جمهوری خواهان مجلس سنا باید یک محرک جدید ، در اینجا آنچه در آن است.

جمهوری خواهان مجلس سنا در نهایت خود پرده برداری کرد باز پیشنهاد در مذاکرات بعدی coronavirus بسته محرک راه اندا

توسط NEWSOULS در 7 مرداد 1399

جمهوری خواهان مجلس سنا در نهایت خود پرده برداری کرد باز پیشنهاد در مذاکرات بعدی coronavirus بسته محرک راه اندازی یک برخورد جدی با دموکرات ها در روزهای آینده بیش از بودجه برای بیمه بیکاری و دولت.

ایران وارد می شود به عنوان کنگره چهره فشار دادن مهلت: افزایش بیمه بیکاری (UI) تنظیم شده است به اعتبار این هفته با میلیون ها نفر از دریافت حکم نهایی فدرال بیکاری پرداخت اختصاص داده شده به مراقبت در عمل این آخر هفته گذشته. فدرال اخراج مهلت قانونی نیز سپری شده و دولت های ایالتی و محلی به طور فزاینده ای احساس فشار از هر دو رو به کاهش درآمدهای مالیاتی و افزایش coronavirus هزینه ها به دنبال به کنگره برای کمک به.

جمهوری خواهان به مدت طولانی chafed در صرف پول بیشتر در محرک و این بی میلی آشکار است در لایحه جدید. در حال حاضر UI گیرندگان دریافت اضافی 600 $در هر هفته در بالای استاندارد مزایای یک مقدار جمهوری خواهان می خواهم به قطع به 200 دلار از طریق سپتامبر. علاوه بر این توافق قانونگذاران باید اولویت بندی گنجاندن مسئولیت برای حمایت از کسب و کار که آنها محافظت از coronavirus مربوط به دعاوی در حالی که ظاهر می شود به خجالتی و دور از منابع مالی بیشتر برای دولت های ایالتی و محلی.

خواهان معرفی خود محرک لایحه دوبله بهبود می یابد, قانون 10 هفته پس از آمریکا گذشت و خود را به نسخه, قهرمانان, قانون در پایین اتاق. در حالی که این دو طرح باید برخی از با هم تداخل دارند — از جمله پشتیبانی برای دور دیگری از 1200 دلار محرک چک — قانونگذاران بسیاری از دیگر تفاوت های آنها هنوز هم نیاز به کار کردن.

سخنران نانسی پلوسی اذعان به همان اندازه در بیانیه ای روز شنبه در حالی که انتقاد جمهوریخواهان برای کشیدن پای خود را در پیشنهاد خود را در میان یک بحران اقتصادی است. جمهوریخواهان استدلال کرده اند که آنها منتظر تصویب کمک های بیشتر در بخش, به این دلیل که آنها علاقه مند به دیدن این که آیا اقتصاد می تواند واکنش خود را در آن به عنوان متحده بازگشایی شد.

"ما ایستاده بود آماده مذاکره برای بیش از دو ماه" پلوسی گفت. "من از جمهوری خواه رهبری از مجلس نمایندگان و مجلس سنا و نمایندگان از رئیس جمهور برای آمدن به بلندگو و پیوستن به رهبر شومر و من در عرض نیم ساعت از انتشار طرح خود را امروز برای مذاکره و دریافت کار انجام می شود."

هر دو طرف را مجبور به خرید به نهایی طرح محرک اقتصادی برای دریافت هر گونه لایحه از طریق دو مجلس کنگره; جمهوری خواهان در حال حاضر نشان داد که تعدادی از اعضای مجلس سنا اوباما در کنفرانس برنده را پشتیبانی نمی محرک به طور بالقوه به دموکرات ها بیشتر اهرم در آخرین پیشنهاد.

این عمل بهبود می یابد ویژه باریک تر از عمل قهرمانان: این مجموعه به اختصاص حدود 1 تریلیون دلار در محرک جدید در مقایسه با بیش از 3 تریلیون دلار دموکراتها پیشنهاد انجام داد. علاوه بر تفاوت در دامنه آن نیز تمرکز خود را در آن مجموعه ای از اولویت ها.

دو اسکناس به اشتراک گذاشتن برخی مقررات از جمله بودجه برای محرک چک و پول اضافی برای coronavirus تست و مدارس — اما ایران با قانون قرار می دهد بسیار بیشتر تاکید بر حمایت های حقوقی برای کسب و کار.

در اینجا برخی از اصول این توافق لایحه شامل و چگونه این لایحه متفاوت از دموکرات ها' چشم انداز:

  • دوم محرک بررسی: قانونگذاران در هر دو طرف راهرو اعلام کرده اند برای حمایت از موج دیگری از پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها, یک ماده است که به نظر می رسد بسیار شبیه به آنچه که شامل مراقبت عمل می کنند.

از طریق مراقبت در قانون که به قانون امضا شده بود در ماه مارس بیشتر بزرگسالان ساخته شده است که کمتر از یک تنظیم درآمد ناخالص (AGI) از 75000 دلار در سال شد واجد شرایط برای دریافت $1,200 بررسی همراه با اضافی $500 پرداخت به ازای هر فرزند واجد شرایط. پرداخت قطع شد و برای افرادی که تا به حال یک AGI بیش از $99,000.

در عمل قهرمانان دموکرات پیشنهاد شده است که افراد دریافت تا 1200 $در هر وابسته پوش در سه وابستگان. جمهوری خواهان را پشتیبانی نمی کند بزرگتر وابسته به پرداخت هر چند آنها را به استفاده از $500 به پرداخت بالغ وابسته و همچنین به عنوان کودکان.

  • بودجه برای coronavirus واکسن توسعه, تست, تماس, ردیابی و درمان: وجود دو حزبی علاقه بودجه اضافی برای coronavirus آزمایش و درمان هر چند جمهوری خواهان پیشنهاد کمتر از دموکرات ها باید: 16 میلیارد دلار در لایحه خود را در مقابل 75 میلیارد دلار اختصاص داده شد که در عمل قهرمانان. جمهوری خواهان همچنین تخصیص $26 میلیارد دلار برای توسعه واکسن.

کاهش coronavirus موارد از اهمیت زیادی برخوردار نیست و فقط برای صرفه جویی در زندگی می کند اما همچنین برای موفقیت در بهبود اقتصادی به عنوان بسیاری از کسب و کار و صنایع را مجبور به کاهش عملیات (و اخراج کارگران) به عنوان بخشی از تلاش های خود را برای محدود کردن گسترش ویروس.

افزایش فدرال بودجه برای تست ردیابی و درمان می تواند یک راه طولانی به سوی گرفتن مورد شمارش تحت کنترل MIT استاد امور مالی Jonathan پارکر گفت: "اتفاقی ملی در پاسخ به این ویروس به این معنی است که حتی زمانی که مکان هایی که باید دیده عمده شیوع بیماری شامل آنها جاهای دیگر در کشور هستند که حاوی ویروس و شیوع بیماری که پس از آن بیش از نشت و reinfect جاهای دیگر همه را دوباره و دوباره."

  • بودجه برای مدارس: هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها قرار داده شده اند تاکید عمده بر ارائه مدارس با بودجه آنها نیاز به بازگشایی با خیال راحت هر چند هر حزب پیشنهاد کرده است مقادیر مختلف.

جمهوری خواهان علاقه مند هستند در تخصیص $105 میلیارد دلار برای مدارس و موسسات آموزش عالی در حالی که حزب دموکرات معرفی کرده اند $430 میلیارد بسته است که به ارائه کمک های مالی برای روز مراقبت در مدارس و موسسات آموزش عالی. قبلا آمریکا بود شامل 100 میلیارد دلار در عمل قهرمانان جزئیات جمهوریخواه با اشاره به شواهدی که از پتانسیل زمینه های مشترک.

  • پول بیشتر برای کسب و کارهای کوچک: جمهوری خواهان و دموکرات ها هر دو علاقه مند به حمایت بیشتر برای کسب و کارهای کوچک که بسیاری از آنها در حال حاضر دیده می شود که وجوه آنها قبلا به دست آمده از طریق چک Protection Program (PPP) را اجرا کنید.

جمهوری خواهان می گویند که آنها می خواهم به انجام یک موج دیگر از PPP که بهتر اهداف کسب و کار است که در حال مبارزه بیشتر به شناور باقی می ماند. این وجوه اضافی را قادر می سازد کسب و کارهای کوچک — کسانی که با 300 یا کارکنان کمتر آن را تجربه کرده اند عمده مشکلات مالی — برای تهیه یک PPP وام حتی اگر آنها در حال حاضر دریافت یک.

دموکرات ها هم استدلال کرده اند به صورت هدفمند بودجه می رسد که کمتر صاحبان کسب و کار به خصوص مردم رنگ و زنان است.

  • یک "ثابت" برای بیمه بیکاری: UI گسترش در مراقبت عمل می کنند افزود: یکی دیگر از 600 دلار در بودجه فدرال به هفته بیکاری پرداخت که گیرنده از دریافت متحده است. جمهوری خواهان به مدت طولانی علاقه مند شده و یا از بین بردن یا کاهش پول اضافی چرا که آنها آن را به عنوان بازداری مردم از بازگشت به کار.

خود را نقد مشرف واقعیت کنونی این بیماری همه گیر: در حال حاضر UI است که کمک به مردم در خانه بمانند به منظور محافظت از خود و دیگران از coronavirus. علاوه بر این دولت آمریکا مشاهده نمی اذعان به این واقعیت که بسیاری از کارهایی که از دست داده اند نیست در آینده نزدیک ترم.

"'ما فقط furloughing مردم تا زمانی که ما می تواند بازگشایی شده است.' این چیزی بود که بسیاری از کسانی که در اوایل [اخراج] شبیه" گفت: هایدی Shierholz ارشد اقتصاد و سیاست مدیر در موسسه سیاست اقتصادی که اشاره کرد که بسیاری از این کار موقت ضرر و زیان در حال حاضر تبدیل به دائم.

در لایحه جدید جمهوری خواهان در حال هل دادن برای یک کاهش در گسترش UI مقدار از 600 $تا 200 $از طریق سپتامبر. با شروع در ماه اکتبر خود لایحه تغییر مجموع کارگران را افزایش داد و منافع موجود برای مطابقت با 70 درصد از آنها موجود دستمزدها (تا یک حد خاص) یک محاسبه که انتظار می رود تا ثابت کند برای به چالش کشیدن متحده به انجام.

کارشناسان هشدار می دهند که هر گونه تغییرات در گسترش UI دشوار خواهد بود برای کشورهای در حال حاضر غرق خروش در UI برنامه های کاربردی به اجرا است.

"وجود خواهد داشت می گوید که نمی توانید تنظیم کنید در زمان و قادر به ایجاد بیماری همه گیر بیکاری پرداخت برای یک زن و شوهر از هفته در حالی که آنها reprogram سیستم های خود را" استاد اقتصاد دانشگاه برکلی جسی Rothstein می گوید Vox.

  • مسئولیت حمایت از کسب و کار: اوباما بارها گفته است که یکی از آنها رئیس اهداف اطمینان است که کسب و کار و نهادهای دیگر در حال محافظت از coronavirus مربوط به دعاوی که قبل از مشتریان و کارکنان.

"یکی از مفید سیاست خواهد بود قوی قانونی برای حفاظت از مدارس و کالج ها سازمان های غیر انتفاعی و کارفرمایان که در حال قرار دادن گردن خود را در خط برای بازگشایی," مک کانل گفت: در یک ماه ژوئن طبقه سخنرانی. "تا زمانی که موسسات به دنبال بهترین در دسترس دستورالعمل آنها باید برای زندگی در ترس از یک دوم اپیدمی از دعاوی بیهوده و بیمعنی."

مسئولیت حمایت خواهد سپر مدارس و شرکت ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از دعاوی مربوط به کروناویروس قرار گرفتن در معرض و درمان بین دسامبر 2019 و اکتبر 2024.

در علاوه بر این به یک دستور مهلت بیمه بیکاری در جولای 31, کنگره برنامه ریزی شده است به ترک برای زنگ تفریح در آگوست 7, به نمایندگان مجلس با یک پنجره زمان است که در آن به تصویب بسته محرک اقتصادی جدید.

با توجه به زمان حزب پویایی در کنگره دموکرات ها می تواند بیشتر نوسان بر آنچه در لایحه نهایی به نظر می رسد.

در حال حاضر بسیاری از جمهوری خواهان مخالف این ایده از هر گونه هزینه های بیشتر برای محرک. بسیاری از نگرانی در مورد دولت نیاز به در بدهی بیشتر — حتی اگر نرخ بهره فعلی را استقراض کمتر سنگین برای دولت آمریکا. "نیمی از جمهوری خواهان در حال رفتن برای رای 'نه' به هر بیشتر کمک" سناتور. لیندزی گراهام (R-SC) گفت: در طول یک فاکس نیوز ظاهر این آخر هفته. "این فقط یک واقعیت است."

حتی اگر تمام 53 سناتور دموکرات بودند به آنها می باید حداقل هفت دموکرات به یک محرک لایحه به دریافت آن از طریق اتاق. با برخی از جمهوری خواهان به احتمال زیاد نقص هستهای — اگر در اکثریت خواهد نیاز به حتی بیشتر دموکرات ها برای حمایت از نسخه مجلس سنا از هر گونه نهایی قانون. علاوه بر این هیچ لایحه خواهد بود قادر به آن را از طریق حزب دموکرات کنترل مجلس نمایندگان و بدون رای بسیاری از دموکرات ها در آن اتاق.

به عنوان یک نتیجه انتظار سنگین دموکراتیک پوش بک در این جمهوری خواهان پیشنهاد از جمله تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش UI و همچنین درمان آن از پول دولت است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن