ما شهروند همسران و فرزندان مهاجران غیر مجاز بودند در بسته محرک امداد. در حال حاضر آنها تحت پیگرد.

مهاجر طرفداران در حال مشاجره هستند در دادگاه است که شهروندان آمریکایی که به مهاجران غیر مجاز هنوز هم باید واجد

توسط NEWSOULS در 17 اردیبهشت 1399

مهاجر طرفداران در حال مشاجره هستند در دادگاه است که شهروندان آمریکایی که به مهاجران غیر مجاز هنوز هم باید واجد شرایط برای محرک چک همراه با کودکان خود.

به 2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و یا مراقبت عمل می دهد و بیشتر مالیات دهندگان تا 1200 $و $500 برای هر یک از فرزندان زیر سن 17. اما حتی اگر آنها از پرداخت مالیات غیر مجاز مهاجران واجد شرایط نیستند محرک چک که دولت شروع به ارسال در ماه آوریل است. نه هر کس دیگری خود را در خانواده از جمله همسران و فرزندان حتی اگر همسران و فرزندان ما شهروندان است.

طرفداران از جورج تاون قانون و ویلانووا قانون ثبت دعوی در دادگاه اقدام کلاس در مریلند دادگاه فدرال در روز چهارشنبه به چالش کشیدن مراقبت عمل به نمایندگی از هفت شهروند ایالات متحده کودکان مهاجر غیر مجاز مالیات دهندگان. آنها استدلال می کنند که آن را ناعادلانه تبعیض علیه این کودکان بر پدر و مادر خود را' وضعیت مهاجرت و رد آنها از حمایت مساوی قانون در نقض قانون اساسی ایالات متحده را به دلیل فرایند بند.

مهاجر طرفداران در مکزیک آمریکا دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش همچنین طرح دعوی در دادگاه هفته گذشته با این استدلال که مراقبت عمل خلاف قانون اساسی است چرا که آن را "تبعیض علیه مخلوط-وضعیت زوج است."

"عدم توزیع این سود به کودکان شهروند ایالات متحده را تضعیف می کند مراقبت در عمل اهداف از ارائه کمک به آمریکایی ها نیاز ورشکسته عمل تلاش برای jumpstart اقتصاد و مجازات شهروند فرزندان برای پدر و مادر خود را' status — مجازات است که در خصوص مزخرف داده است که مهاجران مستند نشده, مجموع, پرداخت میلیاردها دلار هر سال در مالیات" مریم McCord, حقوقی, مدیر جورج تاون قانون موسسه قانون اساسی برای حمایت و حفاظت در بیانیه ای گفت.

این لایحه شامل کسانی که در خانواده ها با مردم مخلوط وضعیت مهاجرت که در آن برخی از مالیات filers و یا فرزندان خود را ممکن است با استفاده از آنچه به نام فرد و شماره شناسایی مالیات دهندگان (ITIN).

IRS مسائل ITINs به مهاجران غیر مجاز به طوری که آنها می توانید پرداخت مالیات حتی اگر آنها لازم نیست که یک شماره امنیت اجتماعی. اگر کسی در خانواده با استفاده از یک ITIN — یا همسر یا فرزند وابسته — این بدان معناست که هیچ کس در خانواده خواهد شد واجد شرایط برای محرک چک مگر اینکه یک مرد متاهل در ارتش خدمت کرده است در سال 2019.

اگر این قانون مجاز به ایستادن می تواند تاثیر حدود 16.7 میلیون نفر زندگی می کنند که در مخلوط-وضعیت خانواده ها در سراسر کشور از جمله 8.2 میلیون ایالات متحده متولد شده یا تابعیت.

محرومیت برای مخلوط-وضعیت خانواده ها مخالف شیوه های فعلی: بسیاری از دیگر برنامه های فدرال هستند به گونه ای طراحی شده است که شهروند ایالات متحده فرزندان مهاجران غیر مجاز می تواند دسترسی لازم مزایای از جمله اعتبار مالیاتی کودک, مواد غذایی, تمبر, مسکن, کمک, مزایای رفاهی و مزایای ویژه مکمل برنامه تغذیه برای زنان و نوزادان و کودکان.

اما وجود دارد یک سابقه برای این نوع از محرومیت. در میان بحران مالی جهانی در سال 2008 کنگره دست از تخفیف مالیاتی به بسیاری از مالیات دهندگان آمریکایی به جز همسران مهاجران که شماره امنیت اجتماعی.

بسیاری از خانواده ها از کودکان به نام چهار پرونده یک ترکیب درآمد بیش از $30,000 و نبود حمایت مالی از دولت فدرال در حال تلاش برای شناور باقی می ماند.

یک پدر و مادر که تنها به N. R. در شکایت خود را از دست داده کار در یک رستوران در طول همه گیر و شریک زندگی خود را نیز قادر به کار از آنجا که او قراردادی Covid-19. خانواده بدون درآمد و بستگی به حمایت جامعه و همچنین به عنوان مواد غذایی از کودک خود را از سیستم مدرسه ای به منظور زنده ماندن.

یکی دیگر از پدر و مادر C. V. را از دست او کار در یک شرکت غذا و تا به حال به بلند کردن کار پاره وقت در یک رستوران اما او نگران است که او نمی خواهد بود قادر به پرداخت اجاره و خارج خواهد شد همراه با کودک خود. و H. G. T., که دارای سه فرزند بوده است قادر به پرداخت هزینه دسترسی به اینترنت تبدیل شده است که لازم است به عنوان او مسن تر کودکان سعی کنید به حضور در مدرسه آنلاین.

مخلوط-وضعیت جنسی نیز مبتلا محروم محرک چک. سارا و شوهرش خوان خواست که به شناسایی تنها با نام اول خود را به محافظت از حریم خصوصی خود هستند یکی از این زن و شوهر زندگی در لافایت ایندیانا. او متولد و مطرح شهروند ایالات متحده, اما او به ما 14 سال پیش از هندوراس بدون مجوز به دنبال کسب پول به اندازه کافی برای حمایت از خود و پدر و مادر و خواهر و برادر به خانه برگشت.

زن و شوهر, ازدواج شده, سه سال پیش و پس از مدت کوتاهی او شروع روند حمایت او را برای یک کارت سبز. او هنوز هم در حال انتظار برای مصاحبه در کنسولگری در هندوراس که به تعویق افتاده است در حساب از این بیماری همه گیر. اما اگر همه می رود به طرح او به زودی باید اقامت دائم و صادر می شود یک شماره امنیت اجتماعی.

در ضمن با این حال خوان است هنوز هم زندگی در ایالات متحده به عنوان یک مهاجر غیر مجاز, پر کردن مالیات تحت ITIN. نه او و نه سارا بنابراین واجد شرایط برای محرک چک.

سارا همچنان به کار از خانه در گیر کار در حسابداری و مدیریت پزشکی و ساخت 45.000 دلار در سال است. و خوان را انتخاب کرد به یک ماه از کار خود را در نقاشی و ساخت و ساز به دلیل آنها می ترسید او را به قرارداد این ویروس در محل کار, اما او در حال حاضر در کار باشد. او گفت که با هم آنها را به یک زندگی مناسب و معقول اما آنها فراموش کرده اند بسیاری از هزینه های از جمله دوبار 120 دلار حواله برای خانواده اش در هندوراس به طوری که آنها می توانید خرید مواد غذایی و پرداخت صورت حساب آب و برق.

هنوز هم او را عصبانی که هر دو او و همسرش در حال جریمه شدن در طول بیماری همه گیر.

"در حالی که دریافت محرک نبوده است یک بار آن را احساس می کند مانند یک سیلی به عنوان یک شهروند ایالات متحده که حتی من نمی خواهد آن را," او گفت:. "من شخصا هستم نه مخالف من دلار مالیات پرداخت برای مهاجران مستند نشده دریافت کمک در طول این همه گیر اما من می توانم درک چرا دولت ما نمی خواهد انجام این کار است. اما من ؟ یک شهروند ایالات متحده? من توهین و عصبانی است. من احساس می کنم مثل کشور من نمی مراقبت در مورد من در کوچکترین."


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن