه های از مینیاپولیس آتلانتا و بروکلین, شب گذشته فقط آخرین فصل از این داستان است.

یک معترض نگه می دارد تا نشانه آن است که بار خوانده شده "ما هرگز به سمت چپ Jim Crow" در طول ماه مارس در مینیاپولیس, on May 29.
اسکات اولسون/گتی ایماژ

و در حال حاضر معترضان' نارضایتی های مشروع بودن گیرند توسط رهبران سیاسی و دیگران سوال که آیا آنها در حال ثبت نام خشم خود را مناسب. این هم یک الگوی در این لحظات: تظاهرات بنابراین قابل مشاهده و احشایی در پوشش اخبار تبدیل به داستان. مشکلات ساختاری بودن اعتراض شروع به پس زمینه محو.

شما می توانید شنیدن این محور در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات که معترضان که نشان داد تا در خارج از کاخ سفید در شب جمعه "تا به حال کمی به کار با حافظه جورج فلوید." او را رد کرد و آنها را به عنوان پرداخت دهندگان.

اما این اشتباه است. البته اعتراضات در مورد جورج فلوید مرگ است. رهبران سیاسی و ترس و خشونت در تظاهرات — و هر گونه تخریب اموال یا صدمه است و البته نگران کننده — اما نگرانی های خود را در واقع نشان دادن اساسی عدم تقارن است که معترضان در حال هل دادن در برابر. دولت انحصار خشونت مشروع و آن است که اغلب به جوان سیاه افرادی مانند جورج فلوید Breonna تیلور اریک گارنر و مایکل براون Tamir برنج — لیست در می رود. زمانی که آنها می میرند افسران پلیس مسئول بیش از حد اغلب چهره بدون عواقب زیرا آنها حفاظت شده توسط قانون است. اگر مردانی که کشته جورج فلوید رفتن به زندان برای اعمال خود آنها خواهد بود استثنا که ثابت کند که دیرینه حکومت.

معترضان علیه خشونت پلیس جمع آوری در مقابل کاخ سفید در آوریل 29.
یاسین Ozturk/Anadolu Agency/گتی ایماژ

در عین حال اگر خشم و سرخوردگی از قرن ها ظلم و ستم نژادی باعث اعتراض مسالمت آمیز برای تبدیل شدن به "خشونت" — و بسیاری از گزارش حملات شده اند علیه اموال مردم نیست هر چند یکی از غم انگیز کشته شد در دیترویت — به طور ناگهانی است که نوع دیگری از خشونت می شود غالب داستان تا کنون به عنوان رهبران سیاسی نگران هستند, یک اختلال در نظم طبیعی است که باید اصلاح شود. این نژادپرستی نظاممند است که منجر به بسیاری از سیاه و سفید زندگی که از برش های کوتاه می شود ثانویه است.

اما نباید به خاطر این که مشکل واقعی آمریکا باید دست و پنجه نرم کردن با. در غیر این صورت دیر یا زود این همه اتفاق می افتد دوباره.

در تقریبا در هر راه شما آن را اندازه گیری آمریکا سیستم عدالت کیفری است که تعصب در مقابل آمریکایی های سیاه و سفید و سیاه مردم هستند احتمال بیشتری برای قرار شد به وزارت امور خارجه-تحریم خشونت در ایالات متحده در مقایسه با سفید آمریکایی است.

محققان از دانشگاه راتگرز دانشگاه میشیگان و دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس تلاش برای تعیین کمیت خطر به سیاه و سفید زندگی می کند از اجرای قانون در یک مطالعه اخیر. یافته های خود را خیره کننده بودند: مردان سیاه پوست به مراتب بیشتر در معرض خطر گروه چهره 1 در 1000 در احتمال کشته شدن توسط پلیس بیش از این دوره از زندگی خود را.

این نمودار موجز خلاصه محققان یافته های خطر در سراسر نژادهای مختلف و جنس:

PNAS

اما این تنها افراطی ترین شکل از تبعیض است. در راه هر دو بزرگ و کوچک سیستم عدالت کیفری است که مغرضانه در برابر سیاه شهروندان است. Radley Balko اجرا می شود از طریق بسیاری از تحقیقات مربوطه در یک سال 2018 ستون در واشنگتن پست. در اینجا فقط یک انتخاب از این یافته ها در مطالعات او اشاره کرد:

  • مردم سیاه و سفید در مورد دو احتمال به عنوان مردم سفید پوست کشیده می شود با اجرای قانون برای توقف ترافیک
  • سیاه پوست و لاتین رانندگان بسیار بیشتر احتمال دارد به جستجو هنگامی که آنها در حال کشیده شدن توسط پلیس
  • قتل مردم سفید به احتمال زیاد حل شد از قتل مردم سیاه و سفید
  • مردم سفید را تشکیل می دهند کمتر از نیمی از قربانیان قتل در عین حال 80 درصد از متقاعد قاتلان محکوم به اعدام تا به حال منجر به کشته شدن یک فرد سفید
  • آمریکایی های سیاه و سفید بسیار بیشتر احتمال دارد دستگیر و به اتهام مربوط به مواد مخدر و جرایم وجود نداشت و اختلاف در چقدر این جمعیت در واقع استفاده از مواد مخدر
  • پتانسیل منصفه که سیاه خیلی بیشتر احتمال دارد به اخراج توسط دادستان از پتانسیل سفید منصفه
  • سفید متهمان قابل ملاحظه ای بیشتر از سیاه متهمان به جدی ترین اتهام را رد کرد و به عنوان بخشی از درخواست های مقرون به صرفه
  • حتی زمانی که مردان سیاه و سفید مردان به جرم همان جرم مردان سیاه و سفید می توانید انتظار یک حکم زندان است که 20 درصد دیگر

این لیست می تواند بر روی بروید. اما نقطه ساخته شده است. تبعیض نژادی فراگیر در آمریکا عدالت کیفری تجلی در هر مرحله از دستگیری به دادگاه به محکومیت و حبس. جورج فلوید را کشته است که متاسفانه تنها یک مثال از اینکه چگونه دولت اعمال قدرت خود را بیش از آمریکایی های سیاه و سفید. این چیزی است که مردم در اعتراض به مرگ او می خواهید به تغییر.

معترضان در Charlotte, North Carolina, on May 29.
پیتر Zay/Anadolu Agency/گتی ایماژ

و البته آن را نه فقط در امریکا موسسات هستند که نژادپرست است. بنابراین برخی از آن افراد در vigilante قتل Ahmaud Arbery در گرجستان است. سیاه مردم در مقابله با این نوع از سوء ظن است که منجر به Arbery مرگ تمام وقت: 65 درصد از مردم گفت: اخیرا در یک نظرسنجی پیو که کسی تا به حال عمل مشکوک به سمت آنها چون خود را در مسابقه. فقط 25 درصد از سفید آمریکایی ها گفت: همان.

این اعداد و ارقام نشان می دهد یک سطح عمیق مداوم تعصب. آن را دشوار است برای تعیین کمیت نژادپرستانه نگرش از آنجا که بسیاری از مردم معمولا نمی خواهید به اعتراف نگه داشتن آنها. اما یک سال 2017 بررسی مرکز تحقیقات پیو فراهم می کند مفید پروکسی: 54 درصد از سفید آمریکایی گفت که افرادی که نمی توانند جلوتر عمدتا مسئول برای شرایط خود را در حالی که فقط 35 درصد مقصر تبعیض نژادی. در میان آمریکایی های سیاه و سفید اعداد بدبختانه: 59 درصد ذکر تبعیض نژادی در حالی که 31 درصد گفت: مردم مسئول مشکلات خود را.

اگر شما می خواهید به درک جهان بینی متفاوت از معترضان و کسانی که انتقاد تظاهرات برای گرفتن از دست, که داده ها در یک جای خوب برای شروع است.

در میان سایر مطالعات در Balko را خلاصه ای از تحقیقات در نژادپرستی در آمریکا عدالت کیفری متعدد بودند که آمریکایی های سیاه و سفید بودند و کمتر احتمال دارد که شکایت خود را در برابر مأموران اجرای قانون پایدار نسبت به شکایات مردم سفید. که به ویژه برای شکایت از نیروی بیش از حد.

و وجود یک سابقه طولانی است که نشان می دهد چگونه به ندرت افسران پلیس دستگیر می شوند بسیار کمتر محکوم هنگامی که آنها کشتن کسی در حین انجام وظیفه. در سال 2014 در میان دیوانگی قتل مایکل براون در فرگوسن من گزارش Talking Points Memo در تحقیقات جدید که تجزیه و تحلیل قتل متعهد توسط اجرای قانون است. نویسندگان دریافتند که از سال 2006 تا 2011, 41 افسران پلیس بودند دستگیر و به قتل یا قتل غفلت در خط وظیفه — در حالی که بیش از مدت مشابه بیش از 2,700 "موجه" قتل متعهد شدند توسط افسران پلیس.

بنابراین یا ما اجرای قانون است که تقریبا همیشه در توجیه افراطی ترین استفاده از زور و یا وجود دارد سیستمیک موانع برای برگزاری افسران پلیس پاسخگو زمانی که آنها کشتن یکی از اجزای تشکیل دهنده خود.

معترضان راهپیمایی در مرکز شهر اوکلند, کالیفرنیا, on May 29.
نیل آب/Anadolu Agency via Getty Images

با توجه به نحوه به ندرت شکایت در مورد خشونت پلیس گرفته شده و تحت پیگرد قانونی توسط همان سیستم عدالت کیفری است که قادر می سازد کسانی که مأموران اجرای قانون تظاهرات از این نوع دیده می شود در مینیاپولیس و در سراسر ایالات متحده یکی از چند ابزار در دسترس برای افرادی که مایل به ثبت نام مخالفت خود را با این نهادی تعصبات. این یک سنت است که می رود سال و به اوج خود در طول دوران حقوق مدنی. پرقدرت نمایش از خشونت های پلیس نشان داده شده از طریق تلفن همراه و رسانه های اجتماعی باید انرژی عصر جدید و مدنی شروع با فرگوسن تظاهرات و امروز نیز ادامه دارد.

بسیاری شاید حتی بیشتر از این اعتراضات باقی می ماند بدون خشونت اشاره می شود. آنها کار بر روی یک فلسفه پیشگام توسط مهاتما گاندی و تصویب شده توسط مارتین لوتر کینگ جونیور در ایالات متحده: مسالمت آمیز و علنی ثبت نام یک نارضایتی از بی عدالتی و اجازه می دهد که پاسخ دولت معمولا مبارز و گاهی خشونت آمیز را برای خود صحبت می کنند.

می توان آن را دشوار است برای حفظ صلح در سراسر گروه های بزرگ این و آن است و نه لزوما یک شگفتی بزرگ که تظاهرات منجر به برخی از بازیگران بد گرفتن توجه. اما قبل از سیاستمداران تصرف در آن حوادث به عنوان نماینده کل جنبش علیه خشونت پلیس آن را باید به ذکر است که این موضوع را نمی دانند که داستان کامل. مینه سوتا مقامات شنبه تاکید کرد که آنها باور دارند که بسیاری از تظاهرات خشونت آمیز که در دوربین های خبری منجر به نظرات مانند آنهایی که ساخته شده توسط رئیس جمهور نیست و در واقع ساکنان محلی است.

که به تنهایی باید یک هشدار در مقابل اجازه دادن به تظاهرات تحت الشعاع مشکل آنها معترض هستند. دیر یا زود این تظاهرات به پایان خواهد رسید. اما مشکل آمریکا را نژادپرستانه در گذشته و حال هنوز هم با ما بود.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن