ما پارک پلیس را انکار می کند و با استفاده از گاز اشک آور در اعتراض صلح آمیز. شواهد نشان می دهد در غیر این صورت.

نزدیک به 24 ساعت پس از اجرای قانون استفاده از نیروی فشار اعتراضات مسالمت آمیز و دور از کاخ سفید راه را برای ری

توسط NEWSOULS در 14 خرداد 1399

نزدیک به 24 ساعت پس از اجرای قانون استفاده از نیروی فشار اعتراضات مسالمت آمیز و دور از کاخ سفید راه را برای ریاست جمهوری عکس, op, آمریکا, پارک پلیس ارائه بیانیه ای در آن دخالت و آن را بالا می برد بسیاری سوالات بیشتر از پاسخ.

در دوشنبه, پارک پلیس — همراه با اعضای سرویس مخفی آمریکا و گارد ملی پراکنده جمعیت زیادی از معترضان با استفاده از چه خبرنگاران و شاهدان دیگر بر روی زمین گفته شد گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی آسیب رساندن به تظاهرکنندگان و روزنامه نگاران به طور یکسان.

دقیقه بعد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داد تا مختصری از سخنرانی در کاخ سفید به باغ گل رز پس از آن راه می رفت از طریق تخلیه لافایت مربع به نزدیکی یک کلیسا برای گرفتن عکس با یک کتاب مقدس.

تصویری از صحنه هرج و مرج گسترش به سرعت در رسانه های اجتماعی و رسانه های خبری جرقه خشم. روز سه شنبه بعد از ظهر به ما پارک پلیس (USPP) در پاسخ به انتقادات.

"در حدود ساعت 6:33 pm خشونت آمیز معترضان در ثانیه, خیابان NW شروع به پرتاب پرتابه از جمله آجر بطری آب یخ زده و تند تند مایعات" اقدام رئیس گرگوری موناهان گفت: در بیانیه رسمی. "هوش بود و نشان داد ملت ایران در برابر پلیس و ماموران در بر داشت انبارها از بطری های شیشه ای بیس بال خفاش ها و قطب فلزی مخفی در امتداد خیابان."

"هیچ گاز اشک آور استفاده شد توسط USPP افسران و یا دیگر کمک شرکای اجرای قانون به این منطقه در پارک لافایت" او ادامه داد.

روشن: موناهان ادعا معترضان انباشته در نزدیکی کاخ سفید شد "خشونت" است که آنها شاید توطئه نوعی از حمله خود را و که هیچ مقامات فدرال وجه با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن تظاهرات.

اما مشکل این است که همه شواهد و مدارک موجود از های متعدد فیلم های گرفته شده در صحنه به گزارش از شاهدان و روزنامه نگاران بودند که بر روی زمین در آن زمان را نشان می دهد در غیر این صورت.

بیایید شروع با موناهان ادعا می کنند که معترضان شد "خشونت" به این دلیل که آنها پرتاب پرتابه در اجرای قانون است.

با توجه به متعدد خبرنگاران که در زمین مستند حوادث این تظاهرات به طور کامل صلح آمیز است. "ما نمی بینم پرتابه پرتاب در پلیس. قطعا هیچ آجر یا "تند تند مایعات'" الکساندر مارکوارت یک خبرنگار سی ان ان که قرار بود در میدان لافایت که شب توییتی در روز سه شنبه.

در واقع در این رویترز تصویری گرفته شده از تقریبا تمام صحنه وجود دارد بدون خشونت موارد از آنچه پارک پلیس بیانیه توصیف (به غیر از برخی از ناسزاهای و توهین lobbed اجرای قانون).

واشنگتن, DC, شهردار موریل Bowser خود نیز علنا اعلام کرد که تظاهرکنندگان اعتراض مسالمت آمیز است.

معلوم نیست پس از آن چه پارک پلیس ارجاع. شاید این اغراق از آنچه ناشناس وزارت دادگستری گفت: با توجه به واشنگتن پست روز سه شنبه: که برخی از اعضای جمعیت گذشت سنگ در میان خود و پرتاب بطری در جهت دادستان کل لایحه Barr. بر یک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد شد بررسی صحنه و گزارش شخصا دستور اجرای قانون به فشار معترضان به عقب.

نیز وجود دارد هیچ مدرک مستقیمی که معترضان پنهان شده بودند انبارهای سلاح — بطری های شیشه ای, خفاش ها و قطب فلزی با توجه به بیانیه ای به استفاده از در برابر اجرای قانون است. اگر وجود دارد تصاویر نشان می دهد که این موارد در واقع بر روی سایت از این تظاهرات به عنوان پارک پلیس ادعا می کنند آنها شده اند به اشتراک گذاشته است.

در نهایت وجود دارد که ادعای پارک پلیس و دیگر پرسنل اجرای قانون درگیر آن شب نمی با استفاده از گاز اشک آور برای پاک کردن مربع است.

این تبدیل به یکی از بحث انگیزترین نقاط در کل حماسه حتی اگر موناهان اذعان دارد در بیانیه ای که افسران را با استفاده از کپسول های دود و فلفل توپ (اسپری فلفل پرتابه) در برابر معترضان.

"گاز اشک آور" است که یک اصطلاح گسترده اغلب تعریف شده به عنوان یک مصنوعی و شیمیایی استفاده میشود. اسپری فلفل به طور طبیعی مشتق شیمیایی محرک است که باعث می شود بسیاری از اثرات مشابه که از انواع شایع از گاز اشک آور از جمله کوری موقت و احساس سوزش در بینی. که بدان معنی است که حتی اگر گاز اشک آور بود و از لحاظ فنی استفاده نمی شود — یک ادعا نیست که حل و فصل واقع به دلایل من را در یک دقیقه — پلیس هنوز هم استفاده می شود بسیار شبیه سلاح شیمیایی علیه معترضان مسالمت آمیز.

هنوز حقایق مهم نیست پس این سوال که آیا آنها با استفاده از گاز اشک آور یا نه مهم است.

ناتان باکا یک خبرنگار برای WUSA9 در واشنگتن, DC, برداشت یک قوطی استفاده می شود در طول چهار شنبه حمله. آن را در یک قوطی دود اما آن را به راه اندازی "OC" گاز است که "باعث می شود همان اشک تنگ نفس و بیرون می آید سبز" او گزارش شده است.

دیگر روزنامه نگاران که تحت پوشش این تظاهرات در فرد است که شب می گویند بدون شک که اجرای قانون استفاده از گاز اشک آور شیمیایی محرک است که می تواند به کسانی که در معرض آن به می خواهید به استفراغ.

و فعالان دیده می شود در سراسر رویترز تصویری نیز شکایت آنها به طور مستقیم ضربه با گاز اشک آور.

علاوه بر این واشنگتن پست با خبرنگاران در تظاهرات از جمله مترو خبرنگار ربکا قهوهای مایل به زرد, عکس از اعضای گارد ملی (هر چند نه پارک پلیس) با پوشیدن ماسک گاز, "لحظات قبل از مقامات شروع به شلیک." که قطعا نشان می دهد آنها در حال آماده شدن برای اعزام گاز اشک آور.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین انتخاب مجدد هر چند چسبیده است با پارک پلیس, درخواست خبرنگاران — از جمله من — به "جمع شدن و صحیح" منتشر شده داستان است که می گویند گاز اشک آور استفاده شد.

"این را گفت که یک دروغ می تواند در نیمه راه در سراسر جهان قبل از حقیقت می توانید آن شلوار ، این گاز اشک آور دروغ اثبات شده است که" تیم Murtaugh این تهمت کمپین مدیر ارتباطات گفت: در یک جمعه شب در بیانیه ای.

پارک پلیس خیلی بیشتر تبیین کنند. موناهان بیانیه خود به خود روشن نیست تا هر یک از اصلی مشاجره امتیاز. اما چه آن را بیشتر تایید می کنند که پارک پلیس احساس لازم بود برای پاسخ به اعتراضات با خشونت تمام به طوری تهمت می تواند یک عکس op.

که شاید بیش از مشکوک ادعا می کند در بیانیه رسمی است که محکم ترین بخش از همه.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن